2009 жылы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның кәсіпорындар мен мекемелерде төлемді қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 15 маусымдағы N 156 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 8 шілдеде N 13-5-97 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 8 сәуірдегі N 02.09.01-05/374 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 08.04.2013 N 02.09.01-05/374 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңы 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабы 5-тармағы 2) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес қоғамдық жұмыстардың түрлері (бұдан әрі - тізбе) бойынша ұйымдардың тізбесі, түрлері, көлемдері және еңбекақы мөлшері бекітілсін.
2. «Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмыстарды өткізуге аудан бюджетінде қаралған қаражаттың шегінде бекітілген тізбеге сәйкес қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтардың жіберуін жүзеге асырсын.
3. Тізбеге енгізілген ұйымдар көлемдері және түрлері бойынша бекітілген тізбеге сәйкес жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарға тартылуын қамтамасыз етсін.
4. «Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі 451-002-100 «Жұмыспен қамту бағдарламасы. Қоғамдық жұмыс» бюджеттік бағдарлама бойынша қоғамдық жұмыстарда істейтін жұмыссыздардың еңбекақысына бөлінген қаражаттың уақытылы төлеуін қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Айбек Оралбекұлы Күшеновке жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеу күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                              М. Тасмағанбетов
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2009 жылғы 15 маусымдағы № 156
қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстарының түрлері бойынша ұйымы, түрлері, еңбекақы мөлшері және көлемінің тізбесі
Ұйымдар-
дың атауы
Жұмыс орны
Қоғамдық жұмыстар-
дың түрлері
Маман-
дығы
Нормативтік құжат
Разря-ды
Тариф-тік коэффициенті
«Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның селолық округ әкімдері
нің аппараттары» мемлекет
тік мекемелер
«Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның жұмыспен қамту және әлеумет
тік бағдарламалар бөлімі» мемлекет
тік мекемесі

Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях района имени Габита Мусрепова на 2009 год
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 15 июня 2009 года N 156. Зарегистрировано Управлением юстиции района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области 8 июля 2009 года N 13-5-97. Утратило силу (письмо аппарата акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 8 апреля 2013 года N 02.09.01-05/374)
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 8.04.2013 N 02.09.01-05/374)
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7, подпунктом 2) пункта 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и размеры оплаты труда по видам общественных работ (далее - перечень) согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ района имени Габита Мусрепова» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным перечнем в пределах средств, предусмотренных в бюджете района на проведение общественных работ.
3. Организациям, включенным в перечень, обеспечить привлечение безработных к общественным работам в объемах и по видам работ согласно утвержденному перечню.
4. Государственному учреждению «Отдел финансов района имени Габита Мусрепова» обеспечить своевременное финансирование денежных средств на оплату труда безработных, занятых на общественных работах, по бюджетной программе 451-002-100 «Программа занятости. Общественные работы».
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кушенова Айбека Оралбековича.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                              М. Тасмаганбетов
Приложение
к постановлению акимата
района имени Габита Мусрепова
от 15 июня 2009 года № 156
ПЕРЕЧЕНЬ
организаций, виды, объемы и размеры оплаты труда по видам общественных работ
Наимено-
вание организа-ции
Ра-
бо-
чих мест
Вид общественных работ
Профес-сия
Норматив-
ный документ
Разряд
Тариф-
ный коэффи-циент
Государст-венные учрежде-
ния «Аппараты акимов сельских округов» района имени Габита Мусрепова
Государст-венное учрежде-
ние «Отдел занятости и социаль-
ных программ района имени Габита Мусрепо-
ва»

