Қайран, Жамбыл Қараой ауылының көшелеріне ат қою туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Қожамжар селолық округ әкімінің 2009 жылғы 9 қарашадағы N 6 шешімі. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 2 желтоқсанда N 12-4-69 тіркелген
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармағына сәйкес және тиісті Қайран, Жамбыл, Қараой ауылының тұрғындарының пікірін ескере отырып ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Қайран ауылына кіре берісінен бастап N 1 атауы жоқ көшесіне "Орталық" деген атау;
Қайран ауылына кіре берісінен бастап N 2 атауы жоқ көшесіне "Мектеп" деген атау берілсін.
2. Жамбыл ауылына кіре берісінен бастап N 1 атауы жоқ көшесіне "Ертіс" деген атау;
Жамбыл ауылына кіре берісінен бастап N 2 атауы жоқ көшесіне "Достық" деген атау;
Жамбыл ауылына кіре берісінен бастап N 3 атауы жоқ көшесіне  "Балбыр" деген атау;
Жамбыл ауылына кіре берісінен бастап N 4 атауы жоқ көшесіне "Мектеп" деген атау берілсін.
3. Қараой ауылына кіре берісінен бастап N 1 атауы жоқ көшесіне "Күбән" деген атау;
Қараой ауылына кіре берісінен бастап N 2 атауы жоқ көшесіне "Бірлік" деген атау;
Қараой ауылына кіре берісінен бастап N 3 атауы жоқ көшесіне "Мектеп" деген атау берілсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік өткен соң қолданысқа енгізіледі.
5. Осы шешімнің орындалу барысын өзім бақылаймын.
Қожамжар селолық
окрігінің әкімі                            Б. Аубакиров

О присвоении наименований улицам в селах Кайран, Жамбыл, Караой
Решение акима Кожамжарского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 9 ноября 2009 года N 6. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 2 декабря 2009 года N 12-4-69
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения сел Кайран, Жамбыл, Караой принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить:
безымянной улице N 1 в селе Кайран начиная со стороны въезда наименование "Орталық";
безымянной улице N 2 в селе Кайран начиная со стороны въезда наименование "Мектеп".
2. Присвоить:
безымянной улице N 1 в селе Жамбыл начиная со стороны въезда наименование "Ертіс";
безымянной улице N 2 в селе Жамбыл начиная со стороны въезда наименование "Достық";
безымянной улице N 3 в селе Жамбыл начиная со стороны въезда наименование "Балбыр";
безымянной улице N 4 в селе Жамбыл начиная со стороны въезда наименование "Мектеп".
3. Присвоить:
безымянной улице N 1 в селе Караой начиная со стороны въезда наименование "Күбән";
безымянной улице N 2 в селе Караой начиная со стороны въезда наименование "Бірлік";
безымянной улице N 3 в селе Караой начиная со стороны въезда  наименование "Мектеп".
4. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого его официального опубликования.
5. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
Аким Кожамжарского
сельского округа                           Б. Аубакиров