Он сегіз жасқа дейінгі балаларға арналған ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақылар тағайындағанда жеке косалқы шаруашылықтан түскен табысты есептеу үшін статистика органдарымен ұсынған 2009 жылға арналған бағаларды түзету туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы Әкімдігінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы № 28 қаулысы. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 ақпанда № 9-20-146 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 14) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 қарашадағы № 1092 қаулысымен бекітілген, Балаларға арналған жәрдемақы алуға үміткер отбасының жиынтық табысын есептеу ережесінің 30–тармағына сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Он сегіз жасқа дейінгі балаларға арналған ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақыны тағайындағанда жеке қосалқы шаруашылықтан түскен табысты есептеу үшін статистика органдары 2009 жылға ұсынатын бағаларды түзету деректерді 80 %-ға азайту жолымен белгіленсін.
2. "Федоров аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне он сегіз жасқа дейінгі балаларға арналған ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы тағайындауға үміткердің жеке қосалқы шаруашылығынан алынған табыстарды есептегенде осы қаулыны басшылыққа алсын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                      А. Корниенко

О корректировании цен на 2009 год, представленных органами статистики для исчисления доходов от личного подсобного хозяйства, при назначении ежемесячного государственного пособия на детей до восемнадцати лет
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 26 января 2009 года № 28. Зарегистрировано управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 19 февраля 2009 года № 9-20-146
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и пунктом 30 Правил исчисления совокупного дохода семьи, претендующей на получение пособия на детей, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2005 года № 1092, акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить корректирование цен на 2009 год, представленных органами статистики для исчисления доходов от личного подсобного хозяйства, при назначении ежемесячного государственного пособия на детей до восемнадцати лет путем уменьшения данных учета на 80 %.
2. Государственному учреждению "Федоровский районный отдел занятости и социальных программ" при исчислении доходов от личного подсобного хозяйства заявителей, претендующих на назначение ежемесячного государственного пособия на детей до восемнадцати лет, руководствоваться настоящим постановлением.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                      А. Корниенко