2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 106/22 шешімі. Павлодар облысы Шарбақты ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 қаңтарда N 12-13-91 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 155/32 шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2010.12.24 N 155/32 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзін басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы, 1) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75 бап 2 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті 12 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2010 жыл келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1792883 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 234553 мың теңге;
салықтан басқа түсімдер – 3121 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1114 мың теңге;
трансферттік түсімдер - 1554095 мың теңге;
2) шығындар – 1790310 мың теңге;
3) бюджетті таза несиелендіру -39636 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 40061 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 425 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо - 5000 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 5000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -42063 мың теңге;
6) бюджеттік тапшылықты қаржыландыру – 42063 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2010.11.10 N 153/31 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2010 жылға арналған аудан бюджетіне салықтан түсетін түсімдерді бөлу келесі көлемде бекітілсін:
жекелей табыс салығы бойынша - 100 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша – 100 пайыз.
3. 2010 жылға арналған бюджетке субвенциялардың облыстық бюджеттен көзделген жалпы көлемі - 1223487 мың теңге.
4. 2010 жылға арналған жергілікті бюджетті орындау үдерісінде қысқартуға жатпайтын бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2010 жылға арналған ауылдық әкімдер аппаратының ағымдағы бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5 қосымшаға сәйкес қарастырылсын.
6. 2010 жылға арналған аудан бюджетінің бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламалар) іске асыруға бағытталған бюджеттік даму бағдарламалар тізбесі және заңды тұлғалардаң жарғылық капиталының өсуі немесе құрылуы 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О районном бюджете на 2010-2012 годы
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 25 декабря 2009 года N 106/22. Зарегистрировано Управлением юстиции Щербактинского района Павлодарской области 6 января 2010 года N 12-13-91. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 24 декабря 2010 года N 155/32
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 24.12.2010 N 155/32.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона  республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, и пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2010 - 1012 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 1792883 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 234553 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 3121 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1114 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1554095 тысяч тенге;
2) затраты – 1790310 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39636 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 40061 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов - 425 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 5000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 5000 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -42063 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 42063 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 10.11.2010 N 153/31 (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Установить на 2010 год распределение общей суммы поступлений от налогов в районный бюджет в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу – 100 процентов;
по социальному налогу - 100 процентов.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2010 год объем субвенций передаваемых из областного бюджета в общей сумме 1223487 тысяч тенге.
4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2010 год согласно приложению 4.
5. Утвердить перечень текущих бюджетных программ по аппаратам акимов сельских округов на 2010 год согласно приложению 5.
6. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2010 год, с разделением на бюджетные программы направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц, согласно приложению 6.

7. Бюджеттік бағдарлама әкімгерлеріне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы қоса берілген мақсатты трансферттерді бөлу келесі көлемде қарастырылсын:
2008 - 2010 жылдарға жалпы білім беру мектептерінде мектепке дейінгі кіші орталықтарды қамтамасыз етуге - 14002 мың теңге;
білім беру мекемелерінде өртке қарсы қауіпсіздікті қамтамасыз етуге - 3845 мың теңге;
Ұлы Отан соғысының 65-жылдығына Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен ардагерлеріне біржолғы материалдық көмек төлеуге - 1495 мың теңге;
жоғарғы оқу орындарында оқитын аз қамтамасыз етілген отбасылардан шыққан студенттердің оқуына - 4579 мың теңге;
жоғарғы оқу орындарында оқитын аз қамтамасыз етілген жанұялардан шыққан студенттерге ай сайын берілетін көмек - 810 мың теңге.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2010.04.16 N 123/25; 2010.09.15 N 144/29 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
7-1. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін транзиттік облыстық бағдарламалар бойынша нысаналы трансферттер келесі көлемде бекітілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру "Өзін-өзі тану" пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз етуге - 2076 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал жабдықтармен жарақтандыруға - 8194 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингофондық және мультимедиялық кабинеттер құруға - 11074 мың теңге;
ең төменгі күнкөріс деңгейі мөлшерінің өсуіне байланысты төлемақы төлеуге - 6500 мың теңге, оның ішінде:
атаулы әлеуметтік мемлекеттік жәрдемақы төлеуге - 2910 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу - 5457 мың теңге;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Жеңістің 65 жылдығына орай жол жүруін қамтамасыз етуге - 169 мың теңге;
ауылдық елді мекендер әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға - 6444 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шарларды өткізуге - 12849 мың теңге;
ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін қамтамасыз етуге - 16580;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын асыруға - 24662 мың теңге;

