Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 12/74 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі N 17/109 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Есіл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 3 маусымда N 13-6-117 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 қаңтардағы N 01-21/9 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013.01.11 N 01-21/9 хаты)
Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 109-бабына, облыстық мәслихат сессиясының 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 15/1 шешімінің қабылдануына байланысты «Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсанындағы № 13/2 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» аудан мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» № 12/74 шешіміне (2009 жылғы 15 қаңтарда аймақтық реестр бөлімінде № 13-6-107 тіркелген және 2009 жылғы 13 ақпандағы «Есіл таңы» газетінің № 7(140) санында, 2009 жылғы 16 қаңтардағы «Ишим» газетінің № 3(8411) санында басылған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы
«1 630 434» саны «1 676 403» сандарымен ауыстырылсын
«1 444 253» саны «1 478 722» сандарымен ауыстырылсын
2) тармақшадағы
«1 630 544» саны «1 677 927» сандарымен ауыстырылсын
5) тармақшадағы
«0» саны «-1 414» сандарымен ауыстырылсын
6) тармақшадағы
«0» саны «1 414» сандарымен ауыстырылсын
1 тармақ келесі мазмұндағы 7 тармақшамен толықтырылсын:
«Бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы — 1 414 мың теңге»
келесі мазмұндағы 21.1 тармақшамен толықтырылсын:
«Аудандық бюджет қаражатының жыл басында жинақталған бос қалдықтары есебінен, 10 қосымшаға сәйкес бюджеттік бағдарламалар бойынша аудандық бюджет шығындарына бөлу»
келесі мазмұндағы 21.2 тармақшамен толықтырылсын:
«Аудандық бюджет шығындарында 452 006 «Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) мақсатты трансферттерді қайтару» бюджеттік бағдарламасы бойынша 2008 қаржылық жылдағы 6 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылсын»
келесі мазмұндағы 21.2 тармақшамен толықтырылсын:
«Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыруға арналған (Жол картасы) республикалық бюджеттен бөлінген 75731 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттер» келесі іс-шараларды қаржыландыруға бекітілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № 12/74 от 22 декабря 2008 года "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 27 апреля 2009 года N 17/109. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Северо-Казахстанской области 3 июня 2009 года N 13-6-117. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11 января 2013 года N 01-21/9)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11.01.2013 N 01-21/9)
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, в связи с принятием решения областного маслихата от 22 апреля 2009 года № 15/1 «О внесении изменений и дополнений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 18 декабря 2008 года № 13/2 «Об областном бюджете на 2009 год» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата № 12/74 от 22 декабря 2008 года «О районном бюджете на 2009 год», (зарегистрировано в региональном разделе реестра государственной регистрации от 15 января 2009 года за № 13-6-107, опубликовано в районных газетах «Есіл Таны» № 7(140) от 13 февраля 2009 года, «Ишим» № 3(8411) от 16 января 2009 года), следующие изменения и дополнения:
В пункте 1:
подпункте 1)
цифры «1 630 434» заменить цифрами «1 676 403»
цифры «1 444 253» заменить цифрами «1 478 722»
подпункте 2)
цифры «1 630 544» заменить цифрами «1 677 927»
подпункте 5)
цифры «0» заменить цифрами «-1 414»
подпункте 6)
цифру «0» заменить цифрами «1 414»
Пункт 1 дополнить подпунктом 7 следующего содержания:
«Движение остатков бюджетных средств – 1 414 тыс. тенге»
Дополнить пунктом 21.1 следующего содержания:
«Выделить за счет свободных остатков средств районного бюджета, сложившихся на начало года, на расходы районного бюджета по бюджетным программам согласно приложению 10»
Дополнить пунктом 21.2 следующего содержания:
«Предусмотреть в расходах районного бюджета возврат неиспользованных в течение 2008 финансового года целевых трансфертов в сумме 6 тыс. тенге по бюджетной программе 452 006 «Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов»
Дополнить пунктом 7.1 следующего содержания:
«Утвердить распределение сумм целевых трансфертов из республиканского бюджета на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров (Дорожная карта) в сумме 75731 тыс. тенге для финансирования следующих мероприятий:

