Аудандық Мәслихаттың (IV шақырылым, IX сессия) 2008 жылғы 25 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 56/9 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы"
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 қарашадағы N 99/18 шешімі. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 қарашада N 12-4-67 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 14 сәуірдегі N 131/21 шешімі
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010.04.14 N 131/21 шешімі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабының 5 тармағына және 2009 жылғы 23 қарашадағы Павлодар облыстық Мәслихаттың (IV шақырылым, ХІХ сессия) "Облыстық Мәслихаттың (IV шақырылым, XІ сессия) 2008 жылғы 18 желтоқсандағы "2009 жылға арналған облыс бюджеті туралы" N 146/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 252/19 шешіміне (мемлекеттік тізілімінде N 3145 болып 2009 жылғы 24 қарашада тіркелген) сәйкес аудандық Мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық Мәслихаттың (ІV шақырылым, ІХ сессия) 2008 жылғы 25 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 56/9 шешiміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 12-4-53 арқылы тіркелген, 2009 жылғы 10 қаңтарда "Ауыл тынысы", "Пульс села" газеттерінің N 2 жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі редакцияда берілсін:
"1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес төмендегі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1454251 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері бойынша – 135665 мың теңге;
салық емес түсімдер – 2998 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 172 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1315416 мың теңге;
2) шығындар – 1466166 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) финанстық активтер операцияларының сальдосы - нөлге тең, оның ішінде: финанстық активтер сатып алу –нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - 11915 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру( профицитті пайдалану) - 11915 мың теңге, оның ішінде: заемнан түсімдер нөлге тең;
заемдарды жабу нөлге тең;
бюджет қаражаты қалдықтарының пайдалануы – 11915 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 4 тармағындағы:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (IV созыв, IX сессия) от 25 декабря 2008 года N 56/9 "О бюджете района на 2009 год"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 25 ноября 2009 года N 99/18. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 26 ноября 2009 года N 12-4-67. Утратило силу с связи с истечением срока действия - на основании решения маслихата Актогайского района Павлодарской области от 14 апреля 2010 года N 131/21
Сноска. Утратило силу с связи с истечением срока действия - на основании решения маслихата Актогайского района Павлодарской области от 14.04.2010 N 131/21.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона  Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и решения Павлодарского областного Маслихата (IV созыв, XIX сессия) от 23 ноября 2009 года N 252/19 "О внесении изменений и дополнений в решение областного Маслихата (IV созыв, XI сессия) от 18 декабря 2008 года N 146/11 "Об областном бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в государственном реестре за N 3145 от 24 ноября 2009 года) районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного Маслихата (IV созыв, IX сессия) от 25 декабря 2008 года N 56/9 "О бюджете района на 2009 год"  (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-4-53, опубликованное в районной газете "Ауыл тынысы", "Пульс села" от 10 января 2009 года за N 2) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
доходы - 1454251 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 135665 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2998 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 172 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1315416 тысяч тенге;
2) затраты – 1466166 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты равно нулю;
погашение бюджетных кредитов равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – 11915 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использование профицита) бюджета – 11915 тысяч тенге; в том числе:
поступление займов равно нулю;
погашение займов равно нулю;
используемые остатки бюджетных средств – 11915 тысяч тенге";
в пункте 4 указанного решения:

"11000" цифрлары "8500" цифрларымен ауыстырылсын.
2. Шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық Мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап іске кірістіріледі.
Сессия төрағасы                            Б. Нұрмағамбетов
Мәслихат төрағасы                          Т. Мұқанов
Ақтоғай аудандық Мәслихаттың
(XVІII сессиясы, IV шақырылған)

цифры "11000" заменить цифрами "8500".
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по вопросам бюджетной политики и экономического развития региона.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        Б. Нурмагамбетов
Секретарь Маслихата                        Т. Муканов
Приложение N 1
к решению Актогайского районного маслихата
(XVIII сессия, IV созыв)

102
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және(немесе) оған уәкілеттілігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
953
1
Мемлекеттік баж
953
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берлетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
321
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілерді жазбалардың өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
414
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегіне үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
14
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
16
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
155
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
14
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұнғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды,көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
9
21
Тракторшы-машинистың күәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
10
2
Салықтық емес түсімдер
2998
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
464
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
464
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
364
05
Коммуналдық меншіктегі тұрғын үй қорынан үйлерді жалдаудан түсетін кірістер
100
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
52
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
52
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
52
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
2482
1
Басқада салықтық емес түсімдер
2482
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
2482
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
2482
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
172
1
Жерді сату
172
01
Жер участкілерін сатудан түсетін түсімдер
172
4
Трансферттердің түсімдері
1315416
02
Мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер
1315416
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
1315416
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

102
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
953
1
Государственная пошлина
953
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
321
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
414
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение в эти документы
14
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
16
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
155
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
14
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
9
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверении тракториста-машиниста
10
2
Неналоговые поступления
2998
01
Доходы от государственной собственности
464
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
464
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
364
05
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности
100
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
52
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
52
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемых из государственного бюджета
52
06
Прочие неналоговые поступления
2482
1
Прочие неналоговые поступления
2482
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
2482
3
Поступление от продажи основного капитала
172
03
Продажа земли и нематериальных активов
172
1
Продажа земли
172
01
Поступления от продажи земельных участков
172
4
Поступления трансфертов
1315416
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1315416
2
Трансферты из областного бюджета
1315414
01
Целевые текущие трансферты