7. Утвердить на 2010 год прилагаемое распределение целевых текущих трансфертов из областного бюджета администраторам бюджетных программ в следующих размерах:
14002 тысяч тенге - на содержание вводимых в 2008-2010 годах дошкольных мини-центров при общеобразовательных школах;
3845 тысяч тенге – на обеспечение противопожарной безопасности организаций образования;
1495 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65 - летию Победы в Великой Отечественной войне;
4579 тысячи тенге - на обучение студентов из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях;
810 тысяч тенге - на выплату ежемесячной помощи студентам из малообеспеченных семей, обучающихся в высших учебных заведениях.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 16.04.2010 N 123/25;  15.09.2010 N 144/29 (вводится в действие с 01.01.2010).
7-1. Учесть в бюджете района на 2010 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, передаваемых по транзитным областным программам в следующих размерах:
2076 тысяч тенге – на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования по предмету "Самопознание";
8194 тысячи тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
11074 тысячи тенге - на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
6500 тысяч тенге - на выплату в связи с ростом размера прожиточного минимума, в том числе:
2910 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
5457 тысяч тенге - на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
169 тысяч тенге - на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65- летию Победы;
6444 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
12849 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
16580 тысяч тенге - на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии;
24662 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;

18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы - 2730 мың теңге.
Ескерту. Шешім 7-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2010.02.12 N 117/24 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2010.04.16 N 123/25; 2010.06.15 N 130/26; 2010.09.15 N 144/29 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2010.11.10 N 153/31 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) Шешімдерімен.
7-2. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін транзиттік облыстық бағдарламалар бойынша дамытуға арналған нысаналы трансферттер келесі көлемде бекітілсін:
көлік инфрақұрылымын дамытуға - 100000 мың теңге.
Ескерту. Шешім 7-2 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2010.02.12 N 117/24 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
7-3. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттерге - 40061 мың теңге.
Ескерту. Шешім 7-3 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2010.02.12 N 117/24 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
8. 2010 жылғы аудандық бюджетте кадрларды қайта дайындау және аймақтық жұмыспен қамту стратегиясын іске асыруға мақсатты трансферттері қарастыру - 68186 мың теңге.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2010.09.15 N 144/29 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
8-1. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен транзиттік облыстық бағдарламалар бойынша өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыруға берілетін нысаналы трансферттер келесі көлемде бекітілсін:
білім беру объектілерін ағымдағы және күрделі жөндеуге - 13400 мың теңге;
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға - 25746 мың теңге;
жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге - 1920 мың теңге;
әлеуметтік жұмыс орындарын құруға - 3480 мың теңге.

2730 тысяч тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 12.02.2010 N 117/24; с изменениями, внесенными решениями маслихата Щербактинского  района Павлодарской области от 16.04.2010 N 123/25; 15.06.2010 N 130/26; 15.09.2010 N 144/29 (вводится в действие с 01.01.2010); 10.11.2010 N 153/31 (вводится в действие с 01.01.2010).
7-2. Учесть в бюджете района  на 2010 год объемы целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета, передаваемых по транзитным областным программам в следующих размерах:
100000 тысяч тенге – на развитие транспортной инфраструктуры.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-2 в соответствии с решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 12.02.2010 N 117/24 (вводится в действие с 01.01.2010).
7-3. Учесть в бюджете района на 2010 год бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 40061 тысяча тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-3 в соответствии с решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 12.02.2010 N 117/24 (вводится в действие с 01.01.2010).
8. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые трансферты на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 68186 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области 15.09.2010 N 144/29 (вводится в действие с 01.01.2010).
8-1. Учесть в бюджете района на 2010 год объемы целевых трансфертов из республиканского бюджета, передаваемых по транзитным областным программам на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в следующих размерах:
13400 тысяч тенге - капитальный и текущий ремонт объектов образования;
25746 тысяч тенге - на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах;
1920 тысяч тенге - на расширение программ молодежной практики;
3480 тысяч тенге - на создание социальных рабочих мест.

Ескерту. Шешім 8-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2010.02.12 N 117/24 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
9. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде Павлодар облысы мәслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы "2008-2010 жылдарға арналған облыстық және қалалық маңызы бар аудандық және облыстық бюджеттер арасында жалпы маңызы бар трансферттер көлемі туралы" N 37/3 шешімімен бекітілген жалпы маңызы бар трансферттер есебінде қарастырылған, бюджет саласында еңбек ақы төлеу қоры өзгерісіне байланысты облыстық бюджетке трансферттерді қайтару - 75287 мың теңге.

Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 12.02.2010 N 117/24 (вводится в действие с 01.01.2010).
9. Предусмотреть в районном бюджете на 2010 год изъятие трансфертов в областной бюджет, в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере, с учетом изменения налогооблагаемой базы социального налога и индивидуального подоходного налога, предусмотренных при расчете трансфертов общего характера, утвержденных решением Павлодарского областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 37/3 "об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами районов, городов областного значения на 2008 - 2010 годы" на сумму 75287 тысяч тенге.

10. 2010 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдардың резерві - 1000 мың теңге сомасында бекітілсін.
11. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы, білім беру, мәдениет және спорт, ауылдық аймақтарда жұмыс істейтін мемлекеттік қызметкерлер емес мамандардың айлық ақысына қалалық жағдайда жұмыс істейтін қызметкерлер айлық ақысымен салыстырғанда тарифтік еңбекақы мөлшерінің 25 пайызға өсуін сақтау.

10. Утвердить на 2010 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 1000 тысяч тенге.
11. Сохранить на 2010 год повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности и не являющихся государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

12. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық Мәслихаттың ауданның әлеуметтік-экономикалық дамуы және бюджет мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
13. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа ие болады.
Сессия төрағасы                            С. Мельникова
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Б. Паванов
Шарбақты аудандық мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
N 106/22 шешіміне
1 қосымша
2010 жылғы Шарбақты ауданының бюджеті

12. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        С. Мельникова
Секретарь районного маслихата              Б. Паванов
Приложение 1
к решению Щербактинского районного маслихата
от 25 декабря 2009 года N 106/22
Районный бюджет на 2010 год

160
05
Денсаулық сақтау
457
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
457
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
457
002
Ерекше жағдайларда ауыр науқасты адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау мекемесіне жеткізуді ұйымдастыру
457
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
91401
2
Әлеуметтік көмек
77397
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
6121
003
Үйдегі мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету
6121
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
71276
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
15317
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3226
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37864
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
568
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы
3000
017
Мүгедектерді жекелей сауықтандыру бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді арнаулы гигиеналық құралдармен және қимылмен тілдесу мамандарының қызметін көрсету, жеке күтушімен қамтамасыз ету
4180
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
169
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
6952
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету саласындағы басқа қызметтер
14004
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
14004
001
Жергілікті деңгейде тұрғындарды жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

160
05
Здравоохранение
457
9
Прочие услуги в области здравоохранения
457
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
457
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
457
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
91401
2
Социальная помощь
77397
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6121
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6121
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
71276
002
Программа занятости
15317
005
Государственная адресная социальная помощь
3226
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37864
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
568
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4180
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
169
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
6952
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
14004
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
14004
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения