Айыртау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" № 4-12-1 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 5 тамыздағы N 4-18-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 18 тамызда N 13-3-104 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 2012 жылғы 28 маусымдағы N 68 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 2012.06.28 N 68 хаты)
2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, облыстық мәслихат сессиясының 2009 жылғы 24 шілдедегі «Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» № 13/2 шешіміне өзгертулер енгізу туралы» № 17/2 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың төртінші шақырылымдағы он екінші сессиясының «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4-12-1 шешіміне, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 13-3-90 тіркелген және 2009 жылғы 30 қаңтарда және 2009 жылғы 6 ақпанда «Айыртау таңы» газетінде, 2009 жылғы 30 қаңтарда «Айыртауские зори» газетінде жарияланған), «Айыртау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» 4-12-1 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 4-15-1 шешімімен енгізілген өзгертулерімен және толықтыруларымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 13-3-99 тіркелген және 2009 жылғы 22 мамырда «Айыртау таңы» газетінде № 21, 2009 жылғы 22 мамырда «Айыртауские зори» газетінде № 21 жарияланған), өзгертулер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
«2 167 746» саны «2 178 359» санымен ауыстырылсын;
«345 907» саны «348 907» санымен ауыстырылсын;
«11 354» саны «18 354» санымен ауыстырылсын;
«1 809 430» саны «1 810 043» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«2 183 974» саны «2 189 287» санымен ауыстырылсын;
4) тармақшада
«5 000» саны «10 300» санымен ауыстырылсын;
«5 000» саны «10 300» санымен ауыстырылсын;
10-тармақта:
«6 968» саны «1 968» санымен ауыстырылсын;
14-тармақта:

О внесении изменений в решение Айыртауского районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4-12-1 "О бюджете района на 2009 год"
Решение маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 5 августа 2009 года N 4-18-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Айыртауского района Северо-Казахстанской области 18 августа 2009 года N 13-3-104. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 28 июня 2012 года N 68)
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 28.06.2012 N 68)
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, решением сессии областного маслихата от 24 июля 2009 года № 17/2 «О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 18 декабря 2008 года № 13/2 «Об областном бюджете на 2009 год», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата двенадцатой сессии четвертого созыва «О бюджете района на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № 4-12-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-3-90 и опубликовано 30 января 2009 года и 6 февраля 2009 года в газете «Айыртау таңы», 30 января 2009 года в газете «Айыртауские зори»), с изменениями и дополнениями, внесенными решением районного маслихата от 27 апреля 2009 года №4-15-1 «О внесении изменений и дополнений в решение Айыртауского районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4-12-1 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-3-99 и опубликовано 22 мая 2009 года в газете «Айыртау таңы» № 21, 22 мая 2009 года в газете «Айыртауские зори» № 21), изменения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «2 167 746» заменить цифрами «2 178 359»;
цифры «345 907» заменить цифрами «348 907»;
цифры «11 354» заменить цифрами «18 354»;
цифры «1 809 430» заменить цифрами «1 810 043»;
подпункте 2)
цифры «2 183 974» заменить цифрами «2 189 287»;
подпункте 4)
цифры «5 000» заменить цифрами «10 300»;
цифры «5 000» заменить цифрами «10 300»;
в пункте 10:
цифры «6 968» заменить цифрами «1 968»;
в пункте 14:

006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
14217
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
5000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5000
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру

006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
14217
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
5000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5000
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости  и переподгтовки кадров