"2009 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" 2008 жылғы 20 желтоқсандағы N 2 Петропавл қалалық мәслихатының 12 сессиясы шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2009 жылғы 26 қарашадағы N 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 желтоқсанда N 13-1-165 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңы 28-бабы 3-тармағына, «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 13/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» облыстық мәслихат сессиясының 2009 жылғы 20 қарашадағы № 19/1 шешіміне сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
«2009 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы» 2008 жылғы 20 желтоқсандағы № 2 Петропавл қалалық мәслихатының 12 сессиясы шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 07 наурыздағы № 1 (2009 ж. 20.03. № 13-1-151 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2009 жылдың 27 наурызы № 13 «Қызылжар-Нұры», № 13 «Проспект-СК» газеттерінде жарияланған), «2009 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы» 2008 жылғы 20 желтоқсандағы № 2 Петропавл қалалық мәслихатының 12 сессиясы шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 2 (2009 ж. 08.05. № 13-1-153 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2009 жылдың 15 мамыры № 20 «Қызылжар-Нұры», № 20 «Проспект-СК» газеттерінде жарияланған), «2009 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы» 2008 жылғы 20 желтоқсандағы № 2 Петропавл қалалық мәслихатының 12 сессиясы шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 29 шілдедегі № 2 (2009 ж.14.08. № 13-1-160 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2009 жылдың 21 тамызы № 34 «Қызылжар-Нұры», № 34 «Проспект-СК» газеттерінде жарияланған), «2009 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы» 2008 жылғы 20 желтоқсандағы № 2 Петропавл қалалық мәслихатының 12 сессиясы шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 22 қазандағы № 3 (2009 ж. 18.11 № 13-1-162 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2009 жылдың 27 қарашасы № 48 «Қызылжар-Нұры», № 48 «Проспект-СК» газеттерінде жарияланған) шешімдермен енгізілген өзгерістермен «2009 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2008 жылғы 20 желтоқсандағы № 2 шешіміне (2009 ж.26.01. № 13-1-150 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2009 жылдың 06 ақпаны № 6 «Қызылжар-Нұры», № 6 «Проспект-СК» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение 12 сессии Петропавловского городского маслихата от 20 декабря 2008 года N 2 "О бюджете города Петропавловска на 2009 год"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 26 ноября 2009 года N 2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 20 декабря 2009 года N 13-1-165
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95–IV, пунктом 3 статьи 28 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года № 213, решением сессии областного маслихата от 20 ноября 2009 года № 19/1 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата № 13/2 от 18 декабря 2008 года «Об областном бюджете на 2009 год», Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Петропавловского городского маслихата «О бюджете города Петропавловска на 2009 год» от 20 декабря 2008 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-1-150 от 26.01.2009 года, опубликовано 6 февраля 2009 года в газетах «Қызылжар-Нұры» № 6, «Проспект СК» № 6) с внесенными изменениями решениями от 7 марта 2009 года № 1 «О внесении изменений и дополнений в решение 12 сессии Петропавловского городского маслихата от 20 декабря 2008 года № 2 «О бюджете города Петропавловска на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-1-151 от 20.03.2009 года, опубликовано 27 марта 2009 года в газетах «Қызылжар-Нұры» № 13, «Проспект СК» № 13), от 27 апреля 2009 года № 2 «О внесении изменений и дополнений в решение 12 сессии Петропавловского городского маслихата от 20 декабря 2008 года № 2 «О бюджете города Петропавловска на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-1-153 от 08.05.2009 года, опубликовано 15 мая 2009 года в газетах «Қызылжар-Нұры» № 20, «Проспект СК» № 20), от 29 июля 2009 года № 2 «О внесении изменений и дополнений в решение 12 сессии Петропавловского городского маслихата от 20 декабря 2008 года № 2 «О бюджете города Петропавловска на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-1-160 от 14.08.2009 года, опубликовано 21 августа 2009 года в газетах «Қызылжар-Нұры» № 34, «Проспект СК» № 34), от 22 октября 2009 года № 3 «О внесении изменений и дополнений в решение 12 сессии Петропавловского городского маслихата от 20 декабря 2008 года № 2 «О бюджете города Петропавловска на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-1-162 от 18.11.2009 года, опубликовано 27 ноября 2009 года в газетах «Қызылжар-Нұры» № 48 «Проспект СК» № 48), следующие изменения и дополнения:

1. 1-тармақта:
1) тармақшасындағы «9321006,5» цифрлары «9339664,5» цифрларымен ауыстырылсын;
«4684531» цифрлары «4601267» цифрларымен ауыстырылсын;
«12516» цифрлары «20575» цифрларымен ауыстырылсын;
«515970» цифрлары «620142» цифрларымен ауыстырылсын;
«4079022,5» цифрлары «4097680,5» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы «9108767,9» цифрлары «9127425,9» цифрларымен ауыстырылсын.
13-тармақта:
1) тармақшасындағы «133353» цифрлары «132011» цифрларымен ауыстырылсын;
«20484» цифрлары «20250» цифрларымен ауыстырылсын;
«22164» цифрлары «21056» цифрларымен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы «572000» цифрлары «592000» цифрларымен ауыстырылсын.
Аталған шешiмнің 1, 2, 5-қосымшалары осы шешiмнің 1, 2, 3-қосымшаларына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешiм 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енедi.
Қалалық мәслихат                           Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Р. Сыздықов                                Р. Сыздықов

1. в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «9321006,5 » заменить цифрами «9339664,5»;
цифры «4684531» заменить цифрами «4601267»;
цифры «12516» заменить цифрами «20575»;
цифры «515970» заменить цифрами «620142»;
цифры «4079022,5» заменить цифрами «4097680,5»;
в подпункте 2) цифры «9108767,9» заменить цифрами «9127425,9».
в пункте 13:
подпункте 1) цифры «133353» заменить цифрами «132011»;
цифры «20484» заменить цифрами «20250»;
цифры «22164» заменить цифрами «21056»;
подпункте 5) цифры «572000» заменить цифрами «592000».
Приложение 1, 2, 5, к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель                               Секретарь
сессии городского маслихата                городского маслихата
Р. Сыздыков                                Р. Сыздыков
Приложение 1
к решению внеочередной 21 сессии
городского маслихата IV созыва № 2