2010 - 2012 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 221/19 шешімі. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 желтоқсанда N 12-3-247 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 тамыздағы N 1-17/2-01/221 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 28.08.2014 N 1-17/2-01/221 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының   6-бабы 1-тармағы 1-тармақшасы, Қазақстан Республикасы Бюджеттік Кодексінің 75-бабы, Павлодар облыстық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы (IV шақырылған ХХІ сессия) "2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 3147 болып тіркелген) N 259/21 шешімі негізінде және қаланың орталықтандырылған ақшалай қорын, оны құру көздерін және шығыстарын анықтау мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса беріліп отырған 2010 - 2012 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті 123-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2010 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 7 195 815 мың теңге;
соның ішінде:
салықтық түсімдер - 5 019 233 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 24 960 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 59 714 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2 091 908 мың теңге;
2) шығындар - 7 188 751 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 3 521 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 3 561 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 40 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 84 451 мың теңге;
соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 91 544 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 7 093 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -80 908 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 80 908 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2010.11.04 N 305/25 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2010 жылы ауылдық жерлерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметші болып табылмайтын денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім, мәдениет және спорт саласындағы мамандардың еңбекақылары мен тарифтік ставкалары қалалық жағдайда осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда 25 пайызға көтерілуі сақталсын.

О бюджете города Экибастуза на 2010 - 2012 годы
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 25 декабря 2009 года N 221/19. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 28 декабря 2009 года N 12-3-247. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28 августа 2014 года N 1-17/2-01/221)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28.08.2014 N 1-17/2-01/221).
На основании подпункта 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, решения Павлодарского областного маслихата (XXI сессия, IV созыв) от 22 декабря 2009 года N 259/21 "Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3147) и в целях определения централизованного денежного фонда города, источников его формирования и расходов Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый бюджет города Экибастуза на 2010 - 2012 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы - 7 195 815 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям - 5 019 233 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 24 960 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 59 714 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2 091 908 тысяч тенге;
2) затраты - 7 188 751 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 3521 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 3561 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 40 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 84 451 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов - 91 544 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 7 093 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -80 908 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 80 908 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 04.11.2010 N 305/25 (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Сохранить на 2010 год повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности и не являющихся государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

3. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2010 жылға арналған резерві 2394 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2010.02.09 N 241/20; 2010.04.14 N 246/21; 2010.07.20 N 278/23; 2010.09.07 N 286/24 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.11.04 N 305/25 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
4. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) жүзеге асыруға бағытталған және заңды тұлғалардың жарғы капиталын қалыптастыруға арналған бюджеттік бағдарламаларға бөлінуімен, қала бюджетін дамытудың 2010 жылғы бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін (4-қосымша).
5. Қаланың 2010 жылға арналған бюджетін орындау үрдісінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілсін (5-қосымша).
6. Кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтердің 2010 жылға арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін (6-қосымша).

3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2010 год в сумме 2394 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 09.02.2010 N 241/20;  14.04.2010 N 246/21; 20.07.2010 N 278/23; 07.09.2010 N 286/24 (вводится в действие с 01.01.2010); 04.11.2010 N 305/25 (вводится в действие с 01.01.2010).
4. Утвердить перечень бюджетных программ развития бюджета города на 2010 год, с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и на формирование уставного капитала юридических лиц (приложение 4).
5. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2010 год (приложение 5).
6. Утвердить перечень бюджетных программ поселков, аул (сел), (аульных) сельских округов на 2010 год (приложение 6).

7. Бюджеттік бағдарлама әкімшілеріне жоғары тұрған бюджеттен үлестірілген 2010 жылға арналған мақсатты трансферттер белгіленсін.
7-1. 2010 жылдың 1 сәуірінен бастап 2010 жылға арналған қала бюджетінде бюджеттік сала қызметкерлерінің еңбекақысын 25% көбейтуге 161 139 мың теңге қаражат қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 7-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2010.04.14 N 246/21 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

7. Установить на 2010 год целевые трансферты, распределенные из вышестоящего бюджета по администраторам бюджетных программ (приложение 7).
7-1. Предусмотреть увеличение заработной платы на 25% с 1 апреля 2010 года работникам бюджетной сферы средства бюджета города на 2010 год 161 139 тысяч тенге (приложение 9).
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 14.04.2010 N 246/21 (вводится в действие с 01.01.2010).

8. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
9. Нақты шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Э. Абдинов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ғ. Балтабекова
Екібастұз қалалық мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
(IV шақырылған, кезекті ХIХ сессия)
N 221/19 шешіміне
1 қосымша
Екібастұз қаласының 2010 жылға арналған бюджеті

8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по экономике и бюджету.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        Э. Абдинов
Секретарь городского маслихата             Г. Балтабекова
Приложение 1
к решению Экибастузского городского маслихата
(очередная ХIХ сессия, IV созыв)
от 25 декабря 2009 года N 221/19
Бюджет города Экибастуза на 2010 год

1173
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
28606
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
42218
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
42218
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41230
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
988
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
971345
1
Тұрғын үй шаруашылығы
361534
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
53134
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
38850
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
14284
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлiмi
308400
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
271000
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
37400
2
Коммуналдық шаруашылық
428214
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
14582
014
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
14582
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
413632
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесiнiң қызмет етуi
115800
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
9432
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
288400
3
Елдi-мекендердi көркейту
181597
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
14785
008
Елдi мекендерде көшелердi жарықтандыру

1173
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
28606
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
42218
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
42218
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
41230
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
988
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
971345
1
Жилищное хозяйство
361534
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
53134
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
38850
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
14284
467
Отдел строительства района (города областного значения)
308400
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
271000
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
37400
2
Коммунальное хозяйство
428214
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14582
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
14582
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
413632
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
115800
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
9432
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
288400
3
Благоустройство населенных пунктов
181597
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14785
008
Освещение улиц населенных пунктов

Ескерту. Шешім 8 қосымшамен толықтырылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2010.02.09 N 241/20; өзгерту енгізілді  - 2010.09.07 N 286/24 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
N қ/н
Бағдарламалар әкімшілері/
бюджеттік кредиттердің мақсаты
Сомасы (мың теңге)
1
2
3
БАРЛЫҒЫ
3561
1.
Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
3561
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
3561
Екібастұз қалалық мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
(IV шақырылған, кезекті ХIX сессия)
N 221/19 шешіміне
9 қосымша
2010 жылдың 1 сәуірінен мемлекеттік мекемелердің, мемлекеттік
қызметші емес қызметкерлеріне және қазыналық кәсіпорындардың
қызметкерлеріне еңбекақыны 25 пайызға көтеруге арналған
шығындарды бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне бөлу

Сноска. Решение дополнено приложением 8 в соответствии с решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 09.02.2010 N 241/20; с изменениями от 07.09.2010 N 286/24 (вводится в действие c 01.01.2010).
N п/п
Наименование администраторов программ/ назначение бюджетных кредитов
Сумма (тыс. тенге)
1
2
3
ВСЕГО
3561
1.
Отдел экономики и бюджетного планирования
3561
бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
3561
Приложение 9
к решению Экибастузского городского маслихата
(очередная ХIХ сессия, IV созыв)
от 25 декабря 2009 года N 221/19
Распределение расходов по администраторам бюджетных программ
на повышение заработной платы государственным служащим,
работникам государственных учреждений, не являющимся
государственными служащими, и работниками казенных
предприятий на 25% с 1 апреля 2010 года