Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 12-74 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 26 қазандағы N 22/136 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 4 желтоқсанда N 13-6-131 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 қаңтардағы N 01-21/9 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013.01.11 N 01-21/9 хаты)
Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес, бюджеттік бағдарламалар әкімгерлерінің қолдаухаттары негізінде, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 12/74 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (2009 жылдың 15 қаңтарында мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілім бөлімінде № 13-6-107 тіркелген және 2009 жылғы 13 ақпанындағы «Есіл таңы» аудандық газетінің № 7(140) санында, 2009 жылғы 16 қаңтарындағы «Ишим» газетінің № 3(8411) санында басылған), аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 27 сәуіріндегі № 17/109 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсанындағы «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» № 12/74 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімімен (2009 жылғы 3 маусымындағы мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілім бөлімінде № 13-6-117 тіркелген, 2009 жылғы 19 маусымындағы «Есіл таңы» газетінің № 25(158) санында, 2009 жылғы 10 шілдесіндегі «Ишим» газетінің № 29(8437) санында басылған), аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 7 тамыздағы № 21/129 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» № 12/74 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімімен (2009 жылдың 14 қыркүйегінде мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілім бөлімінде № 13-6-125 тіркелген, 2009 жылғы 9 қазанындағы «Есіл таңы» газетінің № 41(173) санында, 2009 жылғы 23 қазанындағы «Ишим» газетінің № 44(8452) санында басылған) оның нақтылануын есепке ала отырып, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы
«1 679 731» сандары «1 680 701» сандарымен ауыстырылсын
«1 478 050» сандары «1 478 020» сандарымен ауыстырылсын
2) тармақшадағы
«1 681 255» сандары «1 674 225» сандарымен ауыстырылсын
4) тармақшадағы

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 12/74 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 26 октября 2009 года N 22/136. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Северо-Казахстанской области 4 декабря 2009 года N 13-6-131. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11 января 2013 года N 01-21/9)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11.01.2013 N 01-21/9)
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании ходатайств администраторов бюджетных программ, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 12/74 «О районном бюджете на 2009 год», (зарегистрировано в региональном разделе реестра государственной регистрации 15 января 2009 года № 13-6-107, опубликовано в районных газетах «Есіл Таны» 13 февраля 2009 года № 7(140), «Ишим» 16 января 2009 года № 3(8411), с учетом его уточнения решениями районного маслихата от 27 апреля 2009 года № 17/109 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 12/74 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в региональном разделе реестра государственной регистрации 3 июня 2009 года № 13-6-117, опубликовано в районных газетах «Есіл Таны» 19 июня 2009 года № 25(158), «Ишим» 10 июля 2009 года № 29(8437), от 7 августа 2009 года № 21/129 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 12/74 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в региональном разделе реестра государственной регистрации 14 сентября 2009 года № 13-6/125, опубликовано в районных газетах «Есіл Таны» 9 октября 2009 года № 41(173), «Ишим» 23 октября 2009 года № 44(8452), следующие изменения и дополнения:
В пункте 1:
подпункте 1)
цифры «1 679 731» заменить цифрами «1 680 701»
цифры «1 478 050» заменить цифрами «1 478 020»
подпункте 2)
цифры «1 681 255» заменить цифрами «1 674 225»
подпункте 4)

3 200
019
Аймақтық жұмыспен қамту және
кадрларды қайта даярлау стратегиясын
жүзеге асыру шеңберінде кенттердегі,
ауылдардағы (селолар), ауылдық
(селолық) округтердегі әлеуметтік
жобаларды жетілдіру. Аудан (облыстық
маңызы бар қала) бюджетінің қаражаты
есебінен
3200
соның ішінде: Корнеевка селолық
мәдениет үйі
3200
Аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 26 қазандағы
№ 22/136 шешіміне 7-қосымша
2009 жылға арналған мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек беруге қажет сомаларды бөлу
функ.
топ
бюд
жет
тік
бағ
дар
лама
лар әкім
шісі
бағ
дар
лама
Атаулары
сома
(мың
теңге)
6
Әлеуметтік көмек пен әлеуметтік
қамсыздандыру
9533
451
Ауданның (облыстық маңызы бар
қаланың) жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
9533
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9533
соның ішінде:
жергілікті бюджет есебінен
3741
республикалық бюджет есебінен
5792
Аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 26 қазандағы
№ 22/136 шешіміне 8-қосымша
2009 жылға Есіл ауданы бойынша республикалық бюджеттің ағымдағы мақсатты трансферттер сомаларын бөлу
барлық
сомасы
Республи
калық
бюджет
тен
ағымдағы
мақсатты
транс
ферттер
соның ішінде
Ауданның
(облыстық
маңызы
бар
қаланың)
білім
бөлімі
Бастауыш, негізгі,
орта білім
мемлекеттік
мекемелерінде
физика, химия,
биология пәні
кабинеттерін оқу
құралдарымен
жабдықтауға
Республикалық
бюджеттің
нысаналы
трансферттері
есебінен білім
берудің
мемлекетік
жүйесіне жаңа
технологияларды
енгізу

