Успен аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы (IV сайланған XII сессиясы) "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" N 58/12 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 қарашадағы N 101/18 шешімі. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 1 желтоқсанда N 12-12-79 тіркелген. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2010 жылғы 15 сәуірдегі N 1-04-31 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2010.04.15 N 1-04-31 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының, 1 тармағының 1) тармақшасына, облыстық мәслихаттың кезектен тыс 2009 жылдың 23 қарашадағы (IV сайланған ХIХ сессиясы) "Облыстық мәслихаттың 2008 жылдың 18 желтоқсандағы (IV сайланған ХI сессиясы) "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 146/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 252/19 шешімін орындау үшін аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы (ІV сайланған ХІІ сессиясы) "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" N 58/12 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-12-62 тіркелген, "Сельские будни" газетінде 2009 жылдың 17 қаңтардағы 2 нөмірінде жарияланған) төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Успен аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы (ІV сайланған ХІІ сессиясы) "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" N 58/12 шешімнің 1 тармағы төмендегі мазмұнда баяндалсын:
1) кірістер - 1 211 276 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері - 125 873 мың теңге;
салық емес түсімдер - 614 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсім - 616 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1 084 173 мың теңге;
2) шығындар - 1 235 077 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -23801 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру - 23801 мың теңге.

О внесении изменений и дополнений в решение Успенского районного маслихата (XII cессия IV созыв) от 26 декабря 2008 года N 58/12 "О бюджете района на 2009 год"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 25 ноября 2009 года N 101/18. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 1 декабря 2009 года N 12-12-79. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 15 апреля 2010 года N 1-04-31)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 15.04.2010 N 1-04-31).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решения внеочередной сессии областного маслихата (XIX сессия IV созыв) от 23 ноября 2009 года N 252/19 "О внесении изменений и дополнений  в решение областного маслихата (XI сессия IV созыв) от 18 декабря 2008 года N 146/11 "Об областном бюджете на 2009 год" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (XII сессия IV созыв) от 26 декабря 2008 года N 58/12 "О бюджете района на 2009 год" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-62, опубликованный в газете "Сельские будни" от 17 января 2009 года N 2) следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 решения Успенского районного маслихата (XII сессия IV созыв) от 26 декабря 2008 года N 58/12 "О бюджете района на 2009 год" изложить в следующей редакции:
1) доходы – 1 211 276 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 125 873 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 614 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 616 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 084 173 тысяч тенге.
2) затраты - 1 235 077 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -23801 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 23801 тысяч тенге.

Успен аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы (ІV сайланған ХІІ сессиясы) "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" N 58/12 шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа мазмұнда баяндалсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
3. Осы шешімнің жүзеге асуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Аудандық мәслихаттыңІV сайланған
ХVІІІ сессия төрағасы                      Э. Руфф
Аудандық мәслихатының хатшысы              Т. Байғожинов
Успен аудандық мәслихатының
2009 жылғы 25 қарашадағы
N 101/18 шешіміне
1 қосымша
2009 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
I. КІРІСТЕР

Приложение 1 решения Успенского районного маслихата (XII сессия IV созыв) от 26 декабря 2008 года N 58/12 "О бюджете района на 2009 год" изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Данное решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
3. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
Председатель ХVIII сессии, IV созыва
районного маслихата                        Э. Руфф
Секретарь районного маслихата              Т. Байгужинов
Приложение 1
к решению Успенского районного маслихата
от 25 ноября 2009 года N 101/18
Бюджет района на 2009 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
I. ДОХОДЫ