Қызылжар ауданы Бескөл ауылдық округі Бескөл ауылының шекарасын өзгерту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 14 қазандағы N 311 қаулысы және Қызылжар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 қазандағы N 18/5 бірлескен шешімдері. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 қарашада N 13-8-111 тіркелді.
Ескерту. Барлық мәтін бойынша "біріккен", "селолық", "селосының", сөздері "бірлескен", "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 31.01.2019 № 22 және Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 31.01.2019 № 38/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бірлескен қаулысымен және шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 31, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылым туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабы 3-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ, аудан мәслихаты ШЕШІМ қабылдайды:
1. Қызылжар ауданы Бескөл ауылдық округі Бескөл ауылының шекарасы өзгертілