Екібастұз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған кезекті XI сессия) "Екібастұз қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" N 129/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 сәуірдегі N 166/16 шешімі. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 сәуірде N 226 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 5 мамырдағы N 54/1-07 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2010.05.05 N 54/1-07 хаты).
Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және бюджеттік қаражаттарды тиімді пайдалануды қамтамасыз ету мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 20 қаңтардағы (IV шақырылған кезектен тыс XII сессия) "Екібастұз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған кезекті XI сессия) "Екібастұз қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" N 129/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілер Тізілімінде N 12-3-212 тіркелген, 2009 жылғы 29 қаңтарда N 5 "Отарқа" газетінде, 2009 жылғы 29 қаңтарда N 5 "Вести Экибастуза" газетінде жарияланған) N 131/12 шешімімен енгізілген өзгерістермен және толықтырулармен, Екібастұз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған кезекті XI сессия) "Екібастұз қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілер Тізілімінде N 12-3-209 тіркелген, 2009 жылғы 8 қаңтарда N 2 "Отарқа" газетінде, 2009 жылғы 8 қаңтарда N 2 "Вести Экибастуза" газетінде жарияланған) N 129/11 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1.Қоса беріліп отырған Екібастұз қаласының 2009 жылға арналған бюджеті 1-қосымша келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер 7 275 681 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері 5 338 719 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 10 935 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін 42 000 мың теңге;
трансферт түсімдері 1 884 027 мың теңге;
2) шығындар 7 860 440 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 0, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо 529 980 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 529 980 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0;

О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XI сессия, IV созыв) от 25 декабря 2008 года N 129/11 "О бюджете города Экибастуза на 2009 год"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 25 апреля 2009 года N 166/16. Зарегистрировано управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 29 апреля 2009 года за N 226. Утратило силу с связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 5 мая 2010 года N 54/1-07)
Сноска. Утратило силу с связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 05.05.2010 N 54/1-07).
На основании Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХІ сессия, ІV созыв) от 25 декабря 2008 года N 129/11 "О бюджете города Экибастуза на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-3-209, опубликовано в газете "Отарқа" N 2 от 8 января 2009 года, в газете "Вести Экибастуза" N 2 от 8 января 2009 года) с внесенными изменениями и дополнениями решением Экибастузского городского маслихата (внеочередная ХІІ сессия, ІV созыв) от 20 января 2009 года N 131/12 "О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХІ сессия, ІV созыв) от 25 декабря 2008 года N 129/11 "О бюджете города Экибастуза на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-3-212, опубликовано в газете "Отарқа" N 5 от 29 января 2009 года, в газете "Вести Екибастуза" N 5 от 29 января 2009 года) следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Прилагаемый бюджет города Экибастуза на 2009 год (приложение 1) утвердить в следующих объемах:
1) доходы 7 275 681 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 5 338 719 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 10 935 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 42 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 1 884 027 тысяч тенге;
2) затраты 7 860 440 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0, в том числе:
бюджетные кредиты 0;
погашение бюджетных кредитов 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 529 980 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 529 980 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) -1 114 739 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 114 739 мың теңге:
қарыздар түсімі 0;
қарыздарды өтеу 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары 1 114 739 мың теңге.
2. 1-қосымша "Екібастұз қаласының 2009 жылға арналған бюджеті" осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
2-қосымша "2009 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөліне отырып, қала бюджетінің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
4-қосымша "2009 жылға арналған кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі" осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
5-қосымша "2009 жылға арналған нысаналы трансферттердің сомасын бағдарламалар әкімшілеріне бөлу" осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Жергілікті атқарушы органының резерві 54866,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) Дефицит (профицит) бюджета -1 114 739 тысяч тенге;
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 114 739 тысяч тенге:
поступление займов 0;
погашение займов 0;
используемые остатки бюджетных средств 1 114 739 тысяч тенге".
2. Приложение 1 "Бюджет города Экибастуза на 2009 год" изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 2 "Перечень бюджетных программ развития бюджета города на 2009 год, с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению;
приложение 4 "Перечень бюджетных программ поселков, аул (сел), аульных (сельских) округов на 2009 год" изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению;
приложение 5 "Распределение сумм целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ на 2009 год" изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 54866,0 тысяч тенге.
4. Контроль за исполнением настоящего решения, возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по экономике и бюджету.

1884027
1.
Білім беру бөлімі
331637
жаңадан iске қосылатын бiлiм беру объектiлерiн ұстауға
8701
білім берудің мемлекеттік жүйесіне оқытудың жаңа технологияларын енгізу (интерактивтi оқыту жүйесiн енгiзуге)
102928
бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға
16623
бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға
8193
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
195192
2.
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
82945
ең төменгi күнкөрiс мөлшерiнiң өсуiне байланысты атаулы әлеуметтiк мемлекеттiк көмектi төлеуге
6610
ең төменгi күнкөрiс мөлшерiнiң өсуiне байланысты табысы аз отбасылардағы 18 жасқа дейiнгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақыларды төлеуге
4228
жоғары оқу орындарында оқитын, табысы аз отбасынан шыққан студенттерге ай сайынғы көмек төлеуге
178
медициналық - әлеуметтік мекемелердегі тамақтану нормасын ұлғайтуға
1129
әлеуметтік жұмыс орындар және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейту
70800
3.
Құрылыс бөлімі
935095
сумен жабдықтау жүйесiн дамыту үшiн
751095
мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
184000
4.
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
524909
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
361494
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
163415
5.
Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
6500
өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларда қаржыландыру
6500
6.
Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлiмi
2941
ауылдық елді мекендерге жолдамамен жұмыс істеуге келген әлеуметтік саласы мамандарына көшерақы
2941

1884027
1.
Отдел образования
331637
на содержание вновь вводимых объектов образования
8701
внедрение новых технологий обучения в государственной системе образования (внедрение системы интерактивного обучения)
102928
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
16623
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
8193
капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
195192
2.
Отдел занятости и социальных программ
82945
на выплату государственной адресной социальной помощи  в связи с ростом размера прожиточного минимума
6610
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей  в связи с ростом размера прожиточного минимума
4228
на выплату ежемесячной помощи студентам из малообеспеченных семей, обучающимся в высших учебных заведениях
178
на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
1129
на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
70800
3.
Отдел строительства
935095
на развитие системы водоснабжения
751095
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
184000
4.
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
524909
ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
361494
ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
163415
5.
Отдел культуры и развития языков
6500
капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
6500
6.
Отдел экономики и бюджетного планирования
2941
подъемные специалистам социальной сферы, прибывшим по распределению для работы в сельских населенных пунктах
2941