3200
019
Финансирование социальных проектов
в поселках, аулах (селах), аульных
(сельских) округах в рамках
реализации стратегии региональной
занятости и переподготовки кадров.
За счет средств бюджета района
(города областного значения)
3200
в том числе: Корнеевский сельский
дом культуры
3200
Приложение 7
к решению районного маслихата
от 26 октября 2009 года № 22/136
Распределение сумм для предоставления государственной адресной социальной помощи на 2009 год
функ.
груп
па
адм-
тор
бюд
жет
ных
про
грамм
про
грам
ма
Наименование
сумма
(тыс.
тенге)
6
Социальная помощь и социальное
обеспечение
9533
451
Отдел занятости и социальных
программ района (города областного
значения)
9533
005
Государственная адресная
социальная помощь
9533
в том числе:
за счет средств местного бюджета
3741
за счет средств республиканского
бюджета
5792
Приложение 8
к решению районного маслихата
от 26 октября 2009 года № 22/136
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета по Есильскому району на 2009 год
сумма всего
Целевые
текущие
транс
ферты из
респуб
ликан
ского
бюджета
в том числе:
Отдел
образова
ние
района
(города
област
ного зна
чения)
На оснащение
учебным
оборудованием
кабинетов физики,
химии, биологии в
государственных
учреждениях
начального,
основного,
среднего и общего
среднего
образования
На внедрение
новых технологий
обучения в
государственной
системе
образования за
счет целевых
трансфертов из
республиканского
бюджета

464 003 105
464 010 000
281 323
125 500
62 855
16 387
6 353
кестенің жалғасы
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау
стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде білім беру нысандарын
күрделі, ағымдағы жөндеу
Бұлақ ОМ күрделі
жөндеуге
Чириковка
ОМ күрделі жөндеуге
Явленка № 1
ОМ күрделі
жөндеуге
Петровка ОМ
күрделі жөндеуге
464 011 027
464 011 027
464 011 027
464 011 027
3 967
6 567
14 000
4 499
кестенің жалғасы
Бастауыш,
негізгі,
орта білім
мемлекеттік
мекемелерін
де мультиме
диялық және
лингафондық
кабинет
құруға
Тұрғын
үй-комму
налдық
шаруашы
лығы,
жолаушы
лар
көлігі
және
автомо
биль
жолдары
бөлімі
соның ішінде:
Аймақтық жұмыспен
қамту және
кадрларды қайта
даярлау
стратегиясын
жүзеге асыру
шеңберінде
инженерлік-коммуни
кациялық
инфрақұрылымдарды
жөндеу және елді
мекендерді
көркейту. "Қамқор"
МКК жылу жүйесін
күрделі жөндеуге
Аймақтық жұмыспен
қамту және
кадрларды қайта
даярлау
стратегиясын
жүзеге асыру
шеңберінде
аудандық маңыздағы
автомобиль
жолдарын, қала
және елді мекендер
көшелерін жөндеу
және қамтамасыз
ету
464 003 105
458 030 027
458008027
11 082
30570
21230
9340
кестенің жалғасы
Мәде
ниет
және
тіл
дер
ді дамы
ту бөлі
мі
соның ішінде
Ауданның
(облыс
тық маңы
зы бар
қаланың)
жұмыспен
қамту
және
әлеумет
тік бағ
дарлама
лар
бөлімі
соның ішінде:
Атаулы
әлеумет
тік көмек
Аз қамта
масыз
етілген
отбасылар
дың 18
жасқа
дейінгі
балалары
на мемле
кеттік
жәрдемақы
төлеуге
Аймақтық
жұмыспен
қамту және
кадрларды
қайта
даярлау
стратегия
сын жүзеге
асыру
шеңберінде
мәдениет
нысандарын
күрделі,
ағымдағы
жөндеу
жұмыстары
Әлеуметтік жұмыс
орындары және
жастар тәжірибесі
бағдарламасын
кеңейту
Аудандық
мәдениет
үйін
күрделі
жөндеу
Әлеумет
тік жұмыс
орындары
Жастар
тәжірибе
сі

464 003 105
464 010 000
281 323
125 500
62 855
16 387
6 353
продолжение таблицы
На капитальный, текущий ремонт ремонт объектов образования
в рамках реализации стратегии региональной занятости и
переподготовки кадров
На капитальный
Булакской СШ
На капитальный
Чириковской СШ
На капитальный
Явленской СШ № 1
На капитальный
Петровской СШ
464 011 027
464 011 027
464 011 027
464 011 027
3 967
6 567
14 000
4 499
продолжение таблицы
На создание
лингафонных и
мультимедийных
кабинетов в
государствен
ных учрежде
ниях началь
ного, основ
ного среднего
и общего
среднего
образования
Отдел
жилищно-
коммуналь
ного хо
зяйства,
пассажир
ского транспор
та и
автомо
бильных
дорог
в том числе:
Ремонт инженерно-
коммуникационной
инфраструктуры и
благоустройство
населенных пунктов в
рамках реализации
стратегии
региональной
занятости и
переподготовки
кадров. На
капитальный ремонт
теплосистемы ГКП
"Камкор"
Ремонт и
содержание
автомобильных
дорог районного
значения, улиц
городов и
населенных
пунктов в
рамках
реализации
стратегии
региональной
занятости и
переподготовки
кадров.
464 003 105
458 030 027
458 008 027
11 082
30 570
21 230
9 340
продолжение таблицы
Отдел
куль
туры
и раз
вития
язы
ков
в том числе:
Отдел
занятос
ти и
социаль
ных про
грамм
района
(города
област
ного значе
ния)
в том числе:
Капиталь
ный теку
щий ре
монт
объектов
культуры
в рамках
реализа
ции стра
тегии
региональ
ной заня
тости и
переподго
товки
кадров
Капиталь
ный ре
монт ра
йонного
дома
культуры
Расширение
программы
социальных рабочих
мест и молодежная
практика
Государст
венная
адресная
социаль
ная
помощь
на
выплату
государст
венных
пособий
на детей
до 18 лет
из мало
обеспечен
ных семей
Социаль
ные
рабочие
места
Молодеж
ная
практика

455003027
451002103
451002103
451005011
451016011
2878
2878
23 762
7650
6198
5 792
4 122
кестенің жалғасы
Ауыл
шаруашы
лық бө
лімі
соның ішінде
Дамуға
арналған
республика
лық ныса
налы транс
ферттер
соның ішінде
Республикалық
бюджеттің
нысаналы
трансферттері
есебінен елді
мекендердің
әлеуметтік сала
мамандарын
әлеуметтік
қолдау
шараларын
жүзеге асыру
Құрылыс
бөлімі
Есіл ауданының
Торанғұл және
Двинск селоларына
су айырғышын
жаңарту жөніндегі
жобаны аяқтауға
462099000
467012011
5435
5435
155823
155823
155823
Аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 26 қазандағы
№ 22/136 шешіміне 9-қосымша
2009 жылға арналған облыстық бюджеттің нысаналы ағымдағы трансферттерін сомаларын бөлу
барлық
сомасы
Ауданның
(облыс
тық маңы
зы бар
қаланың)
жер қаты
настары
бөлімі
соның ішінде:
Жұмыспен
қамту
және
әлеумет
тік бағ
дарлама
лар бөлі
мі
соның ішінде:
Білім
бөлімі
Елді
мекендер
дегі ауыл
шаруашы
лық маңыз
ды жерле
рін түген
деу
Жеңілдіктер
бойынша ҰОС
ардагерлері мен
мүгедектерге
теңестірілген
тұлғалардың
тістерін
жеңілдікпен
протездеуге
бағдарл
ма коды

455003027
451002103
451002103
451005011
451016011
2 878
2 878
23762
7650
6198
5792
4122
продолжение таблицы
Отдел
сель
ского хозяй
ства
в том числе
Целевые
республи
канские
трансферты
на развитие
в том числе
На реализацию
мер социальной
поддержки
специалистов
социальной
сферы сельских
населенных
пунктов за счет
целевого
трансферта из
республиканско
го бюджета
Отдел
строительства
На завершение
проекта по
реконструкции
отвода на села
Тарангул и
Двинск
Есильского
района
462099000
467 012 011
5435
5435
155 823
155823
155823
Приложение 9
к решению районного маслихата
от 26 октября 2009 года № 22/136
Распределение сумм целевых трансфертов из областного бюджета на 2009 год
сумма
всего
Отдел
земель
ных отно
шений
района
(города
област
ного зна
чения)
в том числе:
Отдел
занятос
ти и
социаль
ных
про
грамм
в том числе:
Отдел
образо
вания
На инвента
ризацию
сельскохо
зяйственных
угодий в
населенных
пунктах
На льготное
зубопротезирование
лиц, приравненных
по льготам и
гарантиям к
участникам и
инвалидам Великой
отечественной
войны
код
програм
мы