Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру жөнінде
Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2009 жылғы 3 шілдедегі № 91 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2009 жылғы 10 тамызда № 822 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі N 05 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 16.04.2014 N 05 шешімімен.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 37 бабына сәйкес Алмалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алмалы ауданы әкімі аппаратының басшысы С.Ж.Атабаевқа жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқылық акті алғаш ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күнінен кейін күшіне енеді.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                       Н. Яковлева
Алмалы ауданы әкімінің
2009 жылғы 3 шілдедегі
№ 91 шешіміне қосымша
Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша
сайлау учаскелерінің шекаралары
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2011.01.17 № 06 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енеді); 2011.12.28 № 96 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енеді) шешімдерімен.
№ 1 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі,176,
№ 75 орта мектеп, тел. 240-04-93, 240-34-34
Шекарасы: Түркебаев көшесінен Абай даңғылының тақ санды жағымен Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесінің жұп санды жағымен Шәкәрім көшесіне дейін; Шәкәрім көшесінің жұп санды жағымен Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесінің жұп санды жағымен Құлымбетов көшесіне дейін; Құлымбетов көшесінің жұп санды жағымен Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің тақ санды жағымен Шәкәрім дейін; Шәкәрім көшесінің тақ санды жағымен Маршак көшесіне дейін; Маршак көшесінің тақ санды жағымен Есенжанов көшесіне дейін; Есенжанов көшесінің жұп санды жағымен Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін.
№ 2 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі,176,
№ 75 орта мектеп, тел. 240-04-90, 241-45-00
Шекарасы: Тұрғыт Өзалы көшесінен Құлымбетов көшесінің тақ санды жағымен Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Гайдар көшесіне дейін; Гайдар көшесінің тақ санды жағымен Васнецов көшесіне дейін; Васнецов көшесінің тақ санды жағымен Тұрғыт Өзалы көшесіне дейін; Тұрғыт Өзалы көшесінің тақ санды жағымен Құлымбетов көшесіне дейін.
№ 3 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Розыбакиев көшесі, 33,
№ 67 орта мектеп, тел. 246-98-17, 246-88-14
Шекарасы: Гайдар көшесінен Абай даңғылының тақ санды жағымен Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің жұп санды жағымен Есенжанов көшесіне дейін; Есенжанов көшесінің тақ санды жағымен Маршак көшесіне дейін; Маршак көшесінің жұп санды жағымен Шәкәрім көшесіне дейін; Шәкәрім көшесінің жұп санды жағымен Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің жұп санды жағымен Құлымбетов көшесіне дейін; Құлымбетов көшесінің жұп санды жағымен Гайдар көшесіне дейін; Гайдар көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін, Гайдар көшесіндегі, № 196 және 198 үйлерді қоса.
№ 4 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Розыбакиев көшесі, 33,
№ 67 орта мектеп, тел. 246-98-17, 246-88-14
Шекарасы: Қарасай батыр көшесінен Розыбакиев көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Гайдар көшесіне дейін; Гайдар көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін, Гайдар көшесіндегі, № 196 және 198 үйлерді шығара.
№ 5 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Радостовец көшесі, 38,
№ 18 орта мамандандырылған мектеп,

Об образовании избирательных участков по Алмалинскому району города Алматы
Решение акима Алмалинского района города Алматы от 3 июля 2009 года N 91. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 10 августа 2009 года за N 822. Утратило силу решением акима Алмалинского района города Алматы от 16 апреля 2014 года № 05
Сноска. Утратило силу решением акима Алмалинского района города Алматы от 16.04.2014 № 05.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан», согласно статьи 37 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Аким Алмалинского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Алмалинскому району города Алматы, согласно приложению.
2. Контроль исполнения настоящего решения возложить на руководителя аппарата Акима Алмалинского района Атабаева С.Ж.
3. Настоящий нормативный правовой акт вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                            Н.Яковлева
Приложение
к решению Акима Алмалинского
района города Алматы
от 3 июля 2009 года № 91
Избирательные участки по Алмалинскому району города Алматы
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решениями Акима Алмалинского района города Алматы от 17.01.2011 N 06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 28.12.2011 N 96 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования) .
Избирательный участок № 1
Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 176,
средняя школа № 75, тел. 240-04-93, 240-34-34
Границы: от улицы Туркебаева по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Тлендиева Нургисы; по четной стороне улицы Тлендиева Нургисы до улицы Шакарима; по четной стороне улицы Шакарима до улицы Прокофьева; по четной стороне улицы Прокофьева до улицы Кулымбетова; по четной стороне улицы Кулымбетова до улицы Туркебаева; по нечетной стороне улицы Туркебаева до улицы Шакарима; по нечетной стороне улицы Шакарима до улицы Маршака; по нечетной стороне улицы Маршака до улицы Есенжанова; по четной стороне улицы Есенжанова до улицы Туркебаева; по нечетной стороне улицы Туркебаева до проспекта Абая.
Избирательный участок № 2
Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 176,
средняя школа № 75, тел. 240-04-90, 241-45-00
Границы: от улицы Тургута Озала по нечетной стороне улицы Кулымбетова до улицы Прокофьева; по четной стороне улицы Прокофьева  до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Гайдара;  по нечетной стороне улицы Гайдара до улицы Васнецова; по нечетной стороне улицы Васнецова до улицы Тургут Озала; по нечетной стороне улицы Тургут Озала до улицы Кулымбетова.
Избирательный участок № 3
Центр: город Алматы, улица Розыбакиева, 33,
средняя школа № 67, тел. 246-98-17, 246-88-14
Границы: от улицы Гайдара по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Туркебаева; по четной стороне улицы Туркебаева до улицы Есенжанова; по нечетной стороне улицы Есенжанова до улицы Маршака; по четной стороне улицы Маршака до улицы Шакарима; по четной стороне улицы Шакарима до улицы Туркебаева; по четной стороне улицы Туркебаева до улицы Кулымбетова; по четной стороне улицы Кулымбетова до улицы Гайдара; по нечетной стороне улицы Гайдара до проспекта Абая, включая дома под № 196 и 198 по улице Гайдара.
Избирательный участок № 4
Центр: город Алматы, улица Розыбакиева, 33,
средняя школа № 67, тел.2 46-98-17, 246-88-14
Границы: от улицы Карасай батыра по нечетной стороне улицы Розыбакиева до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Гайдара; по четной стороне улицы Гайдара до улицы Карасай батыра; по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Розыбакиева, исключая дома под № 196 и 198 по улице Гайдара.
Избирательный участок № 5
Центр: город Алматы, улица Радостовца, 38,
средняя специализированная школа №18,

тел. 242-95-33, 243-73-36
Шекарасы: Розыбакиев көшесінен Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің тақ санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін.
№ 6 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шевченко көшесі, 202
Гагарин даңғылының бұрышы, № 5 кәсіби мектеп, тел. 279-38-63.
Шекарасы: Розыбакиев көшесінен Жамбыл көшесінің жұп санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының тақ санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Айманов көшесіне дейін; Айманов көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің жұп санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Айманов көшесіндегі, № 101, 103 үйлерді шығара.
№ 7 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әуезов көшесі, 66/5
Құрманғазы көшесінің қиылысы, Ахмет Жұбанов атындағы
музыкалық мектеп, телефон: 375-55-42.
Шекарасы: Клочкова көшесінен Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Клочкова көшесіне дейін; Клочкова көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін, Әуезов көшесіндегі, № № 64/1, 64/2, 64/3, 64/4, 66/5, және де Шевченко көшесіндегі, № 164 г үйді қоса.
№ 8 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Құрманғазы көшесі, 150,
Жароков көшесінің бұрышы,
Абылайхан атындағы қазақ халықаралық қатынастар және
әлем тілдері университетінің № 3 жатақханасы,
тел. 242-38-36.
Шекарасы: Айманов көшесінен Құрманғазы көшесінің жұп санды жағымен Клочков дейін; Клочков көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Айманов көшесіне дейін; Айманов көшесінің жұп санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Айманов көшесіндегі, № 101, 103 үйлерді қоса.
№ 9 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Клочков көшесі, 49,
№ 135 орта мектеп, тел. 243-18-81.
Шекарасы: Гагарин даңғылынан Қабанбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Айманов көшесіне дейін; Айманов көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің жұп санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің тақ санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің тақ санды жағымен Клочков көшесіне дейін; Клочков көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Айманов көшесіне дейін; Айманов көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің тақ санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының жұп санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 10 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 93,

тел. 242-95-33, 243-73-36
Границы: от улицы Розыбакиева по четной стороне улицы Карасай батыра до проспекта Гагарина; по нечетной стороне проспекта Гагарина до улицы Джамбула; по нечетной стороне улицы Джамбула до улицы Розыбакиева; по четной стороне улицы Розыбакиева до улицы Карасай батыра.
Избирательный участок № 6
Центр: город Алматы, улица Шевченко,
202 угол улицы Гагарина,
Профессиональный лицей № 5, тел. 279-38-63
Границы: от улицы Розыбакиева по четной стороне улицы Джамбула до проспекта Гагарина; по нечетной стороне проспекта Гагарина до улицы Шевченко; по четной стороне улицы Шевченко до улицы Айманова; по нечетной стороне улицы Айманова до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Розыбакиева; по четной стороне улицы Розыбакиева до улицы Джамбула, исключая дома под № 101,103 по улице Айманова.
Избирательный участок № 7
Центр: город Алматы, улица Ауэзова, 66/5
угол улицы Курмангазы,
музыкальная школа имени Ахмета Жубанова,
тел. 375-55-42
Границы: от улицы Клочкова по четной стороне улицы Шевченко до улицы Ауэзова; по нечетной стороне улицы Ауэзова до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Клочкова; по четной стороне улицы Клочкова до улицы Шевченко, включая дома под №№ 64/1, 64/2, 64/3, 64/4 и 66/5 по улице Ауэзова, а также дом под № 164г по улице Шевченко.
Избирательный участок № 8
Центр: город Алматы, улица Курмангазы 150,
угол улицы Жарокова,
общежитие № 3 Казахский университет международных
отношений и мировых языков им. Абылай хана,
тел. 242-38-36
Границы: от улицы Айманова по четной стороне улицы Курмангазы  до улицы Клочкова; по нечетной стороне улицы Клочкова до пр.Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Айманова; по четной стороне улицы Айманова до улицы Курмангазы, включая дома под № 101,103 по улице Айманова.
Избирательный участок № 9
Центр: город Алматы, улица Клочкова, 49,
средняя школа № 135, тел. 243-18-81
Границы: от проспекта Гагарина по четной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Айманова; по нечетной стороне улицы Айманова до улицы Джамбула; по четной стороне улицы Джамбула до улицы Ауэзова; по нечетной стороне улицы Ауэзова до улицы Шевченко; по нечетной стороне улицы Шевченко до улицы Клочкова; по нечетной стороне улицы Клочкова до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы до улицы Айманова; по четной стороне улицы Айманова до улицы Шевченко; по нечетной стороне улицы Шевченко до проспекта Гагарина; по четной стороне проспекта Гагарина до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 10
Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 93,