330
1. Елді мекендер-
дің аумағында тұрғын-
коммунал-
дық шаруашылық ұйымдарына көмек көрсету
аумақты тазалаушы
«Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорын
дардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республика
сы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсан
дағы № 1400 қаулысы
I-II
1,39-
1,49
2. Жолдар
ды жөндеу, кеспе және жиек тастарын салу, сондай-ақ осы жұмыстарға қажетті материал-
дарды даярлау
ғимараттар мен құрылымдарды жөндеу бойынша кешенді қызмет көрсету жұмысшысы
«Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорын
дардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республика
сы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсан
дағы № 1400 қаулысы
III-IV
1,59-
1,70
3. Суланды
ру жұмыста-
рын, сонымен қатар көктемгі-
күзгі су тасқынына байланысты жұмыстар жүргізу
гидро
техника
лық құрылымдарды қараушы
«Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорын
дардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республика
сы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсан
дағы № 1400 қаулысы
III-IV
1,59-
1,70
4. Құрылыс
тар мен тұрғын үйлерді қайта жаңарту және күрделі жөндеуге қатысу. Мәдениет және әлеуметтік саладағы объектіле-рінде құрылыс жұмыстарын орындау және жөндеу, қысқа дайындық кезінде көмек көрсету (мәдениет үйлері, денсаулық объектіле-рі (аурухана, акушерлік-фельдшер-
лік пунктері) және коммунал-
дық меншіктегі білім, селолық округтер әкімдері аппаратта-рының және басқа бюджеттік ұйымдардың жалға алынған үйлерін, осы мақсатта жергілікті бюджеттен қаржы бөлінбесе немесе қажетті күйде объектілерді қолдауға жеткілік
сіз болған жағдайда
ғимаратқа, құрылым және жабдық-тарды ағымды қызмет көрсету бойынша жұмысшы
«Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорын
дардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республика
сы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсан
дағы № 1400 қаулысы
III-IV
1,59-
1,70
5. Қорғау
ға алынған тарихи-
сәулетті ескерткіш-тер мен кешендерді жаңғырту
ескерт-кіштер-ді жаңғыр-ту жұмыс-
тары бойынша қызмет-ші
«Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорын
дардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республика
сы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсан
дағы № 1400 қаулысы
III
1,59
6.Аймақтар
дың экология
лық сақтанды
руы (көгалдандыру және көркейту, (ағаш отырғызу, гүл отырғыза
тын алаңдарды бөлу), орман бағы шаруашылы-ғын дамыту және сақтау, кезбе мал-
хайуандар-ды ұстау және тағы басқалары)
көгал
дандыру бойынша жұмысшы
«Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорын
дардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республика
сы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсан
дағы № 1400 қаулысы
III
1,59

330
1. Помощь организациям жилищ-но-комму-
наль-
ного хозяй-ства в уборке терри-торий насе-
ленных пунк-
тов
уборщик терри-
торий
постановление Правитель-ства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты турда гражданс-
ких служащих, работников организа-
ций, содержащи-
хся за счет средств государст-венного бюджета, работников казенных предприя-
тий»
I-II
1,39-
1,49
2. Ремонт дорог, уклад-ка брусчатки и бордюр-ного камня, а также загото-вка необхо-димо-го матери-ала для этих работ
рабочий по обслуживанию и ремонту зданий и сооружений
постановление Правитель-ства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты турда гражданс-
ких служащих, работников организа-
ций, содержащи-
хся за счет средств государст-венного бюджета, работников казенных предприя-
тий»
III-IV
1,59-
1,70
3. Прове-дение мелио-ратив-ных работ, а также работ связан-ных с весен-не-осенними павод-ками
осмотр-щик гидротехничес-ких сооружений
постановление Правитель-ства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты турда гражданс-
ких служащих, работников организа-
ций, содержащи-
хся за счет средств государст-венного бюджета, работников казенных предприя-
тий»
III-IV
1,59-
1,70
4. Учас-
тие в строи-тельс-тве, рекон-струк-ции и капитальном ремон-те жилья. Оказа-ние помощи по подго-товке к зиме, ремонту и выпол-нению строи-тель-
ных работ на объек-тах социа-льного и культурного назна-чения (дома культу-ры, объек-ты здраво-охра-нения (боль-ницы, фельд-шерско-акушерские пункты) и образования, являю-щихся комму-наль-
ной собст-венно-стью, арендованные здания для аппаратов акимов сельс-ких окру-
гов и других бюджетных организаций, если на эти цели не преду-смотрены средс-тва в мест-
ных бюдже-тах или их недос-таточ-но для поддержки объек-тов в надлежащем состо-янии)
рабочий по обслуживанию и текуще-му ремонту
постановление Правитель-ства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты турда гражданс-
ких служащих, работников организа-
ций, содержащи-
хся за счет средств государст-венного бюджета, работников казенных предприя-
тий»
III-IV
1,59-
1,70
5. Научно-реставраци-онные работы на памят-никах исто-
рии и культуры
рабочий по благоу-стройс-тву
постановление Правитель-ства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты турда гражданс-
ких служащих, работников организа-
ций, содержащи-
хся за счет средств государст-венного бюджета, работников казенных предприя-
тий»
III
1,59
6. Эколо-гичес-кое оздоровление регио-нов (озеленение и благоустройство терри-торий (посадка дере-
вьев, разбивка цветников), сохра-нение и разви-тие лесопарково-го хозяйства, зон отдыха и туриз-ма, отлов бродя-чих живот-ных)
рабочий по благоу-стройс-тву
постановление Правитель-ства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты турда гражданс-
ких служащих, работников организа-
ций, содержащи-
хся за счет средств государст-венного бюджета, работников казенных предприя-
тий»
III
1,59

