"2009 жылға арналған көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2009 жылғы 12 наурыздағы N 6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2009 жылғы 4 желтоқсандағы N 28 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 20 желтоқсанда N 1731 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011 жылғы 17 қазандағы N 01.04-08/2964 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011.10.17 N 01.04-08/2964 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 29-бабы 2-тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңы 28-бабына сәйкес облыс әкімі ШЕШТІ:
1. «2009 жылға арналған көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы» Солтүстік Қазақстан облыс әкімінің 2009 жылғы 12 наурыздағы № 6 шешіміне (Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 20 сәуірдегі № 1705 тіркелген, 2009 жылғы 29 сәуірде «Солтүстік Қазақстан», 2009 жылғы 29 сәуірде «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
«2009 жылға арналған көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға субсидиялар көлемдерін облыс аудандары бойынша бөлу» кестесінде:
«Субсидия сомасы» бағанында:
«Ақжар» жолында «131,22» цифрлары «131,58» цифрларымен ауыстырылсын;
«Мағжан Жұмабаев» жолында «229,65» цифрлары «229,93» цифрларымен ауыстырылсын;
«Ғабит Мүсірепов атындағы» жолында «539,69» цифрлары «545,37» цифрларымен ауыстырылсын;
«Тайынша» жолында «521,11» цифрлары «521,72» цифрларымен ауыстырылсын;
«Барлығы» жолында «2765,00» цифрлары «2771,93» цифрларымен ауыстырылсын;
«дәнді» бағанында:
«Ақжар» жолында «131,17» цифрлары «131,53» цифрларымен ауыстырылсын;
«Мағжан Жұмабаев» жолында «168,15» цифрлары «168,43» цифрларымен ауыстырылсын;
«Ғабит Мүсірепов атындағы» жолында «289,08» цифрлары «291,39» цифрларымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение акима Северо-Казахстанской области от 12 марта 2009 года N 6 "Об утверждении объемов субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ на 2009 год"
Решение акима Северо-Казахстанской области от 4 декабря 2009 года N 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 декабря 2009 года N 1731. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17 октября 2011 года N 01.04-08/2964)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17.10.2011 N 01.04-08/2964)
В соответствии с пунктом 2 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» аким области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Северо-Казахстанской области от 12 марта 2009 года № 6 «Об утверждении объемов субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации № 1705 от 20 апреля 2009 года, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 29 апреля 2009 года, «Северный Казахстан» от 29 апреля 2009 года) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
в таблице «Распределение по районам области объемов субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ на 2009 год»:
в графе «Сумма субсидий»:
в строке «Акжарский» цифры «131,22» заменить цифрами «131,58»;
в строке «Магжана Жумабаева» цифры «229,65» заменить цифрами «229,93»;
в строке «Габита Мусрепова» цифры «539,69» заменить цифрами «545,37»;
в строке «Тайыншинский» цифры «521,11» заменить цифрами «521,72»;
в строке «Итого» цифры «2765,00» заменить цифрами «2771,93»;
в графе «зерновые»:
в строке «Акжарский» цифры «131,17» заменить цифрами «131,53»;
в строке «Магжана Жумабаева» цифры «168,15» заменить цифрами «168,43»;
в строке «Габита Мусрепова» цифры «289,08» заменить цифрами «291,39»;