Селолық округтарда 2009 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру шаралары туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 22 қаңтардағы N 13 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 ақпанда N 13-8-99 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 4 ақпандағы N 02.07-05-03/127 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімі аппаратының 04.02.2013 N 02.07-05-03/127 хаты)
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-11 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 31-бабы, 1-тармағы, 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 25 қаңтардағы № 149-11 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7-бабы 5-тармагына, 20-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген «Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелеріне», Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 38 «Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру, кәсіптік даярлау, жұмыссыздардың мамандығын жетілдіру және қайта даярлау Ережелерін бекіту туралы» қаулысына сәйкес, жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға бөлуді реттеу мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Селолық округтарда 2009 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру шаралары қызмет түрлері бойынша қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Қызылжар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекеменің бастығы жұмыспен қамту жөніндегі уәкілетті органда есепте тұрған жұмыссыздар қоғамдық жұмыстарды орындауы туралы жұмыс берушілермен шарт жасасын, нақты шаралардың орындалуы бойынша ай сайынғы мониторинг ұйымдастырсын.
3. «Қызылжар аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекеменің бастығы қоғамдық жұмыстармен қамтылған жұмыссыздардың еңбегін өтеуге ақшалай қаражаттардың уақтылы бөлінуін қамтамасыз етсін.

О мероприятиях по организации общественных работ в сельских округах на 2009 год
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 22 января 2009 года N 13. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылжарского района Северо-Казахстанской области 23 февраля 2009 года N 13-8-99. Утратило силу (письмо аппарата акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 4 февраля 2013 года N 02.07-05-03/127)
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 04.02.2013 N 02.07-05-03/127)
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148-II, пунктом 5 статьи 7,  статьей 20 Закона Республики Казахстан «О занятости населения» от 23 января 2001 года № 149–II, «Правилами организации и финансирования общественных работ», утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, постановлением акимата Северо-Казахстанской области «Об утверждении положений по организации и финансированию общественных работ, профессиональной подготовки, повышения квалификации и переподготовки безработных» от 19 июля 2001 года № 38, в целях упорядочения распределения безработных граждан на общественные работы, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в сельских округах в разрезе видов деятельности на 2009 год согласно приложения.
2. Начальнику государственного учреждения «Кызылжарский районный отдел занятости и социальных программ» заключить договора с работодателями на выполнение общественных работ безработными, состоящими на учете в уполномоченном органе по вопросам занятости, организовать ежемесячный мониторинг по выполнению настоящих мероприятий.
3. Начальнику государственного учреждения «Кызылжарский районный отдел экономики и бюджетного планирования» обеспечить своевременное выделение денежных средств на оплату труда безработных, занятых на общественных работах.