"2009 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Есіл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы N 3 қаулысына өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 158 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 шілдеде N 13-6-119 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 26 қаңтардағы N 31 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2010.01.26 N 31 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару
және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 28-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2009 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» аудан әкімдігінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 3 қаулысына (Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 3 ақпандағы № 13-6-112 болып тіркелген, 2009 жылғы 13 ақпандағы № 7 «Есіл таңы», 2009 жылғы 13 ақпандағы № 7 «Ишим» газеттерінде жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы жаңа редакцияда оқылсын.
3. Осы қаулы бұқаралық  ақпараттық құралдарында алғаш рет ресми жарияланған кезден он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
В. Бубенко
2009 жылғы 18 маусымдағы
аудан әкімдігінің № 158 қаулысына
қосымша
Қоғамдық жұмысқа қатысушыларға атқарған жұмысына байланысты
еңбегіне төлеу туралы
Жұмыс түрлерінің атауы
Мамандық
Дәреже
Тариф
коэффи
циент

О внесении изменений в постановление акимата района от 15 января 2009 года N 3 "Об организации оплачеваемых общественных в 2009 году"
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 18 июня 2009 года N 158. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Северо-Казахстанской области 17 июля 2009 года N 13-6-119. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 26 января 2010 года N 31
Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 26.01.2010 г. N 31
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 28 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 15 января 2009 года № 3 «Об организации оплачиваемых общественных работ в 2009 году» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации № 13-6-112 от 3 февраля 2009 года, опубликованное в газетах «Есіл таңы» от 13 февраля 2009 года № 7, «Ишим» от 13 февраля 2009 года № 7) следующие изменения и дополнения:
приложение 1 к указанному постановлению читать в новой редакции.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
В. Бубенко
Приложение
к постановлению акимата района
от 18 июня 2009 года № 158
Об оплате труда участников общественных работ в зависимости от выполняемых работ
Наименование видов работ
Профессии
Разряд
Тариф. Коэффициент

1. Тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы ұйымдарына елді мекендердің аумақтарын жинауда көмек көрсету
Аумақтарды жинаушы
1-2
1,39
1,49
2. Аймақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру және қөркейту)(ағаш отырғызу, гүл егу), орман саябақтық шаруашылықтарды, демалу, туризм орындарын сақтау және дамыту, қаңғырма жануарларды аулау.
Көркейту бойынша жұмысшы
3
1,59
3. Спорттық шараларды, мерейтойларды, мемлекеттік мерекелерге арналған шараларды дайындауға қатысу, соның ішінде мұз қалашықтарын салуда қосалқы жұмыстарды орындау.
Мәдени ұйымдасты
рушы
3-4
1,59
1,70
4. Республикалық және аймақтық қоғамдық науқандарға (cауалнама жүргізу, халық санағы,жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау сұрақтары бойынша тексеріс жүргізу) қатысу.
Санақшы
G-14
1,43
5. Халықтың аз қамтамасыз етілген топтары мен жалғыз тұратын қарттарға, жаңа келген оралмандарға, әлеуметтік-тұрмыстық мәдениет нысандарына отын және жемазық дайындау, қөмірді жеткізуге және түсіруге көмек көрсету.
Жұмысшы
1
1,39
6. Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
Тіркеуші
G-14
1,43
7. Әлеуметтік-мәдени мақсаттағы маңызды объектілерді, сондай-ақ аудан әкімдігінің коммуналдық меншігіндегі бос ғимараттарды күзету.
Күзетші
1-2
1,39
8. Балалардың, жасөспірімдердің, жастардың бос уақытын балалар-жасөспірімдер клубтары арқылы ұйымдастыру жөнінде бір жолғы жұмыстарды (мерекелер мен мерейтойларға дайындық) жүргізу.
Мәдени ұйымдасты
рушы
G-13
1,68
9. Саябақтар, гүл бақтары аумағын күзету (жеке меншік объектілерінен басқалары)
Күзетші
1-2
1,39
1,49
10. Зираттарды, қоқыс орындарын, соның ішінде қоқыстарды жинауды ұйымдастыру.
Қөркейту бойынша
жұмысшы
3
1,59
11. Мемлекеттік мекемелерде бюджеттік ұйымдардың жылу беру маусымы кезінде пеш жағушы ретіндегі жұмыс.
Пеш жағушы.
1-2

1. Помощь организациям жилищно-коммунального хозяйства в уборке территорий населенных пунктов
Уборщик территорий
1-2
1,39
1,49
2. Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий (посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных)
Рабочий по благоустройству
3
1,59
3. Участие в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств, мероприятий, посвященных государственным праздникам, в том числе и выполнение подсобных работ в строительстве ледовых городков
Культурный организатор
3-4
1,59
1,70
4. Участие в проведении республиканских и региональных общественных компаний (опросов общественного мнения, переписи населения, обследования по вопросам занятости и социальной защиты населения)
Переписчик
G-14
1,43
5. Заготовка дров и кормов, помощь в доставке и разгрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов, объектов соцкультбыта районов
Рабочий
1
1,39
6. Помощь в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг
Регистратор
G-14
1,43
7. Охрана значимых объектов социально-культурного назначения, а также пустующих зданий, находящиеся в коммунальной собственности акимата района
Сторож
1-2
1,39
1,49
8. Проведение разовых работ (подготовка к праздничным и юбилейным датам) по организации досуга детей, подростков, молодежи через детско-подростковые клубы
Культурный
организатор
G-13
1,68
9. Охрана территорий парков, скверов (кроме объектов частной собственности)
Сторож
1-2
1,39
1,49
10. Благоустройство кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов
Рабочий по благоустройству
3
1,59
11. Работа в качестве истопника на период отопительного сезона бюджетных организаций в государственных учреждений
Истопник
1-2

15. Мемлекеттік тілдегі өгініштер бойынша іс- жүргізуде көрсету.
Аудармашы
G-13
1,68
16. Құжаттарды сақтауға дайындық және өндеуде көмек көрсету.
Мұрағатшы
G-14
1,43
17. Жұмыспен қамту мәселелері және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау бойынша көмек көрсету.
Асистент
(маманның көмекшісі)
G-13
1,68
18. Аудан әкімі аппаратының ғимараты ішінде тәртіпті қадағалауға көмек көрсету (гардеробта жұмыс істеу).
Гардеробшы
G-14

15. Оказание помощи в делопроизводстве по обращениям на государственном языке
Переводчик
G-13
1,68
16. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Архивариус
G-14
1,43
17. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении  государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Ассистент (помощник специалиста)
G-13
1,68
18. Оказание помощи в соблюдении внутреннего распорядка в здании аппарата акима района (работа в гардеробе)
Гардеробщик
G-14