Қараоба ауылдық округінің Красная поляна, Спартак, Исантерек, Жана-ауыл аулындағы көшесіне ат қою туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Қараоба ауылдық округ әкімінің 2009 жылғы 9 қарашадағы N 02 шешімі. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 2 желтоқсанда N 12-4-70 тіркелген
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 бабына, Қазақстан Республикасыны 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4-тармағына сәйкес және Красная поляна, Спартак, Исантерек, Жана-ауыл тұрғындардың пiкiрiн ескере отырып ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Красная поляна ауылына атауы жоқ көшесiне "Береговая" деген атауы берiлсiн.
2. Спартак ауылына атауы жоқ көшесiне "Озерная" деген атауы берiлсiн.
3. Исантерек ауылына атауы жоқ көшесiне "Желтоқсан" деген атауы берiлсiн.
4. Жана-ауыл ауылына N 1 атауы жоқ көшесiне "Бейбітшілік" деген атауы берiлсiн;
Жана-ауыл ауылына N 2 атауы жоқ көшесiне "Достық" деген атауы берiлсiн.
5. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк  күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
6. Осы шешімнің орындалуын өзім бақылаймын.
Қараоба ауылдық округінің әкімі            Б.С. Куанов

О присвоении наименования улицам в селах Красная поляна, Спартак, Исантерек, Жана-ауыл Караобинского сельского оокруга
Решение акима Караобинского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 9 ноября 2009 года N 02. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 2 декабря 2009 года N 12-4-70
В соответствии со статьями 3537 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения жителей сел Красная поляна, Спартак, Исантерек, Жана-ауыл принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить наименование "Береговая" безымянной улице в селе Красная поляна.
2. Присвоить наименование "Озерная" безымянной улице в селе Спартак.
3. Присвоить наименование "Желтоқсан" безымянной улице в селе Исантерек.
4. Присвоить наименование "Бейбітшілік безымянной улице N 1 в селе Жана-ауыл;
наименование "Достық" безымянной улице N 2 в селе Жана-ауыл.
5. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого его официального опубликования.
6. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
Аким Караобинского
сельского округа                           Куанов Б.С.