№ 144 мектеп-гимназия, тел.241-23-93, 240-88-15
Шекарасы: Төле би көшесінен Розыбакиев көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Гайдар көшесіне дейін; Гайдар көшесінің тақ санды жағымен Құлымбетов көшесіне дейін; Құлымбетов көшесінің тақ санды жағымен Тұрғыт Өзалы көшесіне дейін; Тұрғыт Өзалы көшесінің жұп санды жағымен Васнецов көшесіне дейін; Васнецов көшесінің жұп санды жағымен Гайдар көшесіне дейін; Гайдар көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін.
№ 11 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Брусиловский көшесі,
№ 34 мектеп-гимназия, тел. 241-01-23.
Шекарасы: Прокофьев көшесінен Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Тілендиев көшесіне дейін; Тілендиев көшесінің жұп санды жағымен Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің жұп санды жағымен Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін, Прокофьев көшесіндегі, № 16 үйді және Брусиловский көшесіндегі, № 23 үйді қоса.
№ 12 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Тілендиев көшесі, 35,
№ 96 орта мектеп, тел. 240-59-89.
Шекарасы: Төле би көшесінен Үлкен Алматы өзенінің шығыс жағалауымен Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің жұп санды жағымен Тілендиев көшесіне дейін; Тілендиев көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Үлкен Алматы өзеніне дейін.
№ 13 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Тілендиев көшесі, 35,
№ 96 орта мектеп, тел. 240-59-89.
Шекарасы: Тілендиев көшесінен Дүйсенов көшесінің тақ санды жағымен Үлкен Алматы өзенінің шығыс жағалауына дейін; Үлкен Алматы өзенінің шығыс жағалауымен Бекетов көшесіне дейін; Бекетов көшесімен (оңтүстік жағы) Грановский көшесіне дейін; Грановский көшесімен (батыс жағы) Грановский көшесіндегі,30 үйге дейін, содан шығысқа қарай Циолковский көшесіне дейін, ары қарай № 96 орта мектептің солтүстік шекарасына дейін; № 96 орта мектептің солтүстік шекарасымен Тілендиев көшесіне дейін; Тілендиев көшесінің тақ санды жағымен Дүйсенов көшесіне дейін.
№ 14 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 93,
№ 144 мектеп-гимназия, тел. 241-23-93, 240-88-15.
Шекарасы: Розыбакиев көшесінен Төле би көшесінің тақ санды жағымен Тұрғыт Өзалы көшесіне дейін; Тұрғыт Өзалы көшесінің жұп санды жағымен Артем көшесіне дейін; Артем көшесінің жұп санды жағымен Аносов көшесіне дейін; Аносов көшесінің жұп санды жағымен Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің жұп санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Тұрғыт Өзалы көшесіндегі, № 82, 82-а үйлерді және Гайдар көшесіндегі, № 75 үйді қоса.
№ 15 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Брусиловский көшесі,
Дүйсенов көшесінің бұрышы, № 34 мектеп-гимназия,
тел. 241-01-23.

школа-гимназия № 144, тел. 241-23-93, 240-88-15
Границы: от улицы Толе би по нечетной стороне улицы Розыбакиева до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы Гайдара; по нечетной стороне улицы Гайдара до улицы Кулымбетова; по нечетной стороне улицы Кулымбетова до улицы Тургут Озала; по четной стороне улицы Тургут Озала до улицы Васнецова; по четной стороне улицы Васнецова до улицы Гайдара; по четной стороне улицы Гайдара до улицы Толе би; по четной стороне улицы. Толе би до улицы Розыбакиева.
Избирательный участок № 11
Центр: город Алматы, улица Брусиловского,
угол улицы Дуйсенова
школа–гимназия № 34, тел. 241-01-23
Границы: от улицы Прокофьева по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы Тлендиева; по четной стороне улицы Тлендиева до улицы Дуйсенова; по четной стороне улицы Дуйсенова до улицы Прокофьева; по нечетной стороне улицы Прокофьева до улицы Карасай батыра, включая дом № 16 по улице Прокофьева и дом № 23 по улице Брусиловского.
Избирательный участок № 12
Центр: город Алматы, улица Тлендиева, 35,
средняя школа № 96, тел. 240-59-89
Границы: от улицы Толе би по восточному берегу реки Большая Алматинка до улицы Дуйсенова; по четной стороне улицы Дуйсенова до улицы Тлендиева; по нечетной стороне улицы Тлендиева до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би до реки Большая Алматинка.
Избирательный участок № 13
Центр: город Алматы, улица Тлендиева, 35,
средняя школа, № 96, тел. 240-59-89
Границы: от улицы Тлендиева по нечетной стороне улицы Дуйсенова (северная сторона), до восточного берега реки Большая Алматинка; по восточному берегу реки Большая Алматинка до улицы Бекетова; по улице Бекетова (южная сторона), до улицы Грановского; по улице Грановского (западная сторона) до дома по улице Грановского, 30, затем на восток до улицы Циолковского, далее до северной границы СШ № 96; по северной границе СШ № 96 до улицы Тлендиева; по нечетной стороне улицы Тлендиева до улицы Дуйсенова.
Избирательный участок № 14
Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 93,
школа-гимназия № 144, тел. 41-23-93, 240-88-15
Границы: от улицы Розыбакиева по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Тургут Озала; по четной стороне улицы Тургут Озала до улицы Артема; по четной стороне улицы Артема до улицы Аносова; по четной стороне улицы Аносова до улицы Е.Дуйсенова; по четной стороне улицы Е.Дуйсенова до улицы Розыбакиева; по нечетной стороне улицы Розыбакиева до улицы Толе би, включая дома № 82, 82-а по улице Тургут Озала и дом № 75 по улице Гайдара.
Избирательный участок № 15
Центр: город Алматы, улица Брусиловского угол улицы Дуйсенова,
школа-гимназия № 34, тел. 241-01-23

Шекарасы: Төле би көшесінен Прокофьев көшесінің жұп санды жағымен Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің тақ санды жағымен Н.Тілендиев көшесіне дейін; Н.Тілендиев көшесінің жұп санды жағымен Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің жұп санды жағымен № 41 үйді шығара Брусиловский көшесіне дейін; Брусиловский көшесінің тақ санды жағымен Е.Дүйсенов көшесіне дейін; Е.Дүйсенов көшесінің жұп санды жағымен Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесіндегі, № 16 үйді және Брусиловский көшесіндегі, № 23 үйді шығара.
№ 16 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Брусиловский көшесі,
Дүйсенов көшесінің бұрышы,
№ 34 мектеп-гимназия, 240-87-34, 241-01-23.
Шекарасы: Тұрғыт Өзалы көшесінен Төле би көшесінің тақ санды жағымен Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің жұп санды жағымен Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің жұп санды жағымен Тұрғыт Өзалы көшесіне дейін; Тұрғыт Өзалы көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Түркебаев көшесіндегі, 59/87 үйді қоса.
№ 17 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Тілендиев көшесі, 35,
Глинки атындағы музыка мектебі,
тел. 240-18-31, 240-19-66.
Шекарасы: Райымбек даңғылынан Брусиловский көшесінің тақ санды жағымен Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің тақ санды жағымен № 41 үйді қоса Циолковский көшесіне дейін; Циолковский көшесімен жұп және тақ санды жағындағы үйлерді қоса батысқа қарай Грановский көшесімен Бекетов көшесіне дейін; Бекетов көшесімен жұп және тақ санды жағындағы үйлерді қоса Үлкен Алматы өзенінің шығыс жағалауына дейін; Үлкен Алматы өзенінің шығыс жағалауымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Брусиловский көшесіне дейін; Брусиловский көшесіндегі, №№ 28, 30, 38, 40 үйлерді қоса.
№ 18 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Тұрғыт Өзалы көшесі, 30,
№ 58 орта мектеп, тел. 240-84-70.
Шекарасы: Кавказская көшесінен Аносов көшесінің тақ санды жағымен Артем көшесіне дейін; Артем көшесімен тақ санды жағымен Тұрғыт Өзалы көшесіне дейін; Тұрғыт Өзалы көшесінің жұп санды жағымен Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің жұп санды жағымен Аносов көшесіне дейін; Тұрғыт Өзалы көшесіндегі, № 82, 82-а үйлерді және Гайдар көшесіндегі, № 75 үйді және Аносов көшесіндегі, № 37, 39, 41 үйлерді шығара.
№ 19 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гоголь көшесі, 187,
№ 24 мектеп-лицей, тел. 243-46-18, 242-48-16.
Шекарасы: Есентай өзенінен Гоголь көшесінің тақ санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесімен өнеркәсіп аймағы арқылы солтүстікке қарай Курильский көшесімен жұп және тақ санды үйлерді қоса Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Есентай өзеніне дейін; Есентай өзенінің батыс жағалауымен Гоголь көшесіне дейін.
№ 27 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 4,