1) Мектептер мен басқа да әлеуметтік нысандарды күрделі жөндеуге 32033 мың теңге, соның ішінде:
білімге – 29033 мың теңге;
мәдениетке – 3000 мың теңге;
2) аудандық маңыздағы автомобиль жолдарын, қалалар мен елді мекендердің көшелерін жөндеуге және қамтамасыз етуге – 9340 мың теңге;
3) әлеуметтік жұмыс орындарын құру мен жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге – 13098 мың теңге, соның ішінде:
жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге – 6198 мың теңге;
әлеуметтік жұмыс орындарын құруға – 6900 мың теңге;
4) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды жөндеу және елді мекендерді көркейтуге – 21260 мың теңге;
Келесі мазмұндағы 7.2 тармақшамен толықтырылсын:
«Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыруға арналған (Жол картасы) облыстық бюджеттен бөлінген 51088 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттердің бөлінуі бекітілсін:
1) мектептерді күрделі жөндеуге 10588 мың теңге;
2) аудандық маңыздағы автомобиль жолдарын, қалалар мен елді мекендердің көшелерін жөндеуге және қамтамасыз етуге – 21500 мың теңге;
3) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және елді мекендерді көркейтуге – 19000 мың теңге;
Келесі мазмұндағы 7.3 тармақшамен толықтырылсын:
«Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыруға арналған (Жол картасы) сомалар жергілікті бюджет шығындарының оңтайландырылуы есебінен 4477 мың теңге сомасындағы бөлінуі бекітілсін, соның ішінде:
1) мектептерді күрделі жөндеуге 1277 мың теңге;
2) Кенттердегі, ауылдардағы (селолар) әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға 3 200 мың теңге.

1) на капитальный ремонт школ и других социальных объектов в сумме 32033 тыс. тенге, в том числе:
образованию 29033 тыс. тенге;
культуре 3000 тыс. тенге;
2) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов 9340 тыс. тенге;
3) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики 13098 тыс. тенге, в том числе:
на расширение программ молодежной практики 6198 тыс. тенге;
на создание социальных рабочих мест 6900 тыс. тенге;
4) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов 21260 тыс.тенге.
Дополнить пунктом 7.2 следующего содержания:
«Утвердить распределение сумм целевых трансфертов из областного бюджета на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров (Дорожная карта) в сумме 51088 тыс. тенге:
1) на капитальный ремонт школ в сумме 10588 тыс. тенге;
2) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов – 21500 тыс. тенге;
3) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов 19000 тыс.тенге.
Дополнить пунктом 7.3 следующего содержания:
«Утвердить распределение сумм за счет оптимизации расходов из местного бюджета на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров (Дорожная карта) в сумме 4477 тыс. тенге, в том числе:
1) на капитальный ремонт школ в сумме 1277 тыс. тенге;
2) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах) в сумме 3200 тыс.тенге.

14518
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
14518
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
14518
соның ішінде:
жергілікті бюджет есебінен
8726
республикалық бюджет есебінен
5792
Аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 27 сәуірдегі
№ 17/109 шешіміне 8 қосымша
2009 жылға Есіл ауданы бойынша республикалық бюджеттік ағымдағы мақсатты трансферттер сомаларын бөлу
барлық сомасы
Республи-калық бюджеттен ағымдағы мақсатты трансфер-ттер
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
Бастауыш,
негізгі, орта білім мемлекеттік мекемелерінде физика,химия,биология пәні кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға
Республика-лық бюджеттің нысаналы трансферт-
тері есебінен білім берудің мемлекеттік жүйесіне жаңа технология-ларды енгізу

14518
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
14518
005
Государственная адресная социальная помощь
14518
в том числе:
за счет средств местного бюджета
8726
за счет средств республиканского бюджета
5792
Приложение 8
к решению районного маслихата
от 27 апреля 2009 года № 17/109
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из
республиканского бюджета по Есильскому району на 2009 год
сумма всего
Целевые текущие трансферты из республи-
канского бюджета
в том числе:
Отдел образование района (города областного значения)
На оснащение учебным оборудова-
нием кабинетов физики, химии, биологии в государст-
венных учреждениях начального,основного, среднего и общего среднего образования
На внедрение  новых технологий обучения в государстве-нной системе образования за счет целевых трансфертов из республикан-ского бюджета