7. Спорт
тық шаралар, мерейтой
лар, мемлекет
тік мерекелеріне арналған дайындығы-на қатысу, оның ішінде мұзды қалашық құрылысын
да қосалқы жұмыстарын орындау
спорт
тық құрылымдарды жөндеуші
«Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорын
дардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республика
сы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсан
дағы № 1400 қаулысы
III-IV
1,59-
1,70
8. Респуб
ликалық және аймақтық қоғамдық кампания
ларды өткізуге қатысу(көпшілік пікірлерін сұрау, халық санағы, халықты әлеуметтік қорғау және жұмыспен қамту бойынша статистикалық зерттеу)
статис-тик
«Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорын
дардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республика
сы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсан
дағы № 1400 қаулысы
G-14
1,43
9. Шағын қамтылған тұрғындар-ға, жалғыз тұратын қарттарға, жаңа келген оралмандарға сонымен қатар коммунал-
дық меншіктегі кәсіпорын-дарға және аудандағы мәдени- әлеуметтік саладағы объектілерге отын-көмір әкелуге және түсіруге, отын және мал жемін дайындауға көмектесу
жұмысшы
«Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорын
дардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республика
сы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсан
дағы № 1400 қаулысы
I
1,39
10. Шаруа
шылық кітабын құрастыру және үй шаруашылығының санағына көмектесу
тіркеу
ші
«Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорын
дардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республика
сы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсан
дағы № 1400 қаулысы
G-14
1,43
11. Маңыз
ды әлеуметтік мәдени саладағы объектілерді, сонымен қатар аудан әкімдігін-дегі коммуналдық меншікті бос үйлерді, ғимараттарды қорғау
күзетші
«Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорын
дардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республика
сы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсан
дағы № 1400 қаулысы
I-II
1,39-
1,49
12. Қашық
ты елді мекендерде тұратын халықтын төлқұжатты алу жұмыстарын ұйымдастыруы бойынша уақытша көмек (халықты төлқұжат
тау рәсімдеуі бойынша қажетті құжаттарды жинақтауында көмек)
төлқұ
жатшы
«Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорын
дардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республика
сы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсан
дағы № 1400 қаулысы
G-14