Границы: от улицы Толе би по четной стороне улицы Прокофьева до улицы Дуйсенова; по нечетной стороне улицы Е. Дуйсенова до улицы Н Тлендиева; по четной стороне улицы Н. Тлендиева до улицы Кавказской; по четной стороне улицы Кавказская, исключая дом № 41 до улицы Брусиловского; по нечетной стороне улицы Брусиловского до улицы Е. Дуйсенова; по четной стороне ул. Е. Дуйсенова до ул. Туркебаева; по нечетной стороне улицы Туркебаева до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Прокофьева, исключая дом № 16 по улице Прокофьева и дом № 23 по улице Брусиловского.
Избирательный участок № 16
Центр: город Алматы, улица Брусиловского угол улицы Дуйсенова,
школа–гимназия № 34, тел. 240-14-34, 241-01-23
Границы: от улицы Т.Озала по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Туркебаева; по четной стороне улицы Туркебаева до улицы Кавказская; по четной стороне улицы Кавказская до улицы Тургут Озала;  по нечетной стороне улицы Тургут Озала до улицы Толе би, включая дом № 59/87 по улице Туркебаева.
Избирательный участок № 17
Центр: город Алматы, улица Тлендиева, 35,
музыкальная школа им.Глинки, тел. 240-18-31, 240-19-66
Границы: от проспекта Райымбека по нечетной стороне улицы Брусиловского до улицы Кавказской; по нечетной стороне улицы Кавказская, включая дом № 41 до улицы Циолковского, по улице Циолковского включая четные и не четные дома на запад по улице Грановского до улицы Бекетова, по уле Бекетова включая четные и нечетные дома до восточного берега реки Большая Алматинка, по восточному берегу реки Большая Алматинка до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до улицы Брусиловского, включая дома под №№ 28, 30, 38, 40 по улице Брусиловского.
Избирательный участок № 18
Центр: город Алматы, улица Тургут Озала, 30,
средняя школа № 58, тел. 240-84-70
Границы: от улицы Кавказской по нечетной стороне улицы Аносова  до улицы Артема; по нечетной стороне улицы Артема до улицы Тургута Озала; по четной стороне улицы Тургута Озала до улицы Кавказской; по  четной стороне улицы Кавказской до улицы Аносова, исключая дома № 82, 82-а по улице Тургут Озала, дом № 75 по улице Гайдара и дома под № 37, 39, 41 по улице Аносова.
Избирательный участок № 19
Центр: город Алматы, улица Гоголя 187,
школа-лицей № 24, тел. 243-46-18, 242-48-16
Границы: от реки Есентай, по нечетной стороне улицы Гоголя до улицы Ауэзова, по улице Ауэзова на север через промышленную зону по улице Курильской, включая четные и нечетные дома до проспекта Райымбека, по четной стороне проспекта Райымбека до реки Есентай, по западному берегу реки Есентай до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 27
Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 4,

№ 62 лингвистикалық гимназия, тел. 241-07-10, 241-05-49.
Шекарасы: Райымбек даңғылынан Гайдар көшесінің тақ санды жағымен Кавказ көшесіне дейін; Кавказ көшесінің тақ санды жағымен Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің тақ санды жағымен Е.Дүйсенов көшесіне дейін; Е.Дүйсенов көшесінің тақ санды жағымен Брусиловский көшесіне дейін; Брусиловский көшесінің жұп санды жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Гайдар көшесіне дейін; Түркебаев көшесіндегі,№ 59/87 үйді және Брусиловский көшесіндегі, №№ 28, 30, 38, 40 үйлерді шығара.
№ 28 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Тұрғыт Өзалы көшесі, 30,
№ 58 орта мектеп, тел. 240-84-70, 240-95-16.
Шекарасы: Розыбакиев көшесінен Дүйсенов көшесінің тақ санды жағымен Аносов көшесіне дейін; Аносов көшесінің жұп санды жағымен Кавказская көшесіне дейін; Кавказ көшесінің тақ санды жағымен Гайдар көшесіне дейін; Гайдар көшесінің жұп санды жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Аносов көшесіне дейін, Аносов көшесінің тақ санды жағымен Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің жұп санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің тақ санды жағымен Е.Дүйсенов көшесіне дейін; Аносов көшесіндегі, № 37, 39, 41 үйлерді қоса.
№ 29 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Райымбек даңғылы, 212-а,
Райымбектегі бизнес саябағы, тел. 244-87-20, 256-07-66.
Шекарасы: Аносов көшесінен Райымбек даңғылының жұп санды жағымен шығысқа қарай теміржол өткеліне және Курильская көшесіне дейін; содан Курильская көшесімен теміржол төсемінің батыс жағы мен «Поршень» зауытының оңтүстік шекарасына және ары қарай Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің жұп санды жағымен Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің тақ санды жағымен Аносов көшесіне дейін; Аносов көшесінің жұп санды жағымен Райымбек даңғылына дейін.
№ 30 сайлау көшесі
Орталығы: Алматы қаласы, Радостовца көшесі, 38,
№ 18 орта мамандандырылған мектеп,
тел. 243-73-36, 242-95-33.
Шекарасы: Төле би көшесінен Розыбакиев көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесіндегі, № 300 үйді қоса.
№ 31 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жароков көшесі, 9,
№ 79 көпсалалы мектеп-гимназия,
тел. 243-09-44, 243-02-11.
Шекарасы: Гагарин даңғылынан Төле би көшесінің жұп санды жағымен 8-линия көшесіне дейін; 8-линия көшесімен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Жароков көшесіне дейін; Жароков көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін.
№ 32 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жароков көшесі,18,

лингвистическая гимназия № 62, тел. 241-07-10, 241-05-49
Границы: от проспекта Райымбека по нечетной стороне улицы Гайдара до улицы Кавказской; по нечетной стороне улицы Кавказской до улицы Туркебаева; по нечетной стороне улицы Туркебаева до улицы Е. Дуйсенова; по нечетной стороне улицы Е. Дуйсенова до улицы Брусиловского; по четной стороне улицы Брусиловского до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до улицы Гайдара, исключая дом № 59/87 по улице Туркебаева и дома под №№ 28, 30, 38, 40 по улице Брусиловского.
Избирательный участок № 28
Центр: город Алматы, улица Тургут Озала, 30,
средняя школа № 58, тел. 240-84-70, 240-95-16
Границы: от улицы Розыбакиева по нечетной стороне улицы Е. Дуйсенова до улицы Аносова; по четной стороне улицы Аносова до улицы Кавказская; по нечетной стороне улицы Кавказская до улицы Гайдара; по четной стороне улицы Гайдара до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до улицы Аносова; по нечетной стороне улицы Аносова до улицы Кавказская; по четной стороне улицы Кавказская до улицы Розыбакиева; по нечетной стороне улицы Розыбакиева до улицы Е. Дуйсенова, включая дома под № 37, 39, 41 по улице Аносова.
Избирательный участок № 29
Центр: город Алматы, проспект Райымбека, 212-а,
Бизнес парк на Райымбека, тел.244-87-20, 256-07-66
Границы: от улицы Аносова по четной стороне проспекта Райымбека  на восток до железнодорожного переезда и улицы Курильской; затем по улице Курильской, по западной стороне железнодорожного полотна до южной границы завода «Поршень» и далее до улицы Розыбакиева; по  четной стороне улицы Розыбакиева до улицы Кавказская; по нечетной стороне улицы Кавказская до улицы Аносова; по четной стороне улицы Аносова до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 30
Центр: город Алматы, улица Радостовца, 38,
средняя специализированная школа № 18,
тел. 243-73-36, 242-95-33
Границы: от улицы Толе би по четной стороне улицы Розыбакиева до улицы Богенбай батыра; по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до проспекта Гагарина; по нечетной стороне проспекта Гагарина до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Розыбакиева, включая дом № 300 по улице Богенбай батыра.
Избирательный участок № 31
Центр: город Алматы, улица Жарокова, 9,
многопрофильная школа-гимназия № 79,
тел. 243-09-44, 243-02-11
Границы: от проспекта Гагарина по четной стороне улицы Толе би   до улицы 8-ая линия; по улице 8–ая линия до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы Жарокова; по четной стороне улицы Жарокова до улицы Богенбай батыра; по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до проспекта Гагарина; по четной стороне проспекта Гагарина до улицы Толе би.
Избирательный участок № 32
Центр: город Алматы, улица Жарокова, 18,

№ 128 орта мектеп, тел. 375-14-37, 375-16-21.
Шекарасы: Төле би көшесінен 8-линия көшесімен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Жароков көшесіне дейін; Жароков көшесінің жұп санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің тақ санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен 6-линия көшесіне дейін; 6-линия көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің тақ санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесімен Әуезов көшесінің бұрышы кілем фабрикасының аумағы арқылы Төле би және 8-линия көшелерінің бұрышына дейін, кілем фабрикасының аумағында орналасқан үйлерді қоса.
№ 33 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жароков көшесі,18,
№ 128 орта мектеп, тел. 275-14-37, 275-16-21.
Шекарасы: Гагарин даңғылынан Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Жароков көшесіне дейін; Жароков көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің тақ санды жағымен Айманов көшесіне дейін; Айманов көшесінің жұп санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Гагарин даңғылына дейін; Гагарин даңғылының жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін.
№ 34 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жароков көшесі, 9
Бөгенбай батыр көшесінің бұрышы,
№ 79 көпсалалы мектеп-гимназия,
тел. 243-02-11, 243-09-44.
Шекарасы: Розыбакиев көшесінен Бөгенбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Жароков көшесіне дейін; Жароков көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесіндегі, № 300 үйді шығара.
№ 35 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 260,
№ 124 орта мамандандырылған мектеп,
тел. 268-19-93, 268-24-89, 268-23-25.
Шекарасы: Әуезов көшесінен Қазыбек би көшесінің жұп санды жағымен Әйтиев көшесіне дейін; Әйтиев көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Нұрмақов көшесіне дейін; Нұрмақов көшесінің тақ санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Әйтиев көшесіне дейін; Әйтиев көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен 6-линия көшесіне дейін; 6-линия көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін.
№ 36 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Манас көшесі, 13,

