2009 жылға арналған ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 21 қаулысы. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 4 ақпанда № 9-20-143 тіркелді
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасы негізiнде, Қазақстан Республикасы "Халықты жұмыспен қамту" Заңының 20-бабы, 7-бабына 5) тармақшасына сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ақылы қоғамдық жұмыстарды, қоғамдық жұмыстардың түрлерін және көлемін ұйымдастыру үшін уақытша жұмыс орындарын ұсынатын кәсіпорындар тізбесi белгiленсiн.
2. Қосымшаға сәйкес тізбесi аталған кәсіпорындар басшылары "Федоров аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен қоғамдық жұмыстарды орындау шарттарын жасау үшін нақты түрлері және көлемдерi анықтасын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Корниенко
КЕЛІСІЛДІ
Әкімдіктің
2009 жылғы 16 қаңтардағы
№ 21 қаулысына қосымша
Ақылы қоғамдық жұмыстарды, қоғамдық жұмыстардың
түрлерін және көлемін ұйымдастыру үшінуақытша жұмыс
орындарын ұсынатын кәсіпорындарының тізбесі
Ескерту. Қосымша толықтырылды - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2009.05.29 № 156 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
РҚАО Ескерту: кестені қағаз мәтінінен қараңыз.

Об организации оплачиваемых общественных работ на 2009 год
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 16 января 2009 года № 21. Зарегистрировано управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 4 февраля 2009 года № 9-20-143
На основании подпункта 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", в соответствии с подпунктом 5) статьи 7статьей 20 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень предприятий, предоставляющих временные рабочие места для организации оплачиваемых общественных работ, виды и объемы общественных работ согласно приложению.
2. Руководителям предприятий, указанных в перечне согласно приложению, определить конкретные виды и условия работ для заключения договоров на выполнение общественных работ с государственным учреждением "Федоровский районный отдел занятости и социальных программ".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А.Корниенко
Приложение
к постановлению акимата
от 16 января 2009 года
№ 21
Перечень предприятий,
предоставляющих временные рабочие места
для организации оплачиваемых общественных работ,
виды и объемы общественных работ
Сноска. Приложение дополнено в соответствии с постановлением акимата Федоровского района Костанайской области от 29.05.2009 № 156 (порядок введения в действие см. в пункте 3).
Примечание РЦПИ: таблицу см. бумажный вариант.