"2009 жылғы аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 13/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі N 17/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 тамызда N 13-8-109 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 4/4 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2012.04.16 N 4/4 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II Заңына сәйкес, Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 13/1 шешіміне (2009 жылғы 26 қаңтардағы тіркелуі № 13-8-96, «Қызылжар және қызылжарлықтар» және «Маяк» газеттер, 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 5) аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 15/2 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 13/1 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен қосымшалар енгізу туралы» шешімімен оған енгізілген нақтылауды есепке ала отырып (2009 жылғы 13 мамырдағы тіркелуі № 13-8-104, 2008 жылғы 16 мамырдағы № 20 «Қызылжар және қызылжарлықтар» және «Маяк» газеттер, 2009 жылғы 22 мамырдағы № 21) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада
«2350289» цифрлары «2533780» цифрларымен ауыстырылсын;
«2067362» цифрлары «2245853» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«2391343» цифрлары «2574834» цифрларымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса беріледі).

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № 13/1 от 22 декабря 2008 года "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 29 июля 2009 года N 17/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылжарского района Северо-Казахстанской области 26 августа 2009 года N 13-8-109. Утратило силу - решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года N 4/4
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2012 N 4/4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Законом «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148-II Кызылжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 13/1 «О районном бюджете на 2009 год» (регистрационный № 13-8-96 от 26 января 2009 года, газеты «Қызылжар және қызылжарлықтар» и «Маяк»  от 30 января 2009 года № 5) с учетом его уточнения решением районного маслихата № 15/2 от 27 апреля 2009 года «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № 13/1 от 22 декабря 2008 года «О районном бюджете на 2009 год» (регистрационный № 13-8-104 от 13 мая 2009 года, газеты «Қызылжар және қызылжарлықтар» и «Маяк» от 22 мая 2009 года № 21) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «2350289» заменить цифрами «2533780»;
цифры «2067362» заменить цифрами «2245853»;
подпункте 2)
цифры «2391343» заменить цифрами «2574834»;
2. Приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции (прилагается).