"Халықтың нысаналы тобын және 2009 жылы олардың жұмыспен қамтылуы мен әлеуметтік қорғалуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды анықтау туралы" әкімдіктің 2009 жылғы 16 наурыздағы № 58 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 17 маусымдағы № 140 қаулысы. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 24 шілдеде № 9-19-105 тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 57 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 28 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Халықтың нысаналы тобын және 2009 жылы олардың жұмыспен қамтылуы мен әлеуметтік қорғалуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды анықтау туралы" (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 9-19-94 тіркелген, 2009 жылғы 16 сәуірде "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) аудан әкімдігінің 2009 жылғы 16 наурыздағы № 58 қаулысына толықтыру енгізілді: "Халықтың нысаналы тобын және 2009 жылы олардың жұмыспен қамтылуы мен әлеуметтік қорғалуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды анықтау туралы" аудан әкімдігінің 2009 жылғы 16 наурыздағы № 58 қаулысына толықтыру енгізу туралы" 2009 жылғы 27 мамырдағы № 132 қаулысымен (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 9-19-104 тіркелген, 2009 жылғы 16 шілдеде № 29 "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 13) тармақшасында "және жоғары" деген сөздері шығарылсын;
1-тармақтың 13) тармақшасында "жұмыссыз жастар" деген сөздерден кейін "жұмыс тәжірибесіз өткен жылдардың түлектері" сөздерімен толықтырылсын;
1-тармақтың 14) тармақшасы жаңа редақцияда жазылсын:
"жұмыс беруші - заңды тұлғаның таратылуына не жұмыс беруші - жеке тұлғаның қызметін тоқтатуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған адамдар";
1-тармақ келесі мазмұндағы 15) тармақшамен толықтырылсын:
"15) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл
ауданының әкімі                            А. Сейфуллин

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 16 марта 2009 года № 58 "Об определении целевых групп населения и мер по содействию их занятости и социальной защите в 2009 году"
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 17 июня 2009 года № 140. Зарегистрировано управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 24 июля 2009 года № 9-19-105
В соответствии со статьями 57 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об определении целевых групп населения и мер по содействию их занятости и социальной защите в 2009 года" от 16 марта 2009 года № 58 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-19-94, опубликовано в газете "Нұрлы жол" 16 апреля 2009 года) в которое вносилось дополнение, постановлением акимата от 27 мая 2009 года № 132 "О внесении дополнения в постановление акимата от 16 марта 2009 года № 58 "Об определении целевых групп населения и мер по содействию их занятости и социальной защите в 2009 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-19-104, опубликовано в газете "Нұрлы жол" 16 июля 2009 года № 29) следующие изменения и дополнения:
в подпункте 13) пункта 1 слова "и высшего" исключить;
подпункт 13) пункта 1 после слов "незанятая молодежь" дополнить словами "выпускники прошлых лет без опыта работы";
подпункт 14) пункта 1 изложить в новой редакции:
"лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя - юридического лица либо прекращением деятельности работодателя - физического лица, сокращением численности или штата работников";
пункт 1 дополнить подпунктом 15) следующего содержания:
"15) выпускники организаций высшего и послевузовского образования".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Узункольского района                       А. Сейфуллин
СОГЛАСОВАНО