Аудандық мәслихаттың (IV сайланған XII сессиясы) 2008 жылғы 25 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" N 1/12 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Қашыр аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 қарашадағы N 1/18 шешімі. Павлодар облысы Қашыр ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 2 желтоқсанда N 12-8-79 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Қашыр аудандық мәслихатының 2010 жылғы 14 сәуірдегі N 5/22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Қашыр аудандық мәслихатының 2010.04.14 N 5/22 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" N 148 Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95 Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4-тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының (IV сайланған XIХ сессиясы) 2009 жылғы 23 қарашадағы "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XI сессиясы) 2008 жылғы 18 желтоқсандағы "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 146/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 252/19 шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың (IV сайланған XІI сессиясы ) 2008 жылғы 25 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" N 1/12  шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 29 желтоқсандағы N 12-8-66 болып тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы "Заря" N 2 газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы мына редакцияда жазылсын:
"1. 2009 жылға арналған аудан бюджеті 1-қосымшаға сәйкес мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2120603 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 207401 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1703 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 1199 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1910300 мың теңге;
2) шығындар – 2123375 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 5092 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -7864 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 7864 мың тенге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағындағы:
"13354" деген сандар "12024" деген сандармен ауыстырылсын;
"11082" деген сандар "10528" деген сандармен ауыстырылсын;
"8194" деген сандар "8100"деген сандармен ауыстырылсын;
"16000" деген сандар "14920" деген сандармен ауыстырылсын;
"6238" деген сандар "6149" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (XII сессия, IV созыв) от 25 декабря 2008 года N 1/12 "О бюджете района на 2009 год"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 25 ноября 2009 года N 1/18. Зарегистрировано Управлением юстиции Качирского района Павлодарской области 2 декабря 2009 года N 12-8-79. Утратило силу - решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 14 апреля 2010 года N 5/22
Сноска. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 14.04.2010 N 5/22.
В соответствии с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" N 148 от 23 января 2001 года, подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан N 95 от 4 декабря 2008 года, решением Павлодарского областного маслихата (XIХ сессия IV созыв) от 23 ноября 2009 года N 252/19 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XI-сессии IV-созыв) от 18 декабря 2008 года N 146/11 "Об областном бюджете на 2009 год", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (XII-сессии IV-созыв) от 25 декабря 2008 года N 1/12 "О бюджете района на 2009 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-8-66 от 29 декабря 2008 года, опубликованное в газете "Заря" от 9 января 2009 года N 2) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 2120603 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 207401 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям - 1703 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1199 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1910300 тысяч тенге;
2) затраты - 2123375 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5092 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -7864 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 7864 тысячи тенге";
в пункте 6 указанного решения:
цифры "13354" заменить цифрами "12024";
цифры "11082" заменить цифрами "10528";
цифры "8194" заменить цифрами "8100";
цифры "16000" заменить цифрами "14920";
цифры "6238" заменить цифрами "6149";

"388316" деген сандар "365361" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Жол картасына" енгізілген объектілер бойынша 2010 жылға жобалау сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 1410,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен дамуға ағымдағы трансферттер:
"Жол картасына" енгізілген объектілер бойынша 2010 жылға жобалау сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 2000,0 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 7-тармағындағы:

цифры "388316" заменить цифрами "365361";
дополнить абзацем следующего содержания:
целевые текущие трансферты из областного бюджета:
- на разработку проектно-сметной документации по объектам, включенным в перечень "Дорожной карты" на 2010 год - 1410,0 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
- на разработку проектно-сметной документации по объектам, включенным в перечень "Дорожной карты" на 2010 год - 2000,0 тысяч тенге;
в пункте 7 указанного решения:

"4286" деген сандар "4006" деген сандармен ауыстырылсын.
көрсетілген шешімнің 1234-қосымшалары осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауданның тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Қ. Ыбыраев
Качир аудандық
мәслихатының хатшысы:                      С. Баяндинов
Качир аудандық мәслихатының
(IV сайланған XVIII кезекті сессиясы)

цифры "4286" заменить цифрами "4006";
приложения 1234 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию района.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        К. Ибраев
Секретарь Качирского
районного маслихата                        С. Баяндинов
Приложение 1
к решению Качирского районного маслихата
(XVIII очередная сессия, IV созыв)