Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 26 желтоқсандағы (IV сайланған, XIV сессиясы) N 77-14-4 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 қарашадағы N 136-21-4 шешімі. Павлодар облысы Ертіс ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 қарашада N 12-7-90 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2010 жылғы 13 сәуірдегі N 1-12-89 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2010.04.13 N 1-12-89 хаты).
Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасыныңазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 26 желтоқсандағы (IV сайланған, ХIV сессиясы) N 77-14-4 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" (12-7-82 нөмірімен нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік рееестрінде тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы N 3-4 "Ертіс нұры" газетінде жарияланған) шешіміне (бұдан әрі - Шешім) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Шешімнің 1 тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 1 қосымшаға сәйкес 2009 жылға арналған аудандық бюджеті келесідей мөлшерде бекітілсін:
1) табысы – 1 663 817 000 (бір миллиард алты жүз алпыс үш миллион сегіз жүз он жеті мың) теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 182 191 000 (бір жүз сексен екі миллион жүз тоқсан бір мың) теңге;
салықтан тыс түсімдер – 2 752 000 (екі миллион жеті жүз елу екі мың) теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 396 000 (үш жүз тоқсан алты мың) теңге;
трансферттердің түсімі – 1 478 478 000 (бір миллиард төрт жүз жетпіс сегіз миллион төрт жүз жетпіс сегіз мың) теңге;
2) шығындар – 1 683 005 000 (бір миллиард алты жүз сексен үш миллион бес мың) теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру - нөлге тең, бюджеттік несиелендіруді өтеу - нөлге тең;
4) қаржы активтері операцияларға бойынша сальдо – нөлге тең, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -19 188 000 (он тоғыз миллион жүз сексен сегіз мың) теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыруы (бюджет профицитін пайдалану) – 19 188 000 (он тоғыз миллион жүз сексен сегіз мың) теңге;
ұсталған бюджет қаржысының қалдығы – 19 188 000 (он тоғыз миллион жүз сексен сегіз мың) теңге".

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (XIV сессия, IV созыв) от 26 декабря 2008 года N 77-14-4 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 25 ноября 2009 года N 136-21-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Иртышского района Павлодарской области 26 ноября 2009 года N 12-7-90. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 13 апреля 2010 года N 1-12-89)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 13.04.2010 N 1-12-89).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение районного маслихата (ХIV сессия, IV созыв) от 26 декабря 2008 года N 77-14-4 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов за N 12-7-82, опубликовано 9 января 2009 года в газете "Иртыш" N 3-4) (далее - Решение) внести следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 Решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 1 663 817 000 (один миллиард шестьсот шестьдесят три  миллиона восемьсот семнадцать тысяч) тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 182 191 000 (сто восемьдесят два миллиона сто девяносто одна тысяча) тенге;
неналоговым поступлениям – 2 752 000 (два миллиона семьсот пятьдесят две тысячи) тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 396 000 (триста девяносто шесть тысяч) тенге;
поступлениям трансфертов – 1 478 478 000 (один миллиард четыреста семьдесят восемь миллионов четыреста семьдесят восемь тысяч) тенге;
2) затраты – 1 683 005 000 (один миллиард шестьсот восемьдесят три миллиона пять тысяч) тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -19 188 000 (девятнадцать миллионов сто восемьдесят восемь тысяч) тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита бюджета) – 19 188 000 (девятнадцать миллионов сто восемьдесят восемь тысяч) тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19 188 000 (девятнадцать миллионов сто восемьдесят восемь тысяч) тенге";

2) Шешімнің 3 тармағындағы 3 700 000 саны (үш миллион жетпіс жүз мың) теңге 3 516 000 (үш миллион бес жүз он алты мың) теңге санына өзгертілсін;
3) Шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының экономика және бюджет, шағын және орта бизнесті қолдау, ауданда спорт дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

2) в пункте 3 Решения цифру 3 700 000 (три миллиона семьсот тысяч) тенге заменить цифрой 3 516 000 (три миллиона пятьсот шестнадцать тысяч) тенге.
3) приложение 1 к Решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету, поддержки малого и среднего бизнеса, развития спорта в районе.