"2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Ақжар аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсанындағы N 13-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 қарашадағы N 20-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 желтоқсанда N 13-4-93 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі!
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексіне 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасындағы 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 13-2 (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық кесімдерінің мемлекеттік тіркелімінде 2009 жылғы 4 ақпанда № 13-4-84 тіркелген және 2009 жылғы 14 ақпанда «Дала дидары» газетінің № 7 санында жарияланған), «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 13-2 аудандық мәслихат шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 27 ақпандағы № 15-1 (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық кесімдерінің мемлекеттік тіркелімінде 2009 жылғы 29 мамырында № 13-4-87 тіркелген және 2009 жылғы 13 маусымда «Ақжар-хабар» газетінің № 24-А санында жарияланған), «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 13-2 аудандық мәслихат шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 6 тамызында № 18-1 (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық кесімдерінің мемлекеттік тіркелімінде 2009 жылғы 8 қыркүйекті № 13-4-89 тіркелген, 2009 жылғы 12 қыркүйекте «Ақжар-хабар» газетінің № 11, және 2009 жылғы 12 қыркүйекте «Дала-дидары» газетінің № 37 санында жарияланған), «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 13-2 аудандық мәслихат шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 19 қазаннаң № 19-1 (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық кесімдерінің мемлекеттік тіркелімінде 2009 жылғы 24 қараша № 13-4-92 тіркелген, 2009 жылғы 5 желтоқсанда «Ақжар-хабар» газетінің № 23 санында жарияланған, және 2009 жылғы 5 желтоқсанда «Дала-дидары» газетінің № 49 санында жарияланған) аудандық мәслихат сессиясының шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша

О внесении изменений и дополнений в решение Акжарского районного маслихата от 23 декабря 2008 года N 13-2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 23 ноября 2009 года N 20-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Акжарского района Северо-Казахстанской области 20 декабря 2009 года N 13-4-93
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решения сессии районного маслихата четвертого созыва от 23 декабря 2008 года № 13-2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированное в Управлении юстиции за № 13-4-84 от 4 февраля 2009 года и опубликованное в газете «Дала дидары» за № 7 от 14 февраля 2009 года), от 27 апреля 2009 года № 15-1 «О внесении изменений и дополнений в решение Акжарского районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 13-2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированное в Управлении юстиции за № 13-4-87 от 29 мая 2009 года и опубликованное в газете «Дала дидары» за № 24-А от 13 июня 2009 года), от 6 августа 2009 года № 18-1 «О внесении изменений и дополнений в решение Акжарского районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 13-2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированное в Управлении юстиции за № 13-4-89 от 8 сентября 2009 года и опубликованное в газетах «Дала дидары» за № 37 от 12 сентября 2009 года, «Акжар-хабар» за № 11 от 12 сентября 2009 года), от 19 октября 2009 года № 19-1 «О внесении изменений и дополнений в решение Акжарского районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 13-2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированное в Управлении юстиции за № 13-4-92 от 24 ноября 2009 года и опубликованное в газетах «Дала дидары» за № 49 от 5 декабря 2009 года, «Акжар-хабар» за № 23 от 5 декабря 2009 года) следующие изменения:
в пункте 1;
подпункте 1)

«1 138 732 » саны «1 138 131» санымен ауыстырылсын
2) тармақшада:
«1 145 116 » саны «1 144 515 » санымен ауыстырылсын
2. Қосымша баяндама № 1 қазіргі шешімнің кезекті редакциясы (қосымша).
3. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Кезектен тыс сессияның төрағасы            Е. Жақыпов
Аудандық мәслихат хатшысы                  М. Жұмабаев
2009 жылғы 23 қарашадағы № 20-1
аудандық мәслихат сессиясының шешіміне
1-қосымша
2009 жылға арналған Ақжар ауданының бюджеті

цифры «1 138 732 » заменить цифрами «1 138 131 »;
подпункте 2)
цифры «1 145 116 » заменить цифрами «1 144 515 »;
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции (прилагается).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Е. Жакупов
Секретарь
районного  маслихата                       М. Жумабаев
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 23 ноября 2009 года № 20-1
Уточненный бюджет Акжарского района на 2009 год