Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы "2009 жылға арналған Павлодар қаласының бюджетi туралы" N 244/11 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі N 56/14 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 4 мамырда N 137 тіркелген. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 14 сәуірдегі N 216 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2010.04.14 N 216 хаты).
Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес  қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы "2009 жылға арналған Павлодар қаласының бюджетi туралы" N 244/11 шешiмiне (4-сайланған 11-кезекті сессиясы), (2008 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 12-1-129 болып тiркелген, 2009 жылғы 13 қаңтардағы N 5 "Сарыарқа самалы" және 2009 жылғы 19 қаңтардағы N 1 "Версия" газеттерiнде жарияланған) төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
"көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1)-тармақшасындағы "25 006 600 000 (жиырма бес миллиард алты миллион алты жүз мың)" сандары "28 008 556 000 (жиырма сегіз миллиард сегіз миллион бес жүз елу алты мың)" сандарына ауыстырылсын";
"3 976 978 000 (үш миллиард тоғыз жүз жетпіс алты миллион тоғыз жүз жетпіс сегіз мың)" сандары "6 978 934 000 (алты миллиард тоғыз жүз жетпіс сегіз миллион тоғыз жүз отыз төрт мың)" сандарына ауыстырылсын;
мәтін келесі мазмұнда толықтырылсын:
"трансферттер түсімдерінің жалпы сомасында өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыруға берілетін – 3 233 956 (үш миллиард екі жүз отыз үш миллион тоғыз жүз елу алты мың) теңге нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, соның ішінде:
халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге – 182 900 000 (жүз сексен екі миллион тоғыз жүз мың) теңге;
әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге – 3 051 056 000 (үш миллиард елу бір миллион елу алты мың) теңге";
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 2)-тармақшасындағы "24 702 600 000 (жиырма төрт миллиард жеті жүз екі миллион алты жүз мың)" сандары "27 738 559 000 (жиырма жеті миллиард жеті жүз отыз сегіз миллион бес жүз елу тоғыз мың)" сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского городского маслихата от 26 декабря 2008 года N 244/ 11 "О бюджете города Павлодара на 2009 год"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 24 апреля 2009 года N 56/14. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 4 мая 2009 года за N 137. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 14 апреля 2010 года N 216)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 14.04.2010 N 216).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 26 декабря 2008 года N 244/11 "О бюджете города Павлодара на 2009 год" (11-я очередная сессия 4 созыва), (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-129 от 30 декабря 2008 года, опубликованное в газетах "Сарыарка самалы" N 5 от 13 января 2009 года и "Версия" N 1 от 19 января 2009 года) следующие изменения и дополнения:
"в подпункте 1) пункта 1 указанного решения цифры "25 006 600 000 (двадцать пять миллиардов шесть миллионов шестьсот тысяч)" заменить цифрами "28 008 556 000 (двадцать восемь миллиардов восемь миллионов пятьсот пятьдесят шесть тысяч)";
цифры "3 976 978 000 (три миллиарда девятьсот семьдесят шесть миллионов девятьсот семьдесят восемь тысяч)" заменить цифрами
"6 978 934 000 (шесть миллиардов девятьсот семьдесят восемь миллионов девятьсот тридцать четыре тысячи);
дополнить текстом следующего содержания:
"учесть, что в общей сумме поступления трансфертов предусмотрены целевые трансферты на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров – 3 233 956 000 (три миллиарда двести тридцать три миллиона девятьсот пятьдесят шесть тысяч) тенге, в том числе:
на обеспечение занятости населения - 182 900 000 (сто восемьдесят два миллиона девятьсот тысяч) тенге;
на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики – 3 051 056 000 (три миллиарда пятьдесят один миллион пятьдесят шесть тысяч) тенге";
в подпункте 2) пункта 1 указанного решения цифры "24 702 600 000 (двадцать четыре миллиарда семьсот два миллиона шестьсот тысяч)" заменить цифрами "27 738 559 000 (двадцать семь миллиардов семьсот тридцать восемь миллионов пятьсот пятьдесят девять тысяч)";

