Аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 10 сессиясы) 2008 жылғы 22 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/74 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі N 12/85 шешімі. Павлодар облысы Павлодар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 сәуірде N 107 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 ақпандағы N 27 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2011.02.14 N 27 хаты).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 10 сессиясы) 2008 жылғы 22 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/74  шешіміне(нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-11-102 болып тіркелген, 2009 жылғы 3 қаңтарда "Нива" газетінің N 1 санында жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы мына редакцияда баяндалсын:
"1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 578 046 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері – 242 871 мың теңге;
салық емес түсімдер – 1 684 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1 123 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1332 368 мың теңге;
2) шығыстар – 1 602 918 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – нөлге тең;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы – -24 872 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (10 сессия 4 созыв) от 22 декабря 2008 года N 10/74 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 27 апреля 2009 года N 12/85. Зарегистрировано Управлением юстиции Павлодарского района Павлодарской области 29 апреля 2009 года за N 107. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 14 февраля 2011 года N 27)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 14.02.2011 N 27).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение районного маслихата (10 сессия, 4 созыв) от 22 декабря 2008 года N 10/74 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-11-102, опубликовано в газете "Нива" от 3 января 2009 года N 1), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 1 578 046 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 242 871 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 684 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 1 123 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 332 368 тысяч тенге;
2) затраты – 1 602 918 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит бюджета – 24 872 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 24 872 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 2-тармағындағы "4000" деген сандар "4202" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2009 жылғы қаңтардың 1-нен бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Ж. Нұрғалиев
Мәслихат хатшысы                           Т. Қожахметов
Павлодар аудандық мәслихаттың
(4 шақырылған, 12 сессиясы) 2009 жылғы
27 сәуірдегі N 12/85 шешіміне
1 қосымша
Павлодар аудандық мәслихаттың
(4 шақырылған, 10 сессиясы) 2008 жылғы
22 желтоқсандағы N 10/74 шешіміне
1 қосымша
2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы Атауы
1
2
3
4
5
I.Түсімдер

6) финансирование дефицита бюджета – 24 872 тысяч тенге;
в пункте 2 указанного решения цифры "4000" заменить цифрами "4202";
приложения 1, 2, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        Ж. Нургалиев
Секретарь маслихата                        Т. Кожахметов
Приложение 1
к решению Павлодарского районного
маслихата (12 сессия, 4 созыв)
от 27 апреля 2009 года N 12/85
Приложение 1
к решению Павлодарского районного
маслихата (10 сессия, 4 созыв)
от 22 декабря 2008 года N 10/74
О районном бюджете на 2009 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс            Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
I. Доходы