средняя школа № 128, тел. 375-14-37, 375-16-21
Границы: от улицы Толе би по улице 8–ая линия до улицы Карасай батыра; по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Жарокова; по четной стороне улицы Жарокова до улицы Джамбула; по нечетной стороне улицы Джамбула до улицы Ауэзова; по нечетной стороне улицы Ауэзова до улицы Карасай батыра; по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы 6-я линия; по нечетной стороне улицы 6-я линия до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Ауэзова; по нечетной стороне улицы Ауэзова до улицы Казыбек би; по улице Казыбек би, угол улицы Ауэзова через территорию ковровой фабрики до угла улиц Толе би и 8-я линия, включая дома расположенные на территории ковровой фабрики.
Избирательный участок № 33
Центр: город Алматы, улица Жарокова, 18,
средняя школа № 128, тел. 375-14-37, 375-16-21
Границы: от проспекта Гагарина по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Жарокова; по нечетной стороне улицы Жарокова до улицы Джамбула; по нечетной стороне улицы Джамбула до улицы Айманова; по четной стороне улицы Айманова до улицы Кабанбай батыра; по нечетной стороне улицы Кабанбай батыра до проспекта Гагарина; по четной стороне проспекта Гагарина до улицы Карасай батыра.
Избирательный участок № 34
Центр: город Алматы, улица Жарокова, 9
угол улицы Богенбай батыра,
многопрофильная школа-гимназия № 79, тел. 243-02-11, 243-09-44
Границы: от улицы Розыбакиева по четной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Жарокова; по нечетной стороне улицы Жарокова до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы Розыбакиева; по четной стороне улицы Розыбакиева до улицы Богенбай батыра, исключая дом № 300 по улице Богенбай батыра.
Избирательный участок № 35
Центр: город Алматы, улица Богенбай батыра, 260,
средняя специализированная школа № 124,
тел. 268-19-93, 268-24-89, 268-23-25
Границы: от улицы Ауэзова по четной стороне улицы Казыбек би до улицы Айтиева; по нечетной стороне улицы Айтиева до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Нурмакова; по нечетной стороне улицы Нурмакова до улицы Богенбай батыра; по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Айтиева; по нечетной стороне улицы Айтиева до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы 6-линия; по четной стороне улицы 6-линия до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Ауэзова; по четной стороне улицы Ауэзова до улицы Казыбек би.
Избирательный участок № 36
Центр: город Алматы, улица Манаса, 13,

Чайковский атындағы музыкалық колледж, телефон: 379-92-24.
Шекарасы: Әуезов көшесінен Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Текстильный көшесіне дейін; Текстильный көшесінің тақ санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Нұрмақов көшесіне дейін; Нұрмақов көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің жұп санды жағымен Манас көшесіне дейін; Манас көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Әуезов көшесіндегі, №№ 64/1, 64/2, 64/3, 64/4, және 66/5, және де Шевченко көшесіндегі, № 164 г үйді шығара;
№ 37 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әуэзов көшесі,3,
«Іскер» АҚ мәдениет үйі, тел. 277-98-83.
Шекарасы: Әуезов көшесінен Гоголь көшесінің жұп санды жағымен Исаев көшесіне дейін; Исаев көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Әйтиев көшесіне дейін; Әйтиев көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінің тақ санды жағымен Әуезов көшесіне дейін; Әуезов көшесінің жұп санды жағымен Гоголь көшесіне дейін; Исаев көшесіндегі, №№ 29 және 55/170 үйлерді шығара.
№ 38 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қарасай батыр көшесі,157
Мирзоян көшесінің бұрышы, № 46 классикалық өнер гимназиясы,
тел. 268-16-94.
Шекарасы: Нұрмақов көшесінен Төле би көшесінің жұп санды жағымен Мирзоян көшесіне дейін; Мирзоян көшесінің тақ санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Жұмалиев көшесіне дейін; Жұмалиев көшесінің тақ санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Байғанин көшесіне дейін; Байғанин көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Нұрмақов көшесіне дейін; Нұрмақов көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесіндегі, № 128 және 153 үйлерді шығара.
№ 39 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Байзақов көшесі, 130,
№ 136 орта мектеп, тел. 242-17-41.
Шекарасы: Исаев көшесінен Гоголь көшесінің жұп санды жағымен Байзақов көшесіне дейін; Байзақов көшесінің тақ санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінің тақ санды жағымен Мирзоян көшесіне дейін; Мирзоян көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Исаев көшесіне дейін; Исаев көшесінің жұп санды жағымен Гоголь көшесіне дейін; Исаев көшесіндегі, №№ 29 және 55/170 үйлерді қоса.
№ 40 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қарасай батыр көшесі,157

музыкальный колледж имени Чайковского, тел. 379-92-24
Границы: от улицы Ауэзова по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Текстильной; по нечетной стороне улицы Текстильная до улицы Кабанбай батыра; по четной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Нурмакова; по нечетной стороне улицы Нурмакова до улицы Джамбула; по четной стороне улицы Джамбула до улицы Манаса; по нечетной стороне улицы Манаса до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Ауэзова; по четной стороне улицы Ауэзова до улицы Карасай батыра, исключая дома под №№ 64/1, 64/2, 64/3, 64/4 и 66/5 по улице Ауэзова, а также дом под № 164г по улице Шевченко.
Избирательный участок № 37
Центр: город Алматы, улица Ауэзова,3,
Дом культуры Акционерного общества «Искер», тел.277-98-83
Границы: от улицы Ауэзова по четной стороне улицы Гоголя до улицы Исаева; по нечетной стороне улицы Исаева до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Айтиева; по четной стороне улицы Айтиева до улицы Казыбек би; по нечетной стороне улицы Казыбек би до улицы Ауэзова, по четной стороне улицы Ауэзова до улицы Гоголя, исключая дома под №№ 29 и 55/170 по улице Исаева.
Избирательный участок № 38
Центр: город Алматы, улица Карасай батыра,157
угол улицы Мирзояна,
классическая гимназия искусств № 46, тел. 268-16-94
Границы: от улицы Нурмакова по четной стороне улицы Толе би до улицы Мирзояна; по нечетной стороне улицы Мирзояна до улицы Богенбай батыра; по четной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Джумалиева; по нечетной стороне улицы Джумалиева до улицы Кабанбай батыра; по нечетной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Байганина; по четной стороне улицы Байганина до улицы Карасай батыра, по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы Нурмакова; по четной стороне улицы Нурмакова до улицы Толе би, исключая дом № 128 и 153 по улице Карасай батыра.
Избирательный участок № 39
Центр: город Алматы, улица Байзакова, 130,
средняя школа № 136, тел. 242-17-41
Границы: от улицы Исаева по четной стороне улицы Гоголя до улицы Байзакова, по нечетной стороне улицы Байзакова до улицы Казбек би, по нечетной стороне улицы Казбек би до улицы Мирзояна, по нечетной стороне улицы Мирзояна до улицы Толе би, по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Исаева, по четной стороне улицы Исаева до улицы Гоголя, включая дома под №№ 29 и 55/170 по улице Исаева.
Избирательный участок № 40
Центр: город Алматы, улица Карасай батыра,157

№ 46 классикалық өнер гимназиясы, тел. 268-16-94.
Шекарасы: Байзақов көшесінен Төле би көшесінің жұп санды жағымен Мұқанов көшесіне дейін; Мұқанов көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің тақ санды жағымен Жұмалиев көшесіне дейін; Жұмалиев көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Байзақов көшесіне дейін; Байзақов көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесіндегі, № 128 және 153 үйлерді қоса.
№ 41 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гоголь көшесі, 124,
Алматы экономика колледжі, тел. 233-45-91, 233-46-02.
Шекарасы: Байзақов көшесінен Гоголь көшесінің жұп санды жағымен Шәріпов көшесіне дейін; Шәріпов көшесінің тақ санды жағымен Әйтеке би көшесіне дейін; Әйтеке би көшесінің тақ санды жағымен Жұмалиев көшесіне дейін; Жұмалиев көшесінің тақ санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінің тақ санды жағымен Байзақов көшесіне дейін; Байзақов көшесінің жұп санды жағымен Гоголь көшесіне дейін.
№ 42 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Төле би көшесі, 109,
Алматы индустриалдық колледжі,
тел. 292-33-42, 292-59-00
Шекарасы: Мұратбаев көшесінен Қазыбек би көшесінің жұп санды жағымен Досмұхамедов көшесіне дейін; Досмұхамедов көшесінің тақ санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Қожамқұлов көшесіне дейін; Қожамқұлов көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесіндегі, № 192/86 үйді және Төле би көшесіндегі, № 102/41 үйді қоса.
№ 43 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Байзақов көшесі, 130,
№ 136 орта мектеп, тел. 242-17-41.
Шекарасы: Мирзоян көшесінен Қазбек би көшесінің жұп санды жағымен Қожамқұлов көшесіне дейін; Қожамқұлов көшесінің тақ санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Мұқанов көшесіне дейін; Мұқанов көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Байзақов көшесіне дейін; Байзақов көшесінің тақ санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Мирзоян көшесіне дейін; Мирзоян көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін.
№ 44 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ә.Шәріпов көшесі, 53,
№ 95 орта мектеп, тел. 253-53-58, 253-53-57, 253-53-59.
Шекарасы: Жұмалиев көшесінен Әйтеке би көшесінің жұп санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Қожамқұлов көшесіне дейін; Қожамқұлов көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінің тақ санды жағымен Жұмалиев көшесіне дейін; Жұмалиев көшесінің жұп санды жағымен Әйтеке би көшесіне дейін.
№ 45 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Құрманғазы көшесі, 119,
Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медициналық

классическая гимназия искусств № 46, тел. 268-16-94
Границы: от улицы Байзакова по четной стороне улицы Толе би до улицы Муканова; по нечетной стороне улицы Муканова до улицы Джамбула, по нечетной стороне улицы Джамбула до улицы Джумалиева, по четной стороне улицы Джумалиева до улицы Богенбай батыра, по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Байзакова; по четной стороне улицы Байзакова до улицы Толе би, включая дом №128 и 153 по улице Карасай батыра.
Избирательный участок № 41
Центр: город Алматы, улица Гоголя, 124,
Алматинский экономический колледж, тел. 233-45-91, 233-46-02
Границы: от улицы Байзакова по четной стороне улицы Гоголя до улицы А.Шарипова; по нечетной стороне улицы А.Шарипова до улицы Айтеке би, по нечетной стороне улицы Айтеке би до улицы Джумалиева, по нечетной стороне улицы Джумалиева до улицы Казыбек би, по нечетной стороне улицы Казыбек би до улицы Байзакова; по четной стороне улицы Байзакова до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 42
Центр: город Алматы, улица Толе би, 109,
Алматинский индустриальный колледж, тел.292-33-42, 292-59-00
Границы: от улицы Муратбаева по четной стороне улицы Казыбек би до улицы Досмухамедова, по нечетной стороне улицы Досмухамедова до улицы Богенбай батыра, по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Кожамкулова; по четной стороне улицы Кожамкулова до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Муратбаева; по четной стороне улицы Муратбаева до улицы Казыбек би, включая дом № 192/86 по улице Богенбай батыра и дом № 102/41 по улице Толе би.
Избирательный участок № 43
Центр: город Алматы, улица Байзакова, 130,
средняя школа № 136, тел. 242-17-41
Границы: от улицы Мирзояна по четной стороне улицы Казыбек би до улицы Кожамкулова, по нечетной стороне улицы Кожамкулова до улицы Богенбай батыра; по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Муканова; по четной стороне улицы Муканова до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Байзакова; по нечетной стороне улицы Байзакова до улицы Богенбай батыра; по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Мирзояна; по четной стороне улицы Мирзояна до улицы Казыбек би.
Избирательный участок № 44
Центр: город Алматы, улица А.Шарипова, 53,
средняя школа № 95, тел.253-53-58, 253-53-57, 253-53-59
Границы: от улицы Джумалиева по четной стороне улицы Айтеке би до улицы Муратбаева, по нечетной стороне улицы Муратбаева до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Кожамкулова; по четной стороне улицы Кожамкулова до улицы Казыбек би; по нечетной стороне улицы Казыбек би до улицы Джумалиева; по четной стороне улицы Джумалиева до улицы Айтеке би.
Избирательный участок № 45
Центр: город Алматы, улица Курмангазы, 119,