көрсетілген шешімнің 1-тармағының 5)-тармақшасындағы "304 000 000 (үш жүз төрт миллион)" сандары "269 997 000 (екі жүз алпыс тоғыз миллион тоғыз жүз тоқсан жеті мың)" сандарына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 6)-тармақшасындағы "304 000 000 (үш жүз төрт миллион)" сандары "269 997 000 (екі жүз алпыс тоғыз миллион тоғыз жүз тоқсан жеті мың)" сандарына ауыстырылсын;
"бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын бос қалдықтары – 34 003 000 (отыз төрт миллион үш мың) теңге" деген абзацпен толықтырылсын;
көрсетілген шешімнің 3-тармағындағы "15 540 000 (он бес миллион бес жүз қырық мың)" сандары "49 030 000 (қырық тоғыз миллион отыз мың)" сандарына ауыстырылсын;
"6 540 000 (алты миллион бес жүз қырық мың)" сандары "1 614 000 (бір миллион алты жүз он төрт мың)" сандарына ауыстырылсын;
"9 000 000 (тоғыз миллион)" сандары "9 135 000 (тоғыз миллион жүз отыз бес мың)" сандарына ауыстырылсын;
"Соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерді орындау үшін жергілікті атқарушы органның резерві – 38 281 000 (отыз сегіз миллион екі жүз сексен бір мың) теңге" деген абзацпен толықтырылсын.
көрсетілген шешім 6-1 тармақпен мынадай мазмұнда толықтырылсын:        "Павлодар қаласының бюджетінде 2008 жылғы кредиторлық берешекті өтеу көрсетілген шешімнің 8-қосымшасына және осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес көзделсін";

в подпункте 5) пункта 1 указанного решения цифры "304 000 000 (триста четыре миллиона) заменить цифрами "269 997 000 (двести шестьдесят девять миллионов девятьсот девяносто семь тысяч)";
в подпункте 6) пункта 1 указанного решения цифры "304 000 000 (триста четыре миллиона)" заменить цифрами "269 997 000 (двести шестьдесят девять миллионов девятьсот девяносто семь тысяч)";
дополнить абзацем: "используемые остатки бюджетных средств – 34 003 000 (тридцать четыре миллиона три тысячи) тенге";
в пункте 3 указанного решения цифры "15 540 000 (пятнадцать  миллионов пятьсот сорок тысяч)" заменить цифрами "49 030 000 (сорок девять миллионов тридцать тысяч)";
цифры "6 540 000 (шесть миллионов пятьсот сорок тысяч)" заменить цифрами "1 614 000 (один миллион шестьсот четырнадцать тысяч)";
цифры "9 000 000 (девять миллионов)" заменить цифрами "9 135 000 (девять миллионов сто тридцать пять тысяч)";
дополнить абзацем "резерв местного исполнительного органа на исполнение обязательств по решениям судов – 38 281 000 (тридцать восемь миллионов двести восемьдесят одна тысяча) тенге";
дополнить указанное решение пунктом 6-1 следующего содержания:
"Предусмотреть в бюджете города Павлодара погашение кредиторской задолженности за 2008 год согласно приложению 8 к указанному решению и приложению 7 к настоящему решению";

012
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
Инвестициялық бағдарламалар
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
009
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін салу және қайта қуру
Павлодар қалалық мәслихатының
2009 жылғы 24 сәуірдегі
N 56/14 шешіміне
3 қосымша
Павлодар қалалық мәслихатының
2008 жылғы 26 желтоқсандағы
N 244/11 шешіміне
4 қосымша
2009 жылға арналған Кенжекөл ауылдық округі
әкімі аппаратының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
(толықтыруларымен)
Функционалдық топ
Кiшi функция
Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
015
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

012
Развитие системы водоснабжения
Инвестиционные программы
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города
022
Развитие транспортной инфраструктуры
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города
009
Строительство и реконструкция автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
Приложение 3
к решению Павлодарского городского маслихата
от 24 апреля 2009 года N 56/14
Приложение 4
к решению Павлодарского городского маслихата
от 26 декабря 2008 года N 244/11
Перечень бюджетных программ на 2009 год аппарата акима
Кенжекольского сельского округа
(с дополнениями)
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Функционирование аппарата акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной (сельской) местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
015
Ремонт инженерно – коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
020
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
Павлодар қалалық мәслихатының
2009 жылғы 24 сәуірдегі
N 56/14 шешіміне
4 қосымша
Павлодар қалалық мәслихатының
2008 жылғы 26 желтоқсандағы
N 244/11 шешіміне
5 қосымша
2009 жылға арналған Мойылды ауылы әкімі
аппаратының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
(толықтыруларымен)
Функционалдық топ
Кiшi функция
Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
015
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет

008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии в населенных пунктах
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
020
Ремонт и содержание автомобильных дорог населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
Приложение 4
к решению Павлодарского городского маслихата
от 24 апреля 2009 года N 56/14
Приложение 5
к решению Павлодарского городского маслихата
от 26 декабря 2008 года N 244/11
Перечень бюджетных программ на 2009 год
аппарата акима села Мойылды
(с дополнениями)
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Функционирование аппарата акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
015
Ремонт инженерно – коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии в населенных пунктах
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры