6-сайлау округі бойынша шығып қалған депутаттың орнына ІV cайланған Алматы қаласы мәслихатының депутатын cайлау өткізу кезеңінде сайлаушылармен кездесетін үй-жайларды және үміткерлердің үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындарды белгілеу туралы
Алматы қаласы әкімінің 2009 жылғы 14 қыркүйектегі № 5/571 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2009 жылғы 22 қыркүйекте № 823 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 27 маусымдағы № 2/572 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2012.06.27 № 2/572 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық заңын және Алматы қалалық аумақтық сайлау комиссиясының 2009 жылғы 29 шілдедегі «Алматы қаласы мәслихаты депутаттарының кезекті сайлауын тағайындау туралы» шешімін басшылыққа алып, Алматы қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып (келісім бойынша), 6-сайлау округі бойынша шығып қалған депутаттың орнына ІV cайланған Алматы қаласы мәслихатының депутатын cайлау өткізу кезеңінде сайлаушылармен кездесетін үй-жайлардың және үміткерлердің (бұдан әрі мәтін бойынша - үміткерлер) үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындардың тізбесі қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Алматы қаласындағы Алмалы ауданының әкімі М.Пірінбеков үміткерлерді тіркеудің мерзімі біткен сәтке дейін белгіленген тәртіпке сәйкес үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындарды стенділермен, қалқандармен және тумбалармен жабдықтасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары С. Сейдумановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі                    А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 5/571 қаулысына қосымша
Сайлаушылармен кездесу өткізуге арналған үй-жайлар
тізімі
Округтің №
Өтетін орны
№ 6
Ұйымның атауы
Мекен-жайы
М.Тынышбаев атындағы Қазақ көлік және коммуникация академиясы
Алматы қаласы,
Шевченко көшесі, 97
№ 8 мектеп-лицей
Алматы қаласы,
Ә.Шәріпов көшесі, 105-а
И.Есенберлин атындағы
№ 25 мектеп-гимназия
Алматы қаласы,
Қабанбай батыр көшесі, 128
№ 120 лингвистикалық гимназия
Алматы қаласы,
Құрманғазы көшесі, 76
№ 6 сайлау округі бойынша шығып қалған депутаттың орнына
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының депутаттығына
үміткерлердің үгіттік баспа материалдарын
орналастыруға арналған орындар тізімі
Реттік №
Учаскелік
сайлау
комиссиясының №
Сайлау учаскесінің мекен-жайы және үгіт қалқандарының орналасқан орындары
Алмалы ауданы, № 6 округі
1
№ 42
Алматы гуманитарлық-техникалық университеті,
Төле би көшесі, 109
2
№ 53
Б.Атыханұлы атындағы № 36 лингвистикалық гимназия,
Масаншы көшесі, 70
3
№ 54
№ 8 мектеп-лицей,
Ә.Шәріпов көшесі, 105-а
4
№ 55
Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университеті,
Әйтеке би көшесі, 99
5
№ 56
№ 95 орта мектеп,
Ә.Шәріпов көшесі, 53
6
№ 57
№ 54 Қазақстан-Ресей гимназиясы,
Жібек жолы даңғылы, 73
7
№ 58
Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясы,
Абылай хан көшесі, 90
8
№ 59
И.Есенберлин атындағы № 25 мектеп-гимназия,
Қабанбай батыр көшесі, 128
9
№ 60
И.Есенберлин атындағы № 25 мектеп-гимназия,
Қабанбай батыр көшесі, 128
10
№ 61
№ 120 лингвистикалық гимназия,
Құрманғазы көшесі, 76
11
№ 62
Б.Атыханұлы атындағы № 36 лингвистикалық гимназия,
Масаншы көшесі, 70
12
№ 63
«Қалалық кардиология орталығы»
Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны,
Төле би көшесі, 93
13
№ 66
«№ 1 Перзентхана» Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны,
Сейфуллин даңғылы, 492
14
№ 67
Қазақ көз ауруларының ғылыми-зерттеу институты,
Төле би көшесі, 95-а
15
№ 68
Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының Орталық клиникалық ауруханасы,
Панфилов көшесі, 169
16
№ 69
Қазақ кардиология және ішкі ағза ауруларының ғылыми-зерттеу институты,
Әйтеке би көшесі, 120
17
№ 448
Қалалық ревматология орталығы,
Әйтеке би көшесі, 116
18
№ 450
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Алматы қаласы бойынша департаментінің тергеу изоляторы,
Қарасай батыр көшесі, 70

Об определении помещений для проведения встреч с избирателями и мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов депутата маслихата города Алматы IV-го созыва вместо выбывшего по 6 избирательному округу
Постановление акимата города Алматы от 14 сентября 2009 года N 5/571. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 22 сентября 2009 года за N 823. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 27 июня 2012 года № 2/572
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 27.06.2012 № 2/572.
Руководствуясь Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» и решением территориальной избирательной комиссии города Алматы от 29 июля 2009 года «О назначении очередных выборов депутатов маслихата города Алматы», акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с территориальной избирательной комиссией города Алматы (по согласованию) перечень помещений для проведения встреч с избирателями и мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты маслихата города Алматы IV-го созыва вместо выбывшего по 6 избирательному округу (далее по тексту кандидаты) согласно приложению.
2. Акиму Алмалинского района города Алматы М.Принбекову к моменту окончания срока регистрации кандидатов оснастить места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами и тумбами в соответствии с установленными требованиями.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы С.Сейдуманова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким города Алматы        А. Есимов
Приложение к постановлению
акимата города Алматы
от 14 сентября 2009 года № 5/571
Перечень
помещений для проведения встреч с избирателями
№ округа
Место проведения
Наименование организации
Адрес
№ 6
Казахская Академия транспорта и коммуникаций им. М.Тынышпаева
г.Алматы, улица Шевченко, 97
Школа-лицей № 8
г.Алматы, улица А.Шарипова, 105-а
Школа-гимназия № 25 им. И.Есенберлина
г.Алматы, улица Кабанбай батыра, 128
Лингвистическая гимназия № 120
г.Алматы, улица Курмангазы, 76
Перечень мест для размещения агитационных печатных
материалов кандидатов в депутаты маслихата
города Алматы IV-го созыва вместо
выбывшего по № 6 избирательному округу
№ п/п
№ участковой избирательной комиссии
Адрес избирательного участка и места расположения агитационных щитов
Алмалинский район, округ № 6
1
№ 42
Алматинский гуманитарно-технический университет, улица Толе би, 109
2
№ 53
Лингвистическая гимназия № 36 им. Б.Атыханулы, улица Масанчи, 70
3
№ 54
Школа-лицей № 8, улица А.Шарипова, 105-а
4
№ 55
Казахский государственный женский педагогический университет, улица Айтеке би, 99
5
№ 56
Средняя школа № 95, улица А.Шарипова, 53
6
№ 57
Казахстанско-Российская гимназия № 54, улица Жибек жолы, 73
7
№ 58
Казахская национальная консерватория им. Курмангазы, улица Абылай хана, 90
8
№ 59
Школа-гимназия № 25 им. И.Есенберлина, улица Кабанбай батыра, 128
9
№ 60
Школа-гимназия  № 25 им. И.Есенберлина, улица Кабанбай батыра, 128
10
№ 61
Лингвистическая гимназия № 120, улица Курмангазы, 76
11
№ 62
Лингвистическая гимназия № 36 им. Б.Атыханулы, улица Масанчи, 70
12
№ 63
Государственное коммунальное казенное предприятие «Городской кардиологический центр», улица Толе би, 93
13
№ 66
Государственное коммунальное казенное предприятие «Родильный дом № 1» проспект Сейфуллина, 492
14
№ 67
Казахский научно-исследовательский институт глазных болезней, улица Толе би, 95-а
15
№ 68
Центральная клиническая больница Управления делами Президента Республики Казахстан улица Панфилова, 169
16
№ 69
Казахский научно-исследовательский институт кардиологии и внутренних болезней, улица Айтеке би, 120
17
№ 448
Городской ревматологический центр, улица Айтеке би, 116
18
№ 450
Следственный изолятор Департамента комитета национальной безопасности Республики Казахстан по городу Алматы, улица Карасай батыра, 70