университетінің № 5 жатақханасы, тел. 292-10-21
Шекарасы: Ә.Шәріпов көшесінен Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Байтұрсынов көшесіне дейін; Байтұрсынов көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Ә.Шәріпов көшесіне дейін; Ә.Шәріпов көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесіндегі, № 128 үйді шығара.
№ 46 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ә. Шәріпов көшесі, 105а,
№ 8 мектеп-лицей, тел. 292-67-47
Шекарасы: Мұқанов көшесінен Бөгенбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Шегабутдинов көшесіне дейін; Шегабутдинов көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің тақ санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің тақ санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің тақ санды жағымен Мұқанов көшесіне дейін; Мұқанов көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін.
№ 47 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Байзақов көшесі, 238,
К.Ахметов атындағы спортқа бейім балаларға арналған
республикалық мектеп-интернат, тел. 254-77-57.
Шекарасы: Байғанин көшесінен Қабанбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Жұмалиев көшесіне дейін; Жұмалиев көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің жұп санды жағымен Мұқанов көшесіне дейін; Мұқанов көшесінің тақ санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің тақ санды жағымен Манас көшесіне дейін; Манас көшесінің жұп санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің жұп санды жағымен Байғанин көшесіне дейін; Байғанин көшесінің жұп санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Жамбыл көшесіндегі, № 180, 180-б, 180-е, 182 үйлерді және Шевченко көшесіндегі, № 149 үйді шығара.
№ 48 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Манас көшесі,13,
П.И.Чайковский атындағы музыка колледжі, тел. 242-35-68
Шекарасы: Шегабутдинов көшесінен Абай даңғылының тақ санды жағымен Манас көшесіне дейін; Манас көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Мұқанов көшесіне дейін; Мұқанов көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің жұп санды жағымен Шегабутдинов көшесіне дейін; Шегабутдинов көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Жамбыл көшесіндегі, № 180, 180-б, 180-е, 182 үйлерді және Шевченко көшесіндегі, № 149 үйді қоса.
№ 49 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жамбыл көшесі,102,
Алматы көлік және коммуникациялар колледжі,
тел. 296-64-84, 296-40-86
Шекарасы: Шегабутдинов көшесінен Қабанбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Байтұрсынов көшесіне дейін; Байтұрсынов көшесінің тақ санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің тақ санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің жұп санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің тақ санды жағымен Шегабутдинов көшесіне дейін; Шегабутдинов көшесінің жұп санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 50 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шевченко көшесі, 97,
М.Тынышпаев атындағы көлік және коммуникациялар академиясы,
тел. 292-09-86

общежитие № 5 Казахский национальный университет им. Асфендиярова, тел.292-10-21
Границы: от улицы А.Шарипова по четной стороне улицы Шевченко до улицы Байтурсынова; по нечетной стороне улицы Байтурсынова до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы до улицы А.Шарипова; по четной сатороне улицы А.Шарипова до улицы Шевченко, исключая дом № 128 по улице Шевченко.
Избирательный участок № 46
Центр: город Алматы, улица А. Шарипова, 105а,
школа-лицей № 8, тел.292-67-47
Границы: от улицы Муканова по четной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Шагабутдинова; по нечетной стороне улицы Шагабутдинова до улицы Джамбула; по нечетной стороне улицы Джамбула до улицы Муратбаева; по нечетной стороне улицы Муратбаева до улицы Шевченко; по нечетной стороне улицы Шевченко до улицы Муканова; по четной стороне улицы Муканова до улицы Богенбай батыра.
Избирательный участок № 47
Центр: город Алматы, улица Байзакова, 238,
Республиканская школа-интернат для одаренных в спорте
детей имени К. Ахметова, тел. 254-77-57
Границы: от улицы Байганина по четной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Джумалиева; по нечетной стороне улицы Джумалиева до улицы Джамбула; по четной стороне улицы Джамбула до улицы Муканова; по нечетной стороне улицы Муканова до улицы Шевченко; по нечетной стороне улицы Шевченко до улицы Манаса; по четной стороне улицы Манаса до улицы Джамбула, по четной стороне улицы Джамбула до улицы Байганина, по четной стороне улицы Байганина до улицы Кабанбай батыра, исключая дома под № 180, 180-б, 180-е, 182 по улице Джамбула и дом № 149 по улице Шевченко.
Избирательный участок № 48
Центр: город Алматы, улица Манаса,13,
музыкальный колледж имени П.И.Чайковского,
тел. 242-35-68
Границы: от улицы Шагабутдинова по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Манаса; по четной стороне улицы Манаса до улицы Шевченко; по четной стороне улицы Шевченко до улицы Муканова; по нечетной стороне улицы Муканова до улицы Курмангазы; по четной стороне улицы Курмангазы до улицы Шагабутдинова; по нечетной стороне улицы Шагабутдинова до проспекта Абая включая дома под № 180, 180-б, 180-е, 182 по улице Джамбула и дом № 149 по улице Шевченко.
Избирательный участок № 49
Центр: город Алматы, улица Джамбула,102,
Алматинский колледж транспорта и коммуникаций,
тел. 296-64-84, 296-40-86
Границы: от улицы Шагабутдинова по четной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Байтурсынова; по нечетной стороне улицы Байтурсынова до улицы Шевченко; по нечетной стороне улицы Шевченко до улицы Муратбаева; по четной стороне улицы Муратбаева до улицы Джамбула; по четной стороне улицы Джамбула до улицы Шагабутдинова; по четной стороне улицы Шагабутдинова до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 50
Центр: город Алматы, улица Шевченко, 97,
Академия транспорта и коммуникаций имени М.Тынышпаева,
тел. 92-09-86

Шекарасы: Шевченко көшесінен Мәуленов көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Масаншы көшесіне дейін; Масаншы көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің тақ санды жағымен Байтұрсынов көшесіне дейін; Байтұрсынов көшесінің жұп санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Масаншы көшесіне дейін; Масаншы көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің жұп санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының тақ санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Мауленов көшесіне дейін; С.Мауленов көшесіндегі, № 108-а, 110, 112 үйлерді М.Тынышпаев атындағы ККА жатақханасын қоса.
№ 51 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 83/85,
Қазақ мемлекеттік спорт және туризм академиясы
тел. 292-07-56.
Шекарасы: Байтұрсынов көшесінен Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Масаншы көшесіне дейін; Масаншы көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің жұп санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Шегабутдинов көшесіне дейін; Шегабутдинов көшесінің жұп санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің жұп санды жағымен Байтұрсынов көшесіне дейін; Байтұрсынов көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін.
№ 52 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қарасай батыр көшесі, 140,
Ж.Әубәкірованың музыка мектебі, тел. 254-77-10.
Шекарасы: Текстильная көшесінен Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Әйтиев көшесіне дейін; Әйтиев көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Нұрмақов көшесіне дейін; Нұрмақов көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Байғанин көшесіне дейін; Байғанин көшесінің тақ санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің тақ санды жағымен Нұрмақов көшесіне дейін; Нұрмақов көшесінің жұп санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Текстильная көшесіне дейін; Текстильная көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін.
№ 53 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Масаншы көшесі, 70,
№ 36 лингвистикалық гимназиясы,
тел. 261-55-55, 267-54-20
Шекарасы: Сейфуллин даңғылынан Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының жұп санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің жұп санды жағымен Мауленов көшесіне дейін; Мауленов көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің тақ санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының жұп санды жағымен Жамбыл көшесіне дейін; Жамбыл көшесінің тақ санды жағымен Масаншы көшесіне дейін; Масаншы көшесінің жұп санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; С.Мауленов көшесіндегі, № 108-а, 110, 112 үйлерді М.Тынышпаев атындағы ККА жатақханасын шығара.
№ 54 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ә.Шәріпов көшесі, 105-а,

