"2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Аққайың аудандық мәслихат сессиясының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы N 10-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 26 қарашадағы N 17-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 желтоқсанда N 13-2-110 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің 2013 жылғы 2 сәуірдегі № 04-07/1933 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің 02.04.2013 № 04-07/1933 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері» Экономика және бюджеттік жоспарлау Министрі міндетін атқарушының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 265 бұйрығына сәйкес, аудандық мәслихат сессиясыШЕШТІ:
1. «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» Аққайың аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне аймақтық бөлімде нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік Тізімінде тіркеу нөмірі № 13-2-95, 2009 жылғы № 3 ақпанда тіркелген және 2009 жылғы 12 ақпанда «Колос» № 6 газетінде, «Аққайың» № 5 газетінде жарияланған, аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 12-1; 2009 жылғы 29 шілдедегі № 15-2; 2009 жылғы 23 қазандағы № 16-1 (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік Тізімінде тіркеу нөмірі 13-2-101 2009 жылғы 27 мамырдағы; 13-2-107 2009 жылғы 4 қыркүйектегі; 13-2-109 2009 жылғы 10 қарашадағы тіркелген және 2009 жылғы 11 шілдедегі № 17 «Аққайың» газетінде, «Колос» № 23; 2009 жылғы 17 қыркуйекдегі № 24 «Аққайың» газетінде, «Колос» № 37 газетінде; 2009 жылғы 3 желтоқсандағы № 29 «Аққайың» газетінде, «Колос» № 48 газетінде жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«1750528» сандары «1748126» сандарына ауыстырылсын;
«214313» сандары «194813» сандарына ауыстырылсын;
«12860» сандары «32360» сандарына ауыстырылсын;
«1522827» сандары «1520425» сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«1763293» сандары «1760891» сандарына ауыстырылсын;
4 тармақта азат жол келесі мазмұнымен толықтырылсын «жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан түсетін түсімдер»;
5 тармақта:
«1522827» сандары «1520425» сандарына ауыстырылсын;
6 тармақта:

О внеснии изменений и дополнений в решение сессии Акаайынского районного маслихата от 26 декабря 2008 года N 10-3 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской от 26 ноября 2009 года N 17-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккайынского района Северо-Казахстанской 23 декабря 2009 года N 13-2-110. Утратило силу (письмо Департамента юстиции Северо-Казахстанской области от 2 апреля 2013 года № 04-07/1933)
Сноска. Утратило силу (письмо Департамента юстиции Северо-Казахстанской области от 02.04.2013 № 04-07/1933)
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, приказом исполняющего обязанности Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года № 265 «Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан», сессия районного маслихата РЕШИЛА:
1. Внести в решение сессии Аккайынского районного маслихата от 26 декабря 2008 года № 10-3 «О районном бюджете на 2009 год», зарегистрированное Региональном разделе в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-2-95 от 3 февраля 2009 года и опубликованное 12 февраля 2009 года в газетах «Аккайын» № 5 и «Колос» № 6, с учетом его уточнения решениями сессий районного маслихата от 27 апреля 2009 года № 12-1; 29 июля 2009 года № 15-2; 23 октября 200-9 года № 16-1 (зарегистрированы в Региональном разделе в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номерами 13-2-101 от 27 мая 2009 года; 13-2-107 от 4 сентября 2009 года; 13-2-109 от 10 ноября 2009 года и опубликованы 11 июля 2009 года в газетах «Аккайын» № 17 и «Колос» № 23; 17 сентября 2009 года в газетах «Аккайын» № 24 и «Колос» № 37; 3 декабря 2009 года в газетах «Аккайын» № 29 и «Колос» № 48 ) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «1750528» заменить цифрами «1748126»;
цифры «214313» заменить цифрами «194813»;
цифры «12860» заменить цифрами «32360»;
цифры «1522827» заменить цифрами «1520425»;
в подпункте 2):
цифры «1763293» заменить цифрами «1760891»;
в пункте 4: дополнить абзац следующего содержания:
«поступления от продажи имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета»;
в пункте 5:
цифры «1522827» заменить цифрами «1520425»;
в пункте 6:

«676729» сандары «674327» сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«4097» сандары «4050» сандарына ауыстырылсын;
«11082» сандары «10528» сандарына ауыстырылсын;
10) тармақшада:
«5793» сандары «3992» сандарына ауыстырылсын;
12 -тармақта мынадай редакцияда жазылсын:
«2009 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарында Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне 500 теңге сомасында ай сайынғы әлеуметтік көмек;
белсенді туберкулезбен ауыратын азаматтарға амбулаториялық емдеу кезінде қосымша тамақтануға 600 теңге сомасында ай сайынғы әлеуметтік көмек;
тіс протездеу құнының мөлшерінде (қымбат металдар, металлокерамикалық протездеуден басқа) тіс протездеуге лицензиясы бар медициналық ұйыммен жүзеге асырылатын Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және де жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша оларға теңестірілген тұлғаларға, Ұлы отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерге тіс протездеуге әлеуметтік көмек;
Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектеріне және соларға теңестірілген тұлғаларға, соғысының қатысушыларына жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша оларға теңестірілген басқа санатты тұлғаларға, барлық санаттағы мүгедектерге санаторлы–курорттық емделуге әлеуметтік көмек;
коммуналдық қызметтердің шығындарын төлеу үшін Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерін төрт айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде ай сайынғы әлеуметтік көмек»;
аз қамтамасыз азаматтарға ай сайын бір айлық есепті көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтік көмек;
1-қосымшалар жана редакцияда жариялансын.
2. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
XVII сессия IV шақырылымының               Аудандық мәслихаттың
төрағасы                                   хатшысы
В. Михальцов                               Б. Біләлов
Аудандық мәслихат сессиясының
2009 жылғы 26 қарашадағы
№ 17-1 шешіміне
1-қосымша
2009 жылға арналған Аққайың ауданының бюджеті
Са
на
ты
Сы
ны
бы
Ішкі
сыны
бы
Атауы
Сомасы
(мың теңге)

цифры «676729» заменить цифрами «674327»;
в подпункте 4):
цифры «4097» заменить цифрами «4050»;
цифры «11082» заменить цифрами «10528»;
в подпункте 10:
цифры «5793» заменить цифрами «3992»;
пункт 12 изложить в новой редакции:
«Учесть, что в расходах районного бюджета на 2009 год предусматриваются выплаты на
ежемесячную социальную помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в сумме 500 тенге;
ежемесячную социальную помощь гражданам, больным активным туберкулезом на дополнительное питание в период амбулаторного лечения в размере 600 тенге;
социальную помощь на зубопротезирование участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны,  которое осуществляется медицинской организацией, имеющей лицензию на зубопротезирование, в размере стоимости зубопротезирования (кроме драгоценных металлов и протезов из металлопластики, металлокерамики и металлоакрила);
социальную помощь на санаторно-курортное лечение участникам, инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним; другим категориям лиц, приравненным по льготам и гарантиям к участникам войны, инвалидам всех категорий;
ежемесячную социальную помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны для оплаты расходов на коммунальные услуги в размере четырех месячных расчетных показателей;
ежемесячную социальную помощь малообеспеченным гражданам в размере одного месячного расчетного показателя.»;
приложения 1 изложить в новой редакции.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель                               Секретарь
ХVII сессии IV созыва                      районного Маслихата
В. Михальцов                               Б. Билялов
Приложение 1
к решению сессии
Аккайынского районного маслихата
от 26 ноября 2009 года № 17-1
Бюджет Аккайынского района на 2009 год
Кате
гория
Кла
сс
Под
кла
сс
Наименование
Сумма
(тыс.
тенге)