2009 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімиятының 2009 жылғы 26 қаңтардағы N 8/1 қаулысы. Павлодар облысы Шарбақты ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 5 ақпанда N 75 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2010.03.05 N 35/2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2010.03.05 N 35/2 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" N 149-2 Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы қоғамдық жұмыстарды қаржыландыру және ұйымдастыру Ережелері туралы бекітілген N 836 қаулысына сәйкес жұмыссыз азаматтарға жұмыспен көмек көрсетуді қамтамасыз ету мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об организации общественных работ на 2009 год
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 26 января 2009 года N 8/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Щербактинского района Павлодарской области 5 февраля 2009 года за N 75. Утратило силу постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 5 марта 2010 года N 35/2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 5 марта 2010 года N 35/2.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836, в целях обеспечения содействия занятости безработным гражданам акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоғамдық жұмыстарға қатысушы мекемелер мен ұйымдардың тізбесі, сұраныс және ұсыныстары, қоғамдық жұмыстарды қаржыландырудың көлемі 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстардың түрі 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Қоғамдық жұмыстарды қаржыландыру аудандық бюджет есебінен жүргізілсін. Қоғамдық жұмыстарға қатысушыларға ең аз еңбекақы мөлшерінен кем емес еңбекақы есептеу жүргізілсін.
4. Орындалатын жұмыс көлемі келісімшарт бекіткен кезде көрсетілсін.

1. Утвердить перечень организаций и учреждений, принимающих участие в общественных работах, спрос и предложение, объемы финансирования общественных работ, согласно приложению 1.
2. Утвердить виды общественных работ, согласно приложению 2.
3. Финансирование общественных работ производить из средств районного бюджета. Участникам общественных работ производить начисление заработной платы в размере не ниже минимальной заработной платы.
4. Объемы выполняемых работ указывать при заключении договоров.

3 271 000
Барлығы
350
350
10 420 000
Бір жұмыссыздың орташа еңбекақы төлемі 13470 теңгені құрайды (ең аз еңбекақы төлемі). Әлеуметтік сақтандыру үшін есеп аудару - 345000 теңгені құрайды, банк қызметтері - 87000 теңге. Бағдарлама бойынша жиыны 9032000 теңге.
Шарбақты аудан әкімдігінің
2009 жылғы 26 қаңтардағы
N 8/1 қаулысына
2 қосымша
Ескерту. 2-қосымшаға өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2009.09.21 N 197/7; 2009.12.11 N 265/8 қаулыларымен.
Қоғамдық жұмыстың түрлері

3 271 000
Всего
350
350
10 420 000
Среднемесячная заработная плата на одного безработного составляет не менее 13470 тенге (минимальная заработная плата). Отчисление на социальное страхование составляет 345000 тенге, банковские услуги - 87000 тенге. Итого по программе - 9032000 тенге.
Приложение 2
к постановлению акимата
Щербактинского района
N 8/1 от 26 января 2009 года
Виды общественных работ
Сноска. Приложение 2 с изменениями, внесенными постановлениями акимата Щербактинского района Павлодарской области от 21.09.2009 N 197/7; 11.12.2009 N 265/8.

1. Елді мекенді, кенттерді көріктендіру.
2. Құрылыс және объектілерді жөндеуге көмек көрсету.
3. Жол жабындыларын жөндеуге көмек көрсету.
4. Алынып тасталды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2009.12.11 N 265/8 қаулысымен.
5. Республикалық және аймақтық қоғамдық компанияларда, мәдени тағайындалған ауқымды шараларды ұйымдастыруға және өткізуге көмектесу (спорт шаралары, фестивальдер, қоғамдық сауалдамалар, құжаттарды өңдеу, халық, мал, жер телімдері санағын өткізу).
6. Әлеуметтік-мәдени бағыттағы ғимараттар мен саябақтарды көріктендіру жұмыстары.
7. Су тоғандарында кұтқару жұмыстарына көмек көрсету.
8. Науқас және қарт адамдарды күту және көмек көрсету.
9. Жас екпе ағаштарды күту, аумақтарды абаттандыру және көгалдандыру.
10. Алынып тасталды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2009.09.21 N 197/7 қаулысымен.
11. Алынып тасталды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2009.12.11 N 265/8 қаулысымен.
12. Өрттің қауіпті кезеңіндегі қадағалаушылар жұмысы.
13. Құжаттарды өңдеу және курьерлік жұмыстарға көмек көрсету.

1. Благоустройство населенных пунктов.
2. Помощь в строительстве и ремонте объектов.
3. Помощь при ремонте дорожных покрытий.
4. Исключен постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 11.12.2009 N 265/8.
5. Помощь в организациях масштабных мероприятий культурного назначения, в проведении республиканских и региональных общественных компаний (спортивные мероприятия, фестивали, опросы общественного мнения, обработка документов, перепись населения, скота, земельных наделов).
6. Оформительские работы в парках и в зданиях социально-культурного назначения.
7. Помощь в работе спасателей на водоемах.
8. Уход и оказание помощи больным и престарелым.
9. Посадка лесных насаждений, обустройство и озеленение территории.
10. Исключен постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 21.09.2009 N 197/7
11. Исключен постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 11.12.2009 N 265/8..
12. Работа наблюдателей в пожароопасный период.
13. Оказание помощи в обработке документов и курьерской работе.