Границы: от улицы Шевченко по нечетной стороне улицы Мауленова до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы, до улицы Масанчи; по четной стороне улицы Масанчи до улицы Шевченко; по нечетной строне улицы Шевченко до улицы Байтурсынова; по четной стороне улицы Байтурсынова, до улицы Кабанбай батыра; по четной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Масанчи; по нечетной стороне улицы Масанчи до улицы Джамбула; по четной стороне улицы Джамбула, до проспекта Сейфуллина; по нечетной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Шевченко; по четной стороне улицы Шевченко до улицы Мауленова, включая общежитие АТК имени М.Тынышпаева по улице С.Мауленова, 108-а, 110, 112.
Избирательный участок № 51
Центр: город Алматы, проспект Абая, 83/85,
Казахская государственная академия спорта и туризма,
тел. 292-07-56
Границы: от улицы Байтурсынова по четной стороне улицы Шевченко до улицы Масанчи; по нечетной стороне улицы Масанчи до улицы Курмангазы; по четной стороне улицы Курмангазы до проспекта Сейфуллина; по нечетной стороне проспекта Сейфуллина до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Шагабутдинова; по четной стороне улицы Шагабутдинова до улицы Курмангазы; по четной стороне улицы Курмангазы до улицы Байтурсынова; по четной стороне улицы Байтурсынова, до улицы Шевченко.
Избирательный участок № 52
Центр: город Алматы, улица Карасай батыра, 140,
музыкальная школа Ж.Аубакировой, тел. 254-77-10
Границы: от улицы Текстильной по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Айтиева; по четной стороне улицы Айтиева до улицы Богенбай батыра; по четной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Нурмакова; по нечетной стороне улицы Нурмакова до улицы Карасай батыра; по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Байганина; по нечетной стороне улицы Байганина до улицы Джамбула; по нечетной стороне улицы Джамбула до улицы Нурмакова; по четной стороне улицы Нурмакова до улицы Кабанбай батыра; по нечетной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Текстильной; по четной стороне улицы Текстильной до улицы Карасай батыра.
Избирательный участок № 53
Центр: город Алматы, улица Масанчи, 70,
лингвистическая гимназия № 36, тел. 261-55-55, 267-54-20
Границы: от проспекта Сейфуллина по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Наурызбай батыра, по нечетной стороне улицы Наурызбай батыра до проспекта Абая, по нечетной стороне проспекта Абая до проспекта Сейфуллина, по четной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Курмангазы, по четной стороне улицы Курмангазы до улицы Мауленова по четной стороне улицы Мауленова до улицы Шевченко, по нечетной стороне улицы Шевченко до проспекта Сейфуллина, по четной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Джамбула, по нечетной стороне улицы Джамбула до улицы Масанчи, по четной стороне улицы Масанчи до улицы Кабанбай батыра, по четной стороне улицы Кабанбай батыра до проспекта Сейфуллина, по четной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Карасай батыра, исключая общежития АТК имени М. Тынышпаева по улице Мауленова № 108-а, 110, 112.
Избирательный участок № 54
Центр: город Алматы, улица А. Шарипова, 105-а,

№ 8 мектеп-лицейі, тел. 292-67-47, 292-27-37
Шекарасы: Досмұхамедов көшесінен Төле би көшесінің жұп санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының тақ санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Байтұрсынов көшесіне дейін; Байтұрсынов көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Ә.Шәріпов көшесіне дейін; Ә.Шәріпов көшесінің тақ санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Шегабутдинов көшесіне дейін; Шегабутдинов көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Досмұхамедов көшесіне дейін; Досмұхамедов көшесінің жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесіндегі, № 192/86 үйді және Төле би көшесіндегі, № 102/41 үйді шығара.
№ 55 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйтеке би көшесі, 99,
Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университеті,
тел. 233-18-36.
Шекарасы: Ә.Шәріпов көшесінен Гоголь көшесінің жұп санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының тақ санды жағымен Әйтеке би көшесіне дейін; Әйтеке би көшесінің тақ санды жағымен Ә.Шәріпов көшесіне дейін; Ә.Шәріпов көшесінің жұп санды жағымен Гоголь көшесіне дейін; Сейфуллин даңғылындағы № 511/112 үйді шығара.
№ 56 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Байтұрсынов көшесі,22,
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік «Зинат»,
тел. 253-53-58, 253-53-57
Шекарасы: Мұратбаев көшесінен Әйтеке би көшесінің жұп санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің тақ санды жағымен Досмұхамедов көшесіне дейін; Досмұхамедов көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінің тақ санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің жұп санды жағымен Әйтеке би көшесіне дейін; Төле би көшесіндегі, № 73/71 үйді шығара.
№ 57 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Төле би көшесі,46,
№ 39 орта мектеп, тел. 272-11-79, 267-70-08
Шекарасы: Сейфуллин даңғылынан Гоголь көшесінің жұп санды жағымен Фурманов көшесіне дейін; Фурманов көшесінің тақ санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінің тақ санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Әйтеке би көшесіне дейін; Әйтеке би көшесінің тақ санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының жұп санды жағымен Гоголь көшесіне дейін; Сейфуллин даңғылындағы № 511/112 үйді қоса.
№ 58 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Төле би көшесі, 76

школа-лицей № 8, Тел. 292-67-47, 292-27-37
Границы: от улицы Досмухамедова по четной стороне улицы Толе би до проспекта Сейфуллина, по нечетной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Богенбай батыра, по нечетной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Байтурсынова; по нечетной стороне улицы Байтурсынова до улицы Карасай батыра, по нечетной стороне улицы Карасай батыра до улицы А.Шарипова, по нечетной стороне улицы Шарипова до улицы Кабанбай батыра, по нечетной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Шагабутдинова, по четной стороне улицы Шагабутдинова до улицы Богенбай батыра, по четной стороне улицы Богенбай батыра до улицы Досмухамедова по четной стороне улицы Досмухамедова до улицы Толе би исключая дом под № 192/86, по улице Богенбай батыра и дом № 102/41 по улице Толе би.
Избирательный участок № 55
Центр: город Алматы, улица Айтеке би, 99,
Казахский государственный женский педагогический университет,
тел. 233-18-36
Границы: от улицы А.Шарипова, по четной стороне улицы Гоголя до проспекта Сейфуллина, по нечетной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Айтеке би, по нечетной стороне улицы Айтеке би до улицы А.Шарипова, по четной стороне улицы А.Шарипова до улицы Гоголя, исключая дом № 511/112 по проспекту Сейфуллина.
Избирательный участок № 56
Центр: город Алматы, улица А. Байтурсынова, 22,
Товарищество с ограниченной ответственностью «Зинат»,
тел. 253-53-58, 253-53-57
Границы: от улицы Муратбаева по четной стороне улицы Айтеке би до улицы Наурызбай батыра; по нечетной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Толе би; по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Досмухамедова; по четной стороне улицы Досмухамедова до улицы Казыбек би; по нечетной стороне улицы Казыбек би до улицы Муратбаева, по четной стороне улицы Муратбаева до ул. Айтеке би, исключая дом № 73/71 по улице Толе би.
Избирательный участок № 57
Центр: город Алматы, улица Толе би, 76,
средняя школа № 39, тел. 272-11-79, 267-70-08
Границы: от проспекта Сейфуллина по четной стороне улицы Гоголя до улицы Фурманова; по нечетной стороне улицы Фурманова до улицы Казыбек би; по нечетной стороне улицы Казыбек би до улицы Наурызбай батыра; по четной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Айтеке би; по нечетной стороне улицы Айтеке би до проспекта Сейфуллина; по четной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Гоголя, включая дом № 511/112 по проспекту Сейфуллина.
Избирательный участок № 58
Центр: город Алматы, улица Толе би, 76,

№ 39 орта мектеп, тел. 272-11-79
Шекарасы: Наурызбай батыр көшесінен Қазыбек би көшесінің жұп санды жағымен Абылайхан даңғылына дейін; Абылайхан даңғылының тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің тақ санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының жұп санды жағымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін; Төле би көшесіндегі, № 73/71 үйді қоса.
№ 59 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 128
№ 25 мектеп-гимназия, тел. 267-45-76
Шекарасы: Абылайхан даңғылынан Қазыбек би көшесінің жұп санды жағымен Фурманов көшесіне дейін; Фурманов көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Абылайхан даңғылына дейін; Абылайхан даңғылының жұп санды жағымен Қазыбек би көшесіне дейін.
№ 60 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 128,
№ 25 мектеп-гимназия, тел.267-43-43, 267-41-97, 267-45-76
Шекарасы: Наурызбай батыр көшесінен Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Абылайхан даңғылына дейін; Абылайхан даңғылының тақ санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесінің тақ санды жағымен Желтоқсан көшесіне дейін; Желтоқсан көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін.
№ 61 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Құрманғазы көшесі, 76,
№ 120 лингвистикалық гимназия, тел. 272-24-12, 272-24-67
Шекарасы: Желтоқсан көшесінен Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Абылайхан даңғылына дейін; Абылайхан даңғылының тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің жұп санды жағымен Фурманов көшесіне дейін; Фурманов көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің жұп санды жағымен Желтоқсан көшесіне дейін; Желтоқсан көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін.
№ 62 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Масаншы көшесі,70,
№ 36 лингвистикалық гимназия, тел. 267-54-20, 261-53-55
Шекарасы: Ә.Шәріпов көшесінен Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Байтұрсынов көшесіне дейін; Байтұрсынов көшесінің жұп санды жағымен Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының тақ санды жағымен Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Шәріпов көшесіне дейін; Шәріпов көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін.
№ 63 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Төле би көшесі,93,

средняя школа № 39, тел. 272-11-79
Границы: от улицы Наурызбай батыра по четной стороне улицы Казыбек би до проспекта Абылай хана; по нечетной стороне проспекта Абылай хана до улицы Карасай батыра; по нечетной стороне улицы Карасай батыра до проспекта Сейфуллина; по четной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Наурызбай батыра; по четной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Казыбек би, включая дом № 73/71 по улице Толе би.
Избирательный участок № 59
Центр: город Алматы, улица Кабанбай батыра, 128,
школа-гимназия № 25, тел. 267-45-76
Границы: от проспекта Абылай хана по четной стороне улицы Казыбек би до улицы Фурманова; по нечетной стороне улицы Фурманова до улицы Курмангазы; по нечетной стороне улицы Курмангазы до проспекта Абылай хана, по четной стороне проспекта Абылай хана до улицы Казыбек би.
Избирательный участок № 60
Центр: город Алматы, улица Кабанбай батыра, 128,
школа-гимназия № 25, тел. 267-43-43, 267-41-97, 267-45-76
Границы: от улицы Наурызбай батыра по четной стороне улицы Карасай батыра до проспекта Абылай хана, по нечетной стороне проспекта Абылай хана до улицы Шевченко, по нечетной стороне улицы Шевченко до улицы Желтоксан, по нечетной стороне улицы Желтоксан до улицы Курмангазы, по нечетной стороне улицы Курмангазы до улицы Наурызбай батыра, по четной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Карасай батыра.
Избирательный участок № 61
Центр: город Алматы, улица Курмангазы, 76,
лингвистическая гимназия № 120, тел.272-24-12, 272-24-67
Границы: от улицы Желтоксан по четной стороне улицы Шевченко  до проспекта Абылай хана, по нечетной стороне проспекта Абылай хана до улицы Курмангазы, по четной стороне улицы Курмангазы до улицы Фурманова, по нечетной стороне улицы Фурманова до проспекта Абая, по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Наурызбай батыра, по четной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Курмангазы, по четной стороне улицы Курмангазы до улицы Желтоксан, по четной стороне улицы Желтоксан до улицы Шевченко.
Избирательный участок № 62
Центр: город Алматы, улица Масанчи,70,
лингвистическая гимназия № 36, тел. 267-54-20, 261-53-55.
Границы: от улицы Шарипова по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Байтурсынова; по четной стороне улицы Байтурсынова до улицы Богенбай батыра; по четной стороне улицы Богенбай батыра до проспекта Сейфуллина; по нечетной стороне проспекта Сейфуллина до улицы Кабанбай батыра; по нечетной стороне улицы Кабанбай батыра до улицы Шарипова; по четной стороне улицы Шарипова до улицы Карасай батыра.
Избирательный участок № 63
Центр: город Алматы, улица Толе би,93,

