Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 26 желтоқсандағы (IV сайланған, кезекті XIV сессиясы) N 77-14-4 "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы (2008 жылғы 30 желтоқсандағы МТН 12-7-82)
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 106-17-4 шешімі. Павлодар облысы Ертіс ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 сәуірде N 85 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2010 жылғы 13 сәуірдегі N 1-12-89 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2010.04.13 N 1-12-89 хаты).
Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 109 бабына, Қ азақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 26 желтоқсандағы (IV сайланған, кезекті ХIV сессиясы) N 77-14-4 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" (N 12-7-82 нөмірімен нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік реестрінде тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы N 3-4 "Ертіс нұры" және "Иртыш" газеттерінде жарияланған) шешіміне (бұдан әрі - Шешім) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Шешімнің 1 тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. қосымшаға сәйкес 2009 жылға арналған аудандық бюджеті келесідей мөлшерде бекітілсін:
1) табыстары – 1698175 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері - 182499 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер - 2430 мың теңге;
операциялық капитал кірісі - 410 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 1512836 мың теңге;
2) шығындар – 1712649 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру - нөлге тең, бюджеттік несиелендіруді өтеу - нөлге тең;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (XIV сессия, IV созыв) от 26 декабря 2008 года N 77-14-4 "О районном бюджете на 2009 год" (НГР 12-7-82 от 30 декабря 2008 года)
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 29 апреля 2009 года N 106-17-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Иртышского района Павлодарской области 4 мая 2009 года за N 85. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 13 апреля 2010 года N 1-12-89)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 13.04.2010 N 1-12-89).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение районного маслихата (очередная ХIV сессия, IV созыв) от 26 декабря 2008 года N 77-14-4 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов за N 12-7-82, опубликовано в газетах "Ертіс нұры" и "Иртыш" от 9 января 2009 года за N 3-4) (далее - Решение) внести следующие изменения и дополнения:
пункт 1 Решения изложить в следующей редакции:
"Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 1698175 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 182499 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2430 тысяч тенге;
доходы от операций с капиталом – 410 тысяч тенге;
поступлениям официальных трансфертов – 1512836 тысяч тенге;
2) затраты - 1712649 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, погашение бюджетных кредитов - равно нулю;

4) қаржы активтері операциясы бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы - 14474 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыруы - 14474 мың теңге, бюджет қаражатының қалдығының қозғалуы - 14474 мың теңге".
2. осы шешімнің қосымшасына сәйкес Шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының экономика және бюджет, шағын және орта бизнесті қолдау, ауданда спорт дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
5) дефицит бюджета – 14474 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 14474 тысяч тенге, движение остатков бюджетных средств - 14474 тысяч тенге".
2 приложение 1 к Решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету, поддержки малого и среднего бизнеса, развития спорта в районе.