7. Учас-
тие в подго-товке спортивных мероп-риятий юбилейных тор-
жеств, мероп-риятий посвя-щенных государственным празд-никам, в том числе выпол-нение подсобных работ в строи-тельс-тве ледо-
вых город-ков
ремонтировщик спортивных сооружений
постановление Правитель-ства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты турда гражданс-
ких служащих, работников организа-
ций, содержащи-
хся за счет средств государст-венного бюджета, работников казенных предприя-
тий»
III-IV
1,59-
1,70
8. Учас-
тие в прове-дении республиканских и регио-наль-
ных общественных кампа-ний (опро-сов общественно-го мне-
ния, переписи населения, статистичес-кого обсле-дова-
ния по вопро-сам занятости и социа-льной защиты населения)
статис-тик
постановление Правитель-ства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты турда гражданс-
ких служащих, работников организа-
ций, содержащи-
хся за счет средств государст-венного бюджета, работников казенных предприя-
тий»
G-14
1,43
9. Заго-
товка дров и кормов помощь в доставке и разгрузке угля для малоо-бепеченных слоев населения и одино-ко прожи-вающих престарелых, вновь прибывших оралманов, а также предп-риятий комму-наль-
ной собст-венно-сти и объек-тов социа-льно-культурного назна-чения района
рабочий
постановление Правитель-ства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты турда гражданс-
ких служащих, работников организа-
ций, содержащи-
хся за счет средств государст-венного бюджета, работников казенных предприя-
тий»
I
1,39
10. Помощь в переписи домаш-них хозяй-ств и в составлении похозя-йственных книг
регист-ратор
постановление Правитель-ства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты турда гражданс-
ких служащих, работников организа-
ций, содержащи-
хся за счет средств государст-венного бюджета, работников казенных предприя-
тий»
G-14
1,43
11. Охрана значи-мых объек-тов социа-льно-
культурного назна-чения, а также пустующих зданий находящихся в комму-наль-
ной собст-венно-сти акима-та района
сторож
постановление Правитель-ства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты турда гражданс-
ких служащих, работников организа-
ций, содержащи-
хся за счет средств государст-венного бюджета, работников казенных предприя-
тий»
I-II
1,39-
1,49
12. Време-нная помощь в организационной работе по паспортиза-
ции населения, прожи-вающе-го в отдаленных населенных пунк-
тах (помо-щь по сбору и оформ-лению необходимых документов для паспортиза-
ции населения)
паспор-тист
постановление Правитель-ства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты турда гражданс-
ких служащих, работников организа-
ций, содержащи-
хся за счет средств государст-венного бюджета, работников казенных предприя-
тий»
G-14

1,43
13. Село
лық елді мекендерде қоғамдық тәртіп сақтау үшін құқық қорғау органдары-на жәрдемдесу жасақтары
на қатысу
күзетші
«Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорын
дардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республика
сы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсан
дағы № 1400 қаулысы
G-14
1,43
14. Бала
лар, жасөспірімдер клубтары арқылы балалар
дың, жасөспірімдердің, жастардың бос уақытында бір жолғы жұмыстарын ұйымдасты-ру (мерейтой
лық және мерекелік күндері
не), өткізу
мәдени ұйымдастырушы
«Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорын
дардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республика
сы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсан
дағы № 1400 қаулысы
G-13
1,68
15. Парк
тер мен скверлерді (жеке меншікті объектілерден басқа) көркейту
күзетші
«Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорын
дардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республика
сы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсан
дағы № 1400 қаулысы
I-II
1,39-
1,49
16. Қоқыс тастайтын жерлерді, зираттарды жинау, соның ішінде қалдықтар-ды жинауды ұйымдасты-ру
көркей-ту бойынша жұмысшы
«Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорын
дардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республика
сы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсан
дағы № 1400 қаулысы
III
1,59
17. Бюджет
тік ұйымдармен мемлекет
тік мекемелерінде отын жағу кезеңінде от жағушы жұмысын атқару
от жағушы
«Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорын
дардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республика
сы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсан
дағы № 1400 қаулысы
I-II
1,39-
1,49
18. Науқас
ты жалғыз басты қарт азаматтар-ды күту
(азық-
түлік, медикаменттер сатып алу, үйдің ішін жинау, қабырғаларды әктеу, еден сырлау, кір жуу, егу, арам шөбін жұлу және көкөністі жинау)
үйде қызмет көрсету қызмет-ші
«Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорын
дардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республика
сы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсан
дағы № 1400 қаулысы
G-13
1,68
19. Иесіз қалған жылжымай-
тын мүлікті анықтауда көмек көрсету
есепші
«Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорын
дардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республика
сы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсан
дағы № 1400 қаулысы
G-14

