Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы "2009 жылға арналған Павлодар қаласының бюджеті туралы" N 244/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 қарашадағы N 157/20 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 қарашада N 12-1-145 тіркелген. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 14 сәуірдегі N 216 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2010.04.14 N 216 хаты).
Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы "2009 жылға арналған Павлодар қаласының бюджеті туралы" N 244/11 шешіміне (4-сайланған 11-кезекті сессиясы), (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-1-129 болып тіркелген, 2009 жылғы 13 қаңтардағы "Сарыарқа Самалы" N 5 және 2009 жылғы 19 қаңтардағы "Версия" N 1 газеттерінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
"көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1)-тармақшасындағы "27 968 364 000 (жиырма жеті миллиард тоғыз жүз алпыс сегіз миллион үш жүз алпыс төрт мың)" деген цифрлар "27 921 190 000 (жиырма жеті миллиард тоғыз жүз жиырма бір миллион жүз тоқсан мың)" деген цифрлармен ауыстырылсын";
"17 414 430 000 (он жеті миллиард төрт жүз он төрт миллион төрт жүз отыз мың)" деген цифрлар "16 516 855 000 (он алты миллиард бес жүз он алты миллион сегіз жүз елу бес мың)" деген цифрлармен ауыстырылсын";
"79 468 000 (жетпіс тоғыз миллион төрт жүз алпыс сегіз мың)" деген цифрлар "78 367 000 (жетпіс сегіз миллион үш жүз алпыс жеті мың)" деген цифрлармен ауыстырылсын";
"2 535 724 000 (екі миллиард бес жүз отыз бес миллион жеті жүз жиырма төрт мың)" деген цифрлар "2 480 465 000 (екі миллиард төрт жүз сексен миллион төрт жүз алпыс бес мың)" деген цифрлармен ауыстырылсын";
"7 938 742 000 (жеті миллиард тоғыз жүз отыз сегіз миллион жеті жүз қырық екі мың)" деген цифрлар "8 845 503 000 (сегіз миллиард сегіз жүз қырық бес миллион бес жүз үш мың)" деген цифрлармен ауыстырылсын";
мынадай мазмұндағы мәтінмен толықтырылсын:
"2010 жылға арналған "Жол картасы" жобаларының тізбесіне енгізілген объектілер бойынша жобалау – сметалық құжаттарды әзірлеу үшін трансферттер түсімдерінің жалпы сомасында облыс бюджетінен берілетін нысаналы трансферттер көзделгендігі ескерілсін – 32 233 000 (отыз екі миллион екі жүз отыз үш мың) теңге";

О внесении изменений и дополнения в решение Павлодарского городского маслихата от 26 декабря 2008 N 244/11 "О бюджете города Павлодара на 2009 год"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 24 ноября 2009 года N 157/20. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 26 ноября 2009 года N 12-1-145. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 14 апреля 2010 года N 216)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 14.04.2010 N 216).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 26 декабря 2008 года N 244/11 "О бюджете города Павлодара на 2009 год" (11-я очередная сессия 4 созыва), (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-129, опубликованное 13 января 2009 года в газетах "Сарыарка самалы" N 5 и 19 января 2009 года "Версия" N 1,) следующие изменения и дополнение:
"в подпункте 1) пункта 1 указанного решения цифры "27 968 364 000 (двадцать семь миллиардов девятьсот шестьдесят восемь миллионов триста шестьдесят четыре тысячи)" заменить цифрами "27 921 190 000 (двадцать семь миллиардов девятьсот двадцать один миллион сто девяносто тысяч)";
цифры "17 414 430 000 (семнадцать миллиардов четыреста четырнадцать миллионов четыреста тридцать тысяч)" заменить цифрами "16 516 855 000 (шестнадцать миллиардов пятьсот шестнадцать миллионов восемьсот пятьдесят пять тысяч)";
цифры "79 468 000 (семьдесят девять миллионов четыреста шестьдесят восемь тысяч)" заменить цифрами "78 367 000 (семьдесят восемь миллионов триста шестьдесят семь тысяч)";
цифры "2 535 724 000 (два миллиарда пятьсот тридцать пять миллионов семьсот двадцать четыре тысячи)" заменить цифрами "2 480 465 000 (два миллиарда четыреста восемьдесят миллионов четыреста шестьдесят пять тысяч)";
цифры "7 938 742 000 (семь миллиардов девятьсот тридцать восемь миллионов семьсот сорок две тысячи)" заменить цифрами "8 845 503 000 (восемь миллиардов восемьсот сорок пять миллионов пятьсот три тысячи)";
дополнить текстом следующего содержания:
"учесть, что в общей сумме поступления трансфертов предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета на разработку проектно–сметной документации по объектам, включенным в перечень проектов "Дорожной карты" на 2010 год - 32 233 000 (тридцать два миллиона двести тридцать три тысячи) тенге";

көрсетілген шешімнің 1-тармағының 2)-тармақшасындағы "27 698 367 000 (жиырма жеті миллиард алты жүз тоқсан сегіз миллион үш жүз алпыс жеті мың)" деген цифрлар "27 653 289 000 (жиырма жеті миллиард алты жүз елу үш миллион екі жүз сексен тоғыз мың)" деген цифрлармен ауыстырылсын";
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 4)-тармақшасы "- 2 096 000 (екі миллион тоқсан алты мың) теңге қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо деп жаңа редакцияда жазылсын, соның ішінде:
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 2 096 000 (екі миллион тоқсан алты мың) теңге";
көрсетілген шешімнің 3-тармағындағы "2 257 000 (екі миллион екі жүз елу жеті мың)" деген цифрлар "4 257 000 (төрт миллион екі жүз елу жеті мың)" деген цифрлармен ауыстырылсын";
"39 281 000 (отыз тоғыз миллион екі жүз сексен бір мың)" деген цифрлар "37 281 000 (отыз жеті миллион екі жүз сексен бір мың)" деген цифрлармен ауыстырылсын";

в подпункте 2) пункта 1 указанного решения цифры "27 698 367 000 (двадцать семь миллиардов шестьсот девяносто восемь миллионов  триста шестьдесят семь тысяч)" заменить цифрами "27 653 289 000 (двадцать семь миллиардов шестьсот пятьдесят три миллиона двести восемьдесят девять тысяч)";
подпункт 4) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции: "сальдо по операциям с финансовыми активами – - 2 096 000 (два миллиона девяносто шесть тысяч) тенге, в том числе:
поступления от продажи финансовых активов государства – 2 096 000 (два миллиона девяносто шесть тысяч) тенге";
в пункте 3 указанного решения цифры "2 257 000 (два миллиона двести пятьдесят семь тысяч)" заменить цифрами "4 257 000 (четыре миллиона двести пятьдесят семь тысяч)";
цифры "39 281 000 (тридцать девять миллионов двести восемьдесят одна тысяча)" заменить цифрами "37 281 000 (тридцать семь миллионов двести восемьдесят одна тысяча)";