Қазақстан Республикасының 1993 жылы туған азаматтарын 2010 жылы Ақсу қаласының қорғаныс істері жөніндегі біріккен бөлімінің шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкім міндетін атқарушысының 2009 жылғы 9 желтоқсандағы N 12 шешімі. Павлодар облысы Ақсу қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 13 қаңтарда N 12-2-123 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 06 қаңтардағы N 1-34/8 хатымен)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2011.01.06 N 1-34/8 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабына 1-тармағының 13-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы "Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы" N 371 қаулысына сәйкес, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Қазақстан Республикасының 1993 жылы туған және бұрын тіркеуден өтпеген үлкен жастағы азаматтарды Ақсу қаласының қорғаныс істері жөніндегі біріккен бөлімінің шақыру учаскесіне тіркеу 2010 жылғы қаңтардан наурызға дейінгі аралығында ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Қала әкімінің осы шешімі ол алғаш рет ресми жарияланғаннан күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Қала әкімінің осы шешімінің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е.М. Рахымжановқа жүктелсін.
Қала әкімінің
міндетін атқарушы                          Б. Ағжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Ақсу қаласының қорғаныс
істері жөніндегі біріккен
бөлімінің бастығы, майор                   Ә. Түсіпбеков
8 желтоқсан 2009 жыл

Об организации и обеспечении приписки граждан Республики Казахстан 1993 года рождения к призывному участку объединенного отдела по делам обороны города Аксу в 2010 году
Решение исполняющего обязанности акима города Аксу Павлодарской области от 9 декабря 2009 года N 12. Зарегистрировано Управлением города Аксу Павлодарской области 13 января 2010 года N 12-2-123. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата города Аксу Павлодарской области от 06 января 2011 года N 1-34/8)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата города Аксу Павлодарской области от 06.01.2011 N 1-34/8).
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", постановлением   Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года N 371 "Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Организовать и обеспечить приписку граждан Республики Казахстан 1993 года рождения и старших возрастов, не прошедших ранее приписку, к призывному участку объединенного отдела по делам обороны города Аксу с января по март 2010 года.
2. Настоящее решение акима города вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего решения акима города возложить на заместителя акима города Рахимжанова Е.М.
Исполняющий обязанности
акима города                               Б. Агжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник объединенного отдела
по делам обороны города Аксу,
майор                                      А. Тусупбеков
8 декабря 2009 года