Қалалық кардиологиялық орталығы, тел. 279-89-98, 261-70-71.
№ 64 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы,69,
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік «Университет клиникасы»,
тел. 292-47-09.
№ 65 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы,91,
Казақтың онкология және радиология ғылыми-зерттеу институты,
тел. 292-10-64.
№ 66 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сейфуллин даңғылы,492,
№ 1 перзентхана, тел. 292-67-88.
№ 67 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Төле би көшесі,95-а,
Көз аурулары Қазақ ғылыми – зерттеу институты, тел. 233-17-86.
№ 68 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жамбыл көшесі, 59,
Орталық клиникалық ауруханасы
Қазақстан Республикасы Президентінің іс басқармасы,
тел. 261-67-79.
№ 69 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйтеке би көшесі,120,
Кардиология және ішкі аурулар Қазақ ғылыми –
зерттеу институты, тел. 267-68-37.
№ 448 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйтеке би көшесі,116,
«Қалалық ревматологиялық орталығы»,
тел. 275-03-98, 385-93-00.
№ 450 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қарасай батыр көшесі,70,
Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік комитетінің
Алматы қаласы бойынша Департаментінің тергеу изоляторы,
тел. 275-89-59.
№ 452 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Амангелді көшесі,88,
Республикалық психиатрия, психотерапия және наркология
ғылыми-практикалық орталығы, тел. 261-67-25.
№ 107 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай даңғылы, 191,
Тау-кен істері институты тел. 376-53-23.
Шекарасы: Қарасай батыр көшесінен Прокофьев көшесінің тақ санды жағымен Шәкәрім көшесіне дейін; Шәкәрім көшесінің тақ санды жағымен Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Сайран көлінің шығыс жағалауына дейін; Сайран көлінің шығыс жағалауымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Прокофьев көшесіне дейін.
№ 242 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Жібек жолы даңғылы, 73,
№ 54 Қазақстан-Ресей гимназиясы, тел. 273-43-54.
Шекарасы: Фурманов көшесінен Гоголь көшесінің тақ санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Жібек жолы даңғылына дейін; Жібек жолы даңғылының жұп санды жағымен Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесінің жұп санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен Абылай хан даңғылына дейін; Абылайхан даңғылының тақ санды жағымен Ә.Әлімжанов көшесіне дейін; Ә.Әлімжанов көшесінің жұп санды жағымен Панфилов көшесіне дейін; Панфилов көшесінің жұп санды жағымен Мақатаев көшесінде дейін; Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен Фурманов көшесіне дейін; Фурманов көшесінің тақ санды жағымен Гоголь көшесіне дейін.
№ 243 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Абылай хан даңғылы, 58А,
Қазақ ғылыми – зерттеу жобалау институты «Энергопром»,

Городской кардиологический центр, тел. 279-89-98, 261-70-71
Избирательный участок № 64
Центр: город Алматы, проспект Абая,69,
Товарищество с ограниченной ответственностью
«Клиника университета», тел. 292-47-09
Избирательный участок № 65
Центр: город Алматы, проспект Абая,91,
Казахский научно-исследовательский институт онкологии и радиологии, тел. 292-10-64
Избирательный участок № 66
Центр: город Алматы, улица Сейфуллина,492, Роддом № 1,
тел. 292-67-88
Избирательный участок № 67
Центр: город Алматы, улица Толе би,95-а,
Казахский научно-исследовательский институт глазных болезней,
тел. 233-17-86
Избирательный участок № 68
Центр: город Алматы, улица Жамбыла,59,
Центральная клиническая больница управления делами
Президента Республики Казахстан, тел. 261-67-79
Избирательный участок № 69
Центр: город Алматы, улица Айтеке би,120,
Казахский научно-исследовательский институт кардиологии
и внутренних болезней, тел. 267-68-37
Избирательный участок № 448
Центр: город Алматы, улица Айтеке би,116,
Городской ревматологический центр,
тел. 275-03-98, 385-93-00
Избирательный участок № 450
Центр: город Алматы, улица Карасай батыра, 70,
Следственный изолятор Департамента комитета
национальной безопасности Республики Казахстан
по городу Алматы Тел.275-89-59
Избирательный участок № 452
Центр: город Алматы, улица Амангельды, 88, Республиканский научно-практический центр психиатрии, психотерапии и наркологии,
тел. 261-67-25
Избирательный участок № 107
Центр: город Алматы, проспект Абая,191,
Институт горного дела, тел. 376-53-23
Границы: от улицы Карасай батыра по нечетной стороне улицы Прокофьева до улицы Шакарима; по нечетной стороне улицы Шакарима до улицы Тлендиева Нургисы; по нечетной стороне улицы Тлендиева до проспекта Абая; по нечетной стороне улицы Абая до восточного берега озера Сайран; по восточному берегу озера Сайран до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Тлендиева Нургисы; по нечетной стороне улицы Тлендиева Нургисы до улицы Карасай батыра; по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Прокофьева.
Избирательный участок № 242
Центр: город Алматы, проспект Жибек жолы, 73
Казахстанско-Российская гимназия № 54, тел. 273-43-54
Границы: от улицы Фурманова по нечетной стороне улицы Гоголя до улицы Наурызбай батыра; по четной стороне улицы Наурызбай батыра до проспекта Жибек жолы; по четной стороне проспекта Жибек жолы до улицы Чайковского; по четной стороне улицы Чайковского до улицы Макатаева; по четной стороне улицы Макатаева проспекта Абылай хана; по нечетной стороне проспекта Абылай хана до улицы А.Алимжанова; по четной строне улицы А.Алимжанова до улицы Панфилова; по четной стороне улицы Панфилова до улицы Макатаева; по четной стороне улицы Макатаева до улицы Фурманова; по нечетной стороне улицы Фурманова до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 243
Центр: город Алматы, проспект Абылай хана, 58А

тел. 273-47-87.
Шекарасы: Фурманов көшесінен Мақатаев көшесінің тақ санды жағымен Панфилов көшесіне дейін; Панфилов көшесінің тақ санды жағымен Ә.Әлімжанов көшесіне дейін; Ә.Әлімжанов көшесінің тақ санды жағымен Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылының жұп санды жағымен Маметова көшесіне дейін; Маметова көшесінің жұп санды жағымен Фурманов көшесіне дейін; Фурманов көшесінің тақ санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін.
№ 245 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Абылай хан даңғылы,20,
№ 147 орта мектеп тел. 271-42-90
Шекарасы: Фурманов көшесінен Маметова көшесінің тақ санды жағымен Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылының жұп санды жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Фурманов көшесіне дейін. Фурманов көшесінің тақ санды жағымен Маметова көшесіне дейін.
№ 247 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Мақатаев көшесі, 142,
Жетісу ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар орталығы, телефон: 279-35-87.
Шекарасы: Чайковский көшесінен Жібек жолы даңғылының тақ санды жағымен Масанчи көшесіне дейін; Масанчи көшесінің жұп санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесінің тақ санды жағымен Жібек жолы даңғылына дейін; Масанчи көшесіндегі, №№ 3, 5 және де Мақатаев көшесіндегі, № 156 үйді қоса.
№ 248 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гоголь көшесі, 113,
№ 15 лингвистикалық гимназия, телефон: 279-45-10, 279-51-10.
Шекарасы: Наурызбай батыр көшесінен Гоголь көшесінің тақ санды жағымен Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне дейін; Ахмет Байтұрсынұлы көшесінің жұп санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен Масанчи көшесіне дейін; Масанчи көшесінің тақ санды жағымен Жібек жолы даңғылына дейін; Жібек жолы даңғылының жұп санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Гоголь көшесіне дейін, Масанчи көшесіндегі, №№ 3, 5 және де Мақатаев көшесіндегі, № 156 үйді шығара.
№ 249 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гоголь көшесі, 161,
Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университеті,
телефон: 233-45-89
Шекарасы: Ахмет Байтұрсынұлы көшесінен Гоголь көшесінің тақ санды жағымен Әди Шәріпов көшесіне дейін; Әди Шәріпов көшесінің жұп санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне дейін; Ахмет Байтұрсынұлы көшесінің тақ санды жағымен Гоголь көшесіне дейін; Жібек жолы даңғылындағы №№ 151 және 153, және де Мақатаев көшесіндегі № 158 және Ахмет Байтұрсынұлы көшесіндегі № 2 үйді шығара.
№ 251 сайлау учаскесі

