Нысаналы топтарға жататын қосымша тұлғалар тізбесін орнату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 13 сәуірдегі N 98 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 4 мамырда N 13-4-86 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 1 қыркүйектегі N 227 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімдігінің 2010.09.01 N 227 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін өзі басқару туралы» Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес, аудандағы еңбек нарығындағы жағдайды есепке ала отырып жұмыспен қамту саясатын жүзеге асыру және жұмыспен қамту саласында қосымша мемлекеттік кепілді қамтамасыз ету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Нысаналы топтарға жататын қосымша тұлғалар тізбесі анықталсын:
1) Жиырма төрт жасқа дейінгі жастар;
2) 50 жастан асқан тұлғалар;
3) Қосымша жұмыс істемейтін тұлғалар (1 жылдан астам)
4) Оқу орындарының түлектері;
5) Ұйымдардың штаттық немесе сандық қысқартуына байланысты жұмыссыз қалған тұлғалар;
2. Ақжар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі қосымша нысаналы топтарға қатысты тұлғаларды әлеуметтік қорғау және дер кезінде жұмыспен қамтып жәрдемдесуге байланысты іс шаралар жасасын.
3. Осы қаулының атқарылуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Молдағанапов З.Ж. жүктелсін.
4. Осы қаулы баспасөзде алғашқы ресми жарияланғанынан кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Аудан әкімі                                      А. Тастеміров

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам
Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 13 апреля 2009 года N 98. Зарегистрировано Управлением юстиции Акжарского района Северо-Казахстанской области 4 мая 2009 года N 13-4-86. Утратило силу постановлением акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 1 сентября 2010 года N 227
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 01.09.2010 N 227
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", в целях реализации политики занятости с учетом ситуации на районном рынке труда и обеспечения дополнительных государственных гарантий в сфере занятости акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам:
1) молодежь в возрасте до двадцати четырех лет;
2) лица, старше 50 лет;
3) лица, длительно не работающие (более 1 года);
4) выпускники учебных заведений;
5) лица, высвобождаемые в связи с сокращением численности или штата организации.
2. Отделу занятости и социальных программ Акжарского района своевременно обеспечить меры по содействию занятости и социальной защите лиц, дополнительно отнесенных к целевым группам.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Молдаганапова З.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней с момента первого официального опубликования.
Аким района               А. Тастемиров