Аудандық мәслихаттың(IV сайланған XII сессиясы) 2008 жылғы 25 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" N 1/12 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі N 2/16 шешімі. Павлодар облысы Качир ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 31 шілдеде N 12-8-75 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Қашыр аудандық мәслихатының 2010 жылғы 14 сәуірдегі N 5/22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Қашыр аудандық мәслихатының 2010.04.14 N 5/22 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының (IV сайланған XVI сессиясы) 2009 жылғы 24 шілдедегі N 214/16 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың (IV сайланған XІV сессиясы) 2009 жылғы 27 сәуірдегі "IV сайланған аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы XII сессиясының "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" 1/12 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-8-69 тіркелген, "Заря" газетінің 2009 жылғы 16 мамырдағы N 20 жарияланған) N 1/14 шешімімен өзгерістер және толықтырулар енгізілген аудандық мәслихаттың (IV сайланған XII сессиясы) 2008 жылғы 25 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-8-66 тіркелген, "Заря" газетінің 2009 жылғы 9 қаңтардағы N 2 жарияланған) N 1/12 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2009 жылға арналған аудан бюджеті 1-қосымшаға сәйкес мына көлемдерде атқарылуға қабылдансын:
1) кірістер – 2128295 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 211401 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1703 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1199 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1913992 мың теңге;
2) шығындар – 2136159 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджеттің тапшылығы ( профициті) – -7864 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 7864 мың тенге."
Көрсетілген қаулының 6-тармағындағы:
"3200" деген сандар "2200" деген сандармен ауыстырылсын;
"3782" деген сандар"4418" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата (XII сессия, IV созыв) от 25 декабря 2008 года N 1/12 "О бюджете района на 2009 год"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 29 июля 2009 года N 2/16. Зарегистрировано Управлением юстиции Качирского района Павлодарской области 31 июля 2009 года N 12-8-75. Утратило силу - решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 14 апреля 2010 года N 5/22
Сноска. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 14.04.2010 N 5/22.
В соответствии с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года,  решением Павлодарского областного маслихата (XVI сессия IV созыв) N 214/16 от 24 июля 2009 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (XII - сессии IV -   созыв) от 25 декабря 2008 года N 1/12 "О бюджете района на 2009 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-8-66, опубликованное в газете "Заря" от 9 января 2009 года N 2) с внесенными изменениями и дополнениями решением районного маслихата (XIV - сессия IV - созыв) от 27 апреля 2009 года N 1/14 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата XII - сессии IV - созыв) от 25 декабря 2008 года N 1/12 "О бюджете района на 2009 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-8-69, опубликованное в газете "Заря" от 16 мая 2009 года N 20) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 2128295 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 211401 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 1703 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1199 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов - 1913992 тысяч тенге;
2) затраты - 2136159 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -7864 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 7864 тысяч тенге."
В пункте 6 указанного решения:
цифры "3200" заменить цифрами "2200";
цифры "3782" заменить цифрами "4418";

"650" деген сандар "770" деген сандармен ауыстырылсын;
"7500" деген сандар "8800" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауданның тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.
Аудандық мәслихаттың XVI
кезекті сессиясының төрағасы:              Ғ. Әменова
Качир аудандық
мәслихатының хатшысы:                      С. Баяндинов
Качир аудандық мәслихатының
(IV сайланған XVI кезекті сессиясы)

цифры "650" заменить цифрами "770";
цифры "7500" заменить цифрами "8800".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
4. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию района.
Председатель XVI - очередной сессии
районного маслихата:                       Г. Аменова
Секретарь Качирского
районного маслихата:                       С. Баяндинов
Приложение 1
к решению Качирского районного маслихата
(XVI очередная сессия, IV созыв)