Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы № 322 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгертулер енгізу туралы» қаулысын жүзеге асыру жөнінде» Алматы қаласы Әкімдігінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі № 2/328 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 16 наурыздағы N 2/161 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2009 жылғы 27 наурызда N 813 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 5/838 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2009.12.31 № 5/838 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңдарына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 7 қаңтардағы № 1/09 қаулысымен «Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі № 2/328 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы № 322 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» қаулысын жүзеге асыру жөнінде» қаулысына өзгеріс енгізілген, Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 11 наурыздағы № 2/342 қаулысымен «Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі № 2/328 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы № 322 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» қаулысын жүзеге асыру жөнінде» қаулысына өзгеріс енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде реттік № 742 тіркелген, «Алматы ақшамы» газетінің 2007 жылғы 10 сәуірдегі № 41 және «Вечерний Алматы» газетінің 2007 жылғы 10 сәуірдегі № 84-87 жарияланған), Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 31 қазандағы № 8/1096 қаулысымен «Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі № 2/328 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы № 322 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» қаулысын жүзеге асыру жөнінде» қаулысына өзгеріс енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде реттік № 760 тіркелген, «Алматы ақшамы» газетінің 2007 жылғы 4 желтоқсанда № 146 және «Вечерний Алматы» газетінің 2007 жылғы 1 желтоқсанда № 296 жарияланған), «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» № 322 қаулысын жүзеге асыру жөнінде» Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі № 2/328 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде реттік № 594 тіркелген, «Алматы ақшамы» газетінің 2004 жылғы 20 мамырда № 56 және «Вечерний Алматы» газетінің 2004 жылғы 27 мамырда № 100-102 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Алматы қаласына шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру жөніндегі Комиссияның құрамы қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 15 апреля 2004 года N 2/328 "О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года N 322 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836"
Постановление акимата города Алматы от 16 марта 2009 года N 2/161. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 27 марта 2009 года за N 813. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 31 декабря 2009 года N 5/838
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 31.12.2009 N 5/838.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы «О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004  года № 322 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836» от 15 апреля 2004 года № 2/328 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 594, опубликовано 20 мая 2004 года в газете «Алматы ақшамы» № 56 и 27 мая 2004 года в газете «Вечерний Алматы» № 100-102, внесены изменения постановлением акимата города Алматы от 7 января 2005 года № 1/09 «О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 15 апреля 2004 года № 2/328 «О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года № 322 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов года под № 639, опубликовано 8 февраля 2005 года в газете «Алматы ақшамы» № 15 и 8 февраля 2005 года в газете «Вечерний Алматы» № 25, внесены изменения постановлением акимата города Алматы от 11 марта 2007 года № 2/342 «О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 15 апреля 2004 года № 2/328 «О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года № 322 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 742, опубликовано 10 апреля 2007 года в газете «Алматы ақшамы» № 41 и 12 апреля в газете «Вечерний Алматы» № 84-87, внесены изменения постановлением акимата города Алматы от 31 октября 2007 года № 8/1096 «О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 15 апреля 2004 года № 2/328 «О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года № 322 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 760, опубликовано 4 декабря 2007 года в газете «Алматы ақшамы» № 146 и 1 декабря 2007 года в газете «Вечерний Алматы» № 296), следующее изменение:
состав Комиссии по выдаче разрешений на привлечение иностранной рабочей силы в город Алматы, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары М.Ш. Мұқашевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы бірінші ресми жарияланғаннан кейінгі он күнтізбелік күннен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі                 А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 16 наурызда
№ 2/161 қаулысына қосымша
Алматы қаласына шетелдік жұмыс күшін тартуға
рұқсат беру жөніндегі
Комиссия құрамы
Мұқашев Мәулен Шапанбайұлы
Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары, Комиссия төрағасы
Нұрланов Амангелді Жұмаханұлы
Алматы қаласы Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының бастығы, Комиссия төрағасының орынбасары
Мұрынова Жаннат Шарапханқызы
Алматы қаласы Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының бастығының орынбасары, Комиссия төрағасының орынбасары
Әбуева ГауҺар Зәкірқызы
Алматы қаласы Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының еңбек нарығы, жұмыспен қамту бағдарламасы және лицензия бөлімінің бас маманы, Комиссия хатшысы
Ағыбетов Зиядин Байқожаұлы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Алматы қаласы бойынша бақылау және әлеуметтік қорғау департаментінің директоры (келісім бойынша)
Түменбаев Қуаныш Әшірбайұлы
Алматы қаласы бойынша Салық департаментінің халықаралық салық салу басқармасының бастығы (келісім бойынша)
Бүтіншінов Асхат Келісханұлы
Алматы қаласы Ішкі істер департаментінің Көші-қон полициясы басқармасының бастығының орынбасары (келісім бойынша)
Пластовец Дмитрий Юрьевич
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Алматы қаласы бойынша департаментінің басқармасының бастығының орынбасары (келісім бойынша)
Дүйсембекова Әлия Сүлейменқұлқызы
Алматы қаласы Экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы шаруашылық қызметті лицензиялау бөлімінің бастығы
Рахманбердиев Тимур Зейноллаұлы
Алматы қаласы Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының заң бөлімінің бастығы
Новицкая Наталья Дмитриевна
Алматы қаласы Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының еңбек нарығы, жұмыспен қамту бағдарламасы және лицензия бөлімінің бастығы

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Алматы Мукашева М.Ш.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы                      А. Есимов
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 16 марта 2009 года № 2/161
Состав
Комиссии по выдаче разрешений на привлечение
иностранной рабочей силы в город Алматы
Мукашев
Маулен Шапанбаевич
первый заместитель начальника акима города Алматы, председатель Комиссии
Нурланов Амангельды Жумаханович
начальник Управления занятости и социальных программ города Алматы, заместитель председателя Комиссии
Мурунова Жаннат Шарапхановна
заместитель начальника Управления занятости и социальных программ города Алматы, заместитель председателя Комиссии
Абуева Гаухар Закиркызы
главный специалист отдела рынка труда, программ занятости и лицензирования Управления занятости и социальных программ города Алматы, секретарь Комиссии
Агибетов Зиядин Байхожаевич
директор Департамента по контролю и социальной защите Комитета по контролю и социальной защите населения Министерства труда и социальной защите населения Республики Казахстан по городу Алматы    (по согласованию)
Туменбаев Куаныш Аширбаевич
начальник Управления Международного налогообложения Налогового департамента по городу Алматы (по согласованию)
Бутунчинов Асхат Келисханович
заместитель начальника Управления миграционной полиции Департамента внутренних дел (по согласованию)
Пластовец Дмитрий Юрьевич
заместитель начальника Управления Департамента Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан по городу Алматы (по согласованию)
Дюсембекова Алия Сулейманкуловна
начальник отдела лицензирования хозяйственной деятельности Управления экономики и бюджетного планирования города Алматы
Рахманбердиев Тимур Зейнуллаевич
начальник юридического отдела Управления занятости и социальных программ города Алматы
Новицкая Наталья Дмитриевна
начальник отдела рынка труда, программ занятости и лицензирования Управления занятости и социальных программ города Алматы