Мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 111 "Ұзынкөл ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі № 176 шешімі. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 5 тамызда № 9-19-106 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 77 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 17.04.2013 № 77 хатымен).
Ұзынкөл ауданы әкімдігінің қаулысын қарастырып, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 111 "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" (№ 9-19-87 нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 15 қаңтарда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған), шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін, "Мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 111 "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 123 (№ 9-19-89 нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 12 ақпанда № 7 "Нұрлы жол" газетінде жарияланған); "Мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 111 "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 140 (№ 9-19-98 нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 14 мамырда № 20 "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілген:
осы шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті мынадай көлемдерде 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін:
1) кірістер 1 024 152,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 253 423,0 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер 1 615,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 3 324,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша 765 790,0 мың теңге, оның ішінде, облыстық бюджеттен алынған субвенциялар 703 130,0 мың теңге;
2) шығындар 1 041 896,9 мың теңге;
3) бюджеттің тапшылығы (профицит) -17 744,9 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 17 744,9 мың теңге, оның ішінде бос бюджеттік қаражаттар есебінен 17 744,9 мың теңге.";

О внесении изменений в решение маслихата от 19 декабря 2008 года № 111 "О районном бюджете на 2009"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 29 июля 2009 года № 176. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 5 августа 2009 года № 9-19-106. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17 апреля 2013 года № 77)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17.04.2013 № 77).
Рассмотрев постановление акимата Узункольского района, в соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 19 декабря 2008 года № 111 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-19-87, опубликовано в газете "Нұрлы жол" 15 января 2009 года), в которое внесены изменения и дополнения решением маслихата: от 19 января 2009 года № 123 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 19 декабря 2008 года № 111 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-19-89, опубликовано в газете "Нұрлы жол" 12 февраля 2009 года № 7); от 22 апреля 2009 года № 140 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 19 декабря 2008 года № 111 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-19-98, опубликовано в газете "Нұрлы жол" 14 мая 2009 года № 20) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 1 024 152,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 253 423,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1 615,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 324,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 765 790,0 тысяч тенге, в том числе субвенция из областного бюджета – 703 130,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 041 896,9 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -17 744,9 тысячи тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17 744,9 тысячи тенге, в том числе за счет свободных остатков бюджетных средств – 17 744,9 тысячи тенге.";