1,43
13. Учас-
тие в отря-
дах содей-ствия право-охранитель-
ным орга-
нам в обеспечении общественно-го поряд-ка в сельс-ких населенных пунк-
тах
охран-
ник
постановление Правитель-ства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты турда гражданс-
ких служащих, работников организа-
ций, содержащи-
хся за счет средств государст-венного бюджета, работников казенных предприя-
тий»
G-14
1,43
14. Прове-дение разо-
вых работ (подготовка к празд-ничным и юбилейным датам) по организации досуга детей, подростков, молодежи через детско-подростко-
вые клубы
культорганиза-тор
постановление Правитель-ства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты турда гражданс-
ких служащих, работников организа-
ций, содержащи-
хся за счет средств государст-венного бюджета, работников казенных предприя-
тий»
G-13
1,68
15. Благо-устройство и охрана терри-торий парков скве-
ров (кроме объек-тов част-
ной собст-венно-сти)
сторож
постановление Правитель-ства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты турда гражданс-
ких служащих, работников организа-
ций, содержащи-
хся за счет средств государст-венного бюджета, работников казенных предприя-
тий»
I-II
1,39-
1,49
16. Благо-устройство клад-
бищ, свалок в том числе организация сбора отхо-
дов
рабочий по благоу-стройс-тву
постановление Правитель-ства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты турда гражданс-
ких служащих, работников организа-
ций, содержащи-
хся за счет средств государст-венного бюджета, работников казенных предприя-
тий»
III
1,59
17. Работа в качес-тве истоп-ника на период отопи-тельного сезона бюджетных организаций и государственных учреж-дений
истоп-
ник
постановление Правитель-ства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты турда гражданс-
ких служащих, работников организа-
ций, содержащи-
хся за счет средств государст-венного бюджета, работников казенных предприя-
тий»
I-II
1,39-
1,49
18. Уход за больными одино-кими престарелыми гражданами (покупка проду-ктов, медикаментов уборка помещения, побел-ка стен, покраска полов, стирка белья, посад-ка, прополка и уборка овощей
социальный работ-
ник по уходу
постановление Правитель-ства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты турда гражданс-
ких служащих, работников организа-
ций, содержащи-
хся за счет средств государст-венного бюджета, работников казенных предприя-
тий»
G-13
1,68
19. Оказа-ние помощи в выявлении бесхо-зяйно-го недви-жимого имущества
учетчик
постановление Правитель-ства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты турда гражданс-
ких служащих, работников организа-
ций, содержащи-
хся за счет средств государст-венного бюджета, работников казенных предприя-
тий»
G-14

1,43
20. Орал
мандарды қабылдау және орналасты
ру бойынша тапсырманы орындау
іс жүргізу
ші
«Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорын
дардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республика
сы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсан
дағы № 1400 қаулысы
G-14
1,43
21. Мемле
кеттік тіл қатынасын
да іс жүргізуге көмек көрсету
аудармашы
«Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорын
дардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республика
сы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсан
дағы № 1400 қаулысы
G-13
1,68
22. Құжат
тамаларды сақтауға даярлық және өңдеу жұмыстары-на көмек көрсету
архива-риус
«Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорын
дардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республика
сы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсан
дағы № 1400 қаулысы
G-14
1,43
23. 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасылар-ға мемлекет-
тік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинақтау және жұмыспен қамту мәселелері бойынша көмек көрсету
маман ассис
тенті (көмек-ші)
«Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорын
дардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республика
сы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсан
дағы № 1400 қаулысы
G-13

1,43
20. Выпол-нение поручений по приему и обуст-ройст-ву оралманов
делопроизводи-тель
постановление Правитель-ства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты турда гражданс-
ких служащих, работников организа-
ций, содержащи-
хся за счет средств государст-венного бюджета, работников казенных предприя-
тий»
G-14
1,43
21. Оказа-ние помощи в делоп-роизводстве по обращениям на государственном языке
переводчик
постановление Правитель-ства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты турда гражданс-
ких служащих, работников организа-
ций, содержащи-
хся за счет средств государст-венного бюджета, работников казенных предприя-
тий»
G-13
1,68
22. Оказа-ние помощи в обработке и подго-товке к хране-нию документации
архива-риус
постановление Правитель-ства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты турда гражданс-
ких служащих, работников организа-
ций, содержащи-
хся за счет средств государст-венного бюджета, работников казенных предприя-
тий»
G-14
1,43
23. Оказа-ние помощи по вопро-сам занятости и сбору необходимых документов при назна-чении государственных посо-
бий семьям имею-
щим детей до 18 лет
ассис-
тент (помощ-ник) специа-листа
постановление Правитель-ства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты турда гражданс-
ких служащих, работников организа-
ций, содержащи-
хся за счет средств государст-венного бюджета, работников казенных предприя-
тий»
G-13