Мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 111 "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 140 шешімі. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылы 28 сәуірде № 9-19-98 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 77 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 17.04.2013 № 77 хатымен).
Ұзынкөл ауданы әкімдігінің қаулысын қарастырып, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 111 "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" (№ 9-19-87 нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 15 қаңтарда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған), шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін, "Мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 111 "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 123 (№ 9-19-89 нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 12 ақпанда № 7 "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілген:
кіріспеде "жергілікті мемлекеттік басқару туралы" сөздерден кейін "және өзін-өзі басқару" сөздермен толықтырылсын;
осы шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті мынадай көлемдерде 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін:
1) кірістер 1 017 152,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 250 155,0 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер 357,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 850,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша 765 790,0 мың теңге, оның ішінде, облыстық бюджеттен алынған субвенциялар 703 130,0 мың теңге;
2) шығындар 1 034 896,9 мың теңге,
3) бюджеттің тапшылығы (профицит) -17 744,9 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 17 744,9 мың теңге, оның ішінде бос бюджеттік қаражаттар есебінен 17 744,9 мың теңге.";
шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 19 декабря 2008 года № 111 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 22 апреля 2009 года № 140. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 28 апреля 2009 года № 9-19-98. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17 апреля 2013 года № 77)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17.04.2013 № 77).
Рассмотрев постановление акимата Узункольского района, в соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 19 декабря 2008 года № 111 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-19-87, опубликовано в газете "Нұрлы жол" 15 января 2009 года), в которое внесены изменения и дополнения решением маслихата от 19 января 2009 года № 123 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 19 декабря 2008 года № 111 "О районном бюджете на 2009 года" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-19-89, опубликовано в газете "Нұрлы жол" 12 февраля 2009 года № 7) следующие изменения и дополнения:
в преамбуле после слов "О местном государственном управлении" дополнить словами "и самоуправлении";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 1017152,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 250155,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 357,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 850,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 765790,0 тысяч тенге, в том числе субвенция из областного бюджета - 703130,0 тысяч тенге;
2) затраты - 1034896,9 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета - -17744,9 тысячи тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 17744,9 тысячи тенге, в том числе за счет свободных остатков бюджетных средств - 17744,9 тысячи тенге.";
приложение 1 решения изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению;

шешімнің 4 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 2-2 тармағында:
"5 480,0" деген санын "6 193,0" деген санына ауыстырылсын;
2-4 тармағы алынып тасталсын;
осы шешім мынадай мазмұндағы 2-5, 2-6 тармақшаларымен толықтырылсын:
"2-5. 2009 жылға арналған аудандық бюджетте өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге республикалық бюджеттен 4 367,0 мың теңге сомасында және облыстық бюджеттен 1 433,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларының түсімі ескерілсін.

приложение 4 решения изложить в новой редакции, согласно приложению 2 к настоящему решению;
в пункте 2-2 настоящего решения:
цифры "5480,0" заменить цифрами "6193,0";
пункт 2-4 исключить;
дополнить настоящее решение подпунктом 2-5, 2-6 следующего содержания:
"2-5. Учесть в районном бюджете на 2009 год поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 4367,0 тысяч тенге и из областного бюджета в сумме 1433,0 тысячи тенге на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров.

2-6. 2009 жылға арналған аудандық бюджетте әлеуметтік жұмыс орны және жастар практикасы бағдарламаларын кеңейтуге республикалық бюджеттен 7 191,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер сомалары ескерілсін.".
2. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
IV шақырылған Ұзынкөл
аудандық мәслихатының,
кезекті төғызыншы
сессиясының төрағасы                       В. Вербовой
Мәслихаттың

2-6. Учесть в районном бюджете на 2009 год поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики в сумме 7191,0 тысяча тенге.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель очередной,
девятой сессии, секретарь
Узункольского районного
маслихата IV созыва                        В. Вербовой
Приложение 1
к решению маслихата

2009 жылғы 22 сәуірдегі
№ 140 шешіміне 2 қосымша
Кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық)
округтің 2009 жылға арналған бюджеттік бағдармалары
№ р/с Атқарушы орган-бюджеттік бағдарламалар әкімшісі, лимиттер таратушылары Код Бюджеттік бағдарлама
1 2 3 4
1
"Ұзынкөл ауданы Бауман селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-01-123-001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
2
"Ұзынкөл ауданы Ершов селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-01-123-001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
10-09-123-019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
3
"Ұзынкөл ауданы Киев селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-01-123-001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
4
"Ұзынкөл ауданы Карлмаркс селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-01-123-001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
5
"Ұзынкөл ауданы Киров селолық округінің әкімі аппараты аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-01-123-001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
6
"Ұзынкөл ауданы Суворов селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-01-123-001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
7
"Ұзынкөл ауданы Ұзынкөл селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-01-123-001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
8
"Ұзынкөл ауданы Федоров селолық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-01-123-001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
9
"Ұзынкөл ауданы Чапаев селолық округінің әкімі аппараты аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-01-123-001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
10
"Ұзынкөл ауданы Ұзынкөл селосының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
01-01-123-001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету

от 22 апреля 2009 года
№ 140
Бюджетные программы поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа на 2009 год
№ п/п Исполнительный орган - администратор программ, распределитель лимитов Код Бюджетная программа
1 2 3 4
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Бауманского сельского округа Узункольского района"
01-01-123-001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Ершовского сельского округа Узункольского района"
01-01-123-001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10-09-123-019
Финансирование приоритетных социальных проектов в поселках, аулах(селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Киевского сельского округа Узункольского района"
01-01-123-001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Карлмаркского сельского округа Узункольского района"
01-01-123-001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Кировского сельского округа Узункольского района"
01-01-123-001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Суворовского сельского округа Узункольского района"
01-01-123-001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Узункольского сельского округа Узункольского района"
01-01-123-001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Федоровского сельского округа Узункольского района"
01-01-123-001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Чапаевского сельского округа Узункольского района"
01-01-123-001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10
Государственное учреждение "Аппарат акима села Узунколь Узункольского района"
01-01-123-001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

2009 жылғы 22 сәуірдегі
№ 140 шешіміне 3 қосымша
2009 жылға арналған аудандық бюджеттің
атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын
ағымдағы бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама        Атауы
4
Бiлiм беру
02
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру

от 22 апреля 2009 года
№ 140
Перечень бюджетных программ, не подлежащих
секвестру в процессе исполнения
районного бюджета на 2009 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа         НАИМЕНОВАНИЕ
4
Образование
02
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение