"Федоров ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 124 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 162 шешімі. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 27 сәуірде № 9-20-148 тіркелді
Федоров ауданы әкімдігінің қаулысын қарастыра отырып, Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Федоров ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Федоров ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 124 шешіміне (мемлекеттік тіркеу нөмірі 9-20-140, "Федоровские новости" газетінің 2009 жылғы 29 қаңтардағы 5 нөмірінде жарияланған), мәслихаттың шешімімен бұрын енгізілген өзгерістер: мәслихаттың 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 140 шешімі "Мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы "Федоров ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" № 124 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (мемлекеттік тіркеу нөмірі 9–20-142, "Федоровские новости" газетінің 2009 жылғы 12 наурыздағы 11 нөмірінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Көрсетілген шешімнің 1–тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет мынадай көлемде 1-қосымшаға сәйкес қабылдансын:
1) кірістер – 1597941 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдер – 381403 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер – 2516 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетіндер – 2000 мың теңге;
трансферттерден түсетіндер – 1212022 мың теңге;
2) шығындар – 1597941,1 мың теңге;
3) бюджеттің тапшылығын қаржыландыруға бағытталған қаржы жылының басында тартылған еркін қалдықтарды тарту есебінен жабылатын тапшылығы 0,1 мың теңге".

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2008 года № 124 "О районном бюджете Федоровского района на 2009 год"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 22 апреля 2009 года № 162. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 27 апреля 2009 года № 9-20-148
Рассмотрев постановление акимата Федоровского района, в соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение маслихата от 22 декабря 2008 года № 124 "О районном бюджете Федоровского района на 2009 год" (номер государственной регистрации 9-20-140, опубликовано в газете "Федоровские новости" от 29 января 2009 года № 5), ранее внесены изменения решением маслихата от 19 января 2009 года № 140 "О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2008 года № 124 "О районном бюджете Федоровского района на 2009 год" (номер государственной регистрации 9-20-142, опубликовано в газете "Федоровские новости" от 12 марта 2009 года № 11):
1. Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 1597941 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 381403 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 2516 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2000 тысяч тенге;
поступлениям официальных трансфертов – 1212022 тысячи тенге;
2) затраты – 1597941,1 тысячи тенге;
3) дефицит 0,1 тысячи тенге, который покрывается за счет привлечения свободных остатков, сложившихся на начало финансового года, направленных на финансирование дефицита бюджета".

2. 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 124 шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 124 шешімінің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
4. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті
сессияның төрағасы                         А. Сергеев
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                       С. Сералинова
Мәслихаттың

2. Приложение 1 к решению от 22 декабря 2008 года № 124 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к решению от 22 декабря 2008 года № 124 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель
очередной сессии                           А. Сергеев
Секретарь
районного маслихата                        С. Сералинова
Приложение 1
к решению маслихата

004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мектептер, гимназиялар, лицейлер, бейіндік мектептер, мектеп-балабақшалар
006
Балаларға қосымша білім беру
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
001
Білім бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру ұйымдары үшiн оқулықтармен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
451
Аудан (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
Қоғамдық жұмыстар
Жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және қайта даярлау
Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
006
Тұрғын үй көмегі
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
010
Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек-балаларды материалдық қамтамасыз ету
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
016
18 жасқа дейіні балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
451
Аудан (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
011
Жәрдемақылар мен басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және жеткізу жөніндегі қызметтерге төлем жүргізу
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
012
Сумен қамсыздандыру және суды бөлу жүйесінің қызмет көрсетуі
026
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) коммуналдық меншігіндегі жылыту желілерін пайдалануды ұйымдастыру
3
Елді мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
006
Дополнительное образование для детей
010
Внедрение новых технологий обучения в государственной системе образования за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
9
Прочие услуги в области образования
464
Отдел образования района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела образования
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города районного значения)
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
005
Государственная адресная социальная помощь
006
Жилищная помощь
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела занятости и социальных программ
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру және жасыл желектендіру
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
2
Спорт
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3
Ақпараттық кеңiстiк
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың қызмет етуі
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
002
Бұқаралық ақпарат құралдары арқылы мемлекеттiк ақпарат саясатын жүргізу
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
001
Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
001
Ішкі саясат бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене тәрбиесі және спорт бөлімі
001
Дене тәрбиесі және спорт бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық бөлімі
001
Ауыл шаруашылығы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғат аумақтары, қоршаған орта және жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары облысындағы басқа да қызметтер
123
Қала ауданы, аудандық маңызы бар қала, поселке, ауыл (село), ауылдық округ әкімінің аппараты
019
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру аясында поселкелер, ауылдарда, ауылдық округтардағы басым әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
Су шаруашылығы
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл құрылыс бөлімі
012
Сумен қамсыздандыру жүйесін дамыту
6
Жер қатынастары
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі

008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
003
Поддержка культурно-досуговой работы
2
Спорт
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения ) уровне
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3
Информационное пространство
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
006
Функционирование районных (городских) библиотек
007
Развитие государственного языка и других языков народов Казахстана
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
002
Проведение государственной информационной политики через средства массовой информации
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела культуры и развития языков
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела внутренней политики
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела физической культуры и спорта
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела сельского хозяйства
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
2
Водное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
012
Развитие системы водоснабжения
6
Земельные отношения
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)

001
Жер қатынастары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
001
Құрылыс бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
001
Қала құрылысы және сәулет бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
12
Көлiк және коммуникациялар
1
Автомобиль көлiгi
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
023
Автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
001
Кәсіпкерлік бөлімі қызметін қамтамасыз ету
9
Басқалар
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
Шұғыл шығындарға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
15
Трансферттер
1
Трансферттер
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) мақсаттық трансферттерді қайтару

001
Обеспечение деятельности отдела земельных отношений
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, особоохраняемых природных территорий, охраны окружающей среды и животного мира, земельных отношений
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
019
Финансирование приоритетных социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
467
Отдел строительства района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела строительства
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела архитектуры и градостроительства
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
13
Прочие
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела предпринимательства
9
Прочие
452
Отдел финансов района (города областного значения)
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
15
Трансферты
1
Трансферты
452
Отдел финансов района (города областного значения)
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов