Қырықүй ауылындағы көшеге ат қою туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Шолақсор селолық округ әкімінің 2009 жылғы 23 қарашадағы N 7 шешімі. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 желтоқсанда N 12-4-72 тіркелген
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4-тармағына сәйкес және тиiстi Қырықүй ауылының тұрғындарының пiкiрiн ескере отырып ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Қырықүй ауылындағы атауы жоқ көшесiне "Целинная" атауы берілсін.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Шолақсор селолық
округінің әкімі                            Н. Хмарун

О присвоении наименования улицы в селе Кырыкуй
Решение акима Шолаксорского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 23 ноября 2009 года N 7. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 10 декабря 2009 года N 12-4-72
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения села Кырыкуй принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить безымянной улице в селе Кырыкуй наименование "Целинная".
2. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
Аким Шолаксорского
сельского округа                           Н. Хмарун