Казахский научно-исследовательский проектный институт «Энергопром», тел. 273-47-87
Границы: от улицы. Фурманова по нечетной стороне улицы Макатаева до улицы Панфилова; по нечетной стороне улицы Панфилова до улицы А.Алимжанова; по нечетной стороне улицы А.Алимжанова до проспекта Абылай хана; по четной стороне проспекта Абылай хана до улицы Маметовой; по четной стороне улицы Маметовой до улицы Фурманова по нечетной стороне улицы Фурманова до улицы Макатаева.
Избирательный участок № 245
Центр: город Алматы, проспект Абылай хана, 20,
средняя школа № 147, тел. 271-42-90
Границы: от улицы Фурманова по нечетной стороне улицы Маметовой до проспекта Абылай хана; по четной стороне проспекта Абылай хана до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до улицы Фурманова; по нечетной стороне улицы Фурманова до улицы Маметовой.
Избирательный участок № 247
Центр: город Алматы, улица Макатаева, 142,
Отдел занятости и социальных программ Жетысуского района,
тел. 279-35-87
Границы: от улицы Чайковского по нечетной стороне проспекта Жибек Жолы до улицы Масанчи; по четной стороне улицы Масанчи до улицы Макатаева; по четной стороне улицы Макатаева до улицы Чайковского; по нечетной стороне улицы Чайковского до проспекта Жибек Жолы, включая дома под №№ 3, 5 по улице Масанчи и дом под № 156 по улице Макатаева.
Избирательный участок № 248
Центр: город Алматы, улица Гоголя, 113
лингвистическая гимназия № 15,
тел. 279-45-10, 279-51-10
Границы: от улицы Наурызбай батыра по нечетной стороне улицы Гоголя до улицы Байтурсынулы Ахмета; по четной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета до улицы Макатаева; по четной стороне улицы Макатаева до улицы Масанчи; по нечетной стороне улицы Масанчи до проспекта Жибек Жолы; по четной стороне проспекта Жибек Жолы до улицы Наурызбай батыра; по нечетной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Гоголя, исключая дома под №№ 3, 5 по улице Масанчи и дом под № 156 по улице Макатаева.
Избирательный участок № 249
Центр: город Алматы, улица Гоголя, 161
Казахский государственный женский педагогический университет,
тел. 233-45-89
Границы: от улицы Байтурсынулы Ахмета по нечетной стороне улицы Гоголя до улицы Шарипова Ади; по четной стороне улицы Шарипова Ади до улицы Макатаева; четной стороне улицы Макатаева до улицы Байтурсынулы Ахмета; по нечетной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета до улицы Гоголя, исключая дома под №№ 151 и 153 по проспекту Жибек Жолы, а также дом № 158 по улице Макатаева и дом № 2 по улице Байтурсынулы Ахмета.
Избирательный участок № 251

Орталығы: Алматы қаласы, Әди Шәріпов көшесі, 25/27,
№ 16 орта мектеп, телефон: 229-92-60, 233-75-02.
Шекарасы: Әди Шәріпов көшесінен Гоголь көшесінің тақ санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің жұп санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен Әди Шарипов көшесіне дейін; Әди Шарипов көшесінің тақ санды жағымен Гоголь көшесіне дейін; Жібек жолы даңғылындағы № 151 және 153 үйді қоса.
№ 252 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Мұратбаев көшесі,23,
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік «Юниверс - АС»
тел. 233-42-18
Шекарасы: Мұратбаев көшесінен Гоголь көшесінің тақ санды жағымен Весновка өзеніне дейін; Весновка өзенінің шығыс жағымен Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен Мұратбаев көшесіне дейін; Мұратбаев көшесінің тақ санды жағымен Гоголь көшесіне дейін.
№ 253 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Маметова көшесі, 53,
№ 90 физика-математика лицейі тел. 233-57-28
Шекарасы: Абылай хан даңғылынан Маметова көшесінің тақ санды жағымен Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесінің жұп санды жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Абылай хан даңғылына дейін. Абылай хан даңғылының тақ санды жағымен Маметова көшесіне дейін.
№ 254 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Наурызбай батыр көшесі, 17,
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік «Ақ жіп» тел. 279-58-10
Шекарасы: Абылай хан даңғылынан Мақатаев көшесінің тақ санды жағымен Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесінің жұп санды жағымен, Сызғанов атындағы хирургия ғылыми орталығын шығара, Молдағұлова көшесіне дейін; Молдағұлова көшесінің тақ санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің жұп санды жағымен Маметова көшесіне дейін; Маметова көшесінің тақ санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының жұп санды жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Чайковский көшесіне дейін; Чайковский көшесінің тақ санды жағымен Маметова көшесіне дейін; Маметова көшесінің жұп санды жағымен шығысқа қарай Абылай хан даңғылына дейін; Абылайхан даңғылының тақ санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін.
№ 255 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Наурызбай батыр көшесі, 9,
Қазақ еңбек және әлеуметтік қатынастар академиясы,
тел. 279-42-52
Шекарасы: Чайковский көшесінен Мақатаев көшесінің тақ санды жағымен Кашгарская көшесіне дейін; Кашгарская көшесінен «Қазметмаш» зауыты аумағының шығыс жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Сейфуллин даңғылының тақ санды жағымен Маметова көшесіне дейін; Маметова көшесінің жұп санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін. Наурызбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Молдағұлова көшесіне дейін; Молдағұлова көшесінің жұп санды жағымен Чайковский көшесіне дейін. Чайковский көшесінің тақ санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін.
№ 256 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Райымбек даңғылы,174,

Центр: город Алматы, улица Шарипова Ади, 25/27
средняя школа № 16, тел. 229-92-60, 233-75-02
Границы: от улицы Шарипова Ади по нечетной стороне улицы Гоголя до улицы Муратбаева; по четной стороне улицы Муратбаева до улицы Макатаева; по четной стороне улицы Макатаева до улицы Шарипова Ади; по нечетной стороне улицы Шарипова Ади до улицы Гоголя, включая дома под №№ 151 и 153 по проспекту Жибек Жолы.
Избирательный участок № 252
Центр: город Алматы, улица Муратбаева, 23
Товарищество с ограниченной ответственностью «Юниверс - АС»,
тел. 233-42-18, 260-18-88
Границы: от улицы Муратбаева по нечетной стороне улицы Гоголя до речки Весновка; по восточной стороне речки Весновка до улицы Макатаева; по четной стороне улицы Макатаева до улицы Муратбаева; по нечетной стороне улицы Муратбаева до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 253
Центр: город Алматы, улица Маметовой, 53,
физико-математический лицей № 90, тел. 233-57-28
Границы: от проспекта Абылай хана по нечетной стороне улицы Маметовой до улицы Чайковского; по четной стороне улицы Чайковского до проспекта Райымбека; по четной стороне прспекта Райымбека до проспекта Абылай хана; по нечетной стороне проспекта Абылай хана улицы Маметовой.
Избирательный участок № 254
Центр: город Алматы, улица Наурызбай батыра, 17
Товарищество с ограниченной ответственностью «Ак Жип»,
тел. 244-58-55, 244-58-54
Границы: от проспекта Абылай хана по нечетной стороне улицы Макатаева до улицы Чайковского; по четной стороне улицы Чайковского, исключая научный центр хирургии им.Сызганова, до улицы Молдагуловой; по нечетной стороне улицы Молдагуловой до улицы Наурызбай батыра; по четной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Маметовой; по нечетной стороне улицы Маметовой до проспекта Сейфуллина; по четной стороне проспекта Сейфуллина до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до улицы Чайковского; по нечетной стороне улицы Чайковского до улицы Маметовой; по четной стороне улицы Маметовой на восток до проспекта Абылай хана; по нечетной стороне проспекта Абылай хана до улицы Макатаева.
Избирательный участок № 255
Центр: город Алматы, улица Наурызбай батыра, 9
Казахская академия труда и социальных отношений, тел. 279-95-82
Границы: от улицы Чайковского по нечетной стороне улицы Макатаева до улицы Кашгарской; от улицы Кашгарской по восточной стороне территории завода «Казметмаш» до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до проспекта Сейфуллина; по нечетной стороне пр.Сейфуллина до ул.Маметовой; по четной стороне ул.Маметовой до улицы Наурызбай батыра; по нечетной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Молдагуловой; по четной стороне улицы Молдагуловой до улицы Чайковского; по нечетной стороне улицы Чайковского до улицы Макатаева.
Избирательный участок № 256
Центр: город Алматы, проспект Райымбека, 174

№ 3 кәсіби-техникалық лицей тел. 233-46-62
Шекарасы: Кашгарская көшесінен Мақатаев көшесінің тақ санды жағымен Весновка өзеніне дейін; Весновка өзенінің шығыс жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен «Қазметмаш» зауыты аумағының батыс жағына дейін; «Қазметмаш» зауыты аумағының батыс жағымен Кашгарская көшесіне дейін.
№ 292 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Желтоқсан көшесі, 62,
Сызғанов атындағы хирургия ғылыми орталығы
тел. 279-13-02, 279-27-95, 279-53-06, 278-04-44.
№ 293 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Масаншы көшесі, 16,
№ 7552 әскери бөлімі тел. 233-19-12.
№ 295 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сейфуллин даңғылы, 473,
Алматы қаласы және Алматы облысы бойынша ЛА 155/1 мекемесі
тел. 279-35-41.
№ 442 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Төреқұлов көшесі, 73,
Адам өрбіту қалалық орталығы тел. 279-42-91.
№ 479 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Мұратбаев көшесі,200
Абылайхан атындағы қазақ халықаралық қатынастар
және әлем тілдері университетінің, тел. 292-23-63
Шекарасы: Мұқанов көшесінен Шевченко көшесінің жұп санды жағымен Ә.Шәріпов көшесіне дейін; Ә.Шәріпов көшесінің тақ санды жағымен Құрманғазы көшесіне дейін; Құрманғазы көшесінің тақ санды жағымен Мұқанов көшесіне дейін; Мұқанов көшесінің жұп санды жағымен Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесіндегі, № 128 үйді қоса.
Аппарат басшысы                         С. Атабаев

Профессионально-технический лицей № 3, тел. 233-46-62
Границы: от улицы Кашгарская по нечетной стороне улицы Макатаева до речки Весновка; по восточной стороне речки Весновка до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до западной стороны территории завода «Казметмаш»; по западной стороне завода «Казметмаш» до улицы Кашгарская.
Избирательный участок № 292
Центр: город Алматы, улица Желтоксан, 62,
Научный центр хирургии имени Сызганова
тел. 279-13-02, 279-27-95, 279-53-06, 278-04-44
Избирательный участок № 293
Центр: город Алматы, улица Масанчи, 16, воинская часть № 7552,
тел. 233-19-12
Избирательный участок № 295
Центр: город Алматы, проспект Сейфуллина, 473
Учреждение ЛА 155/1 по городу Алматы и Алматинской области,
тел. 279-35-41
Избирательный участок № 442
Центр: город Алматы, улица Торекулова, 73,
Городской центр репродукции человека, тел. 279-42-91
Избирательный участок № 479
Центр: город Алматы, улица Муратбаева,200,
Казахский университет международных отношений и
мировых языков имени Абылай хана, тел. 292-23-63
Границы: от улицы Муканова по четной стороне улицы Шевченко до улицы А.Шарипова; по нечетной стороне улицы А.Шарипова до улицы Курмангазы; по не четной стороне улицы Курмангазы до улицы Муканова; по четной стороне улицы Муканова до улицы Шевченко, включая дом № 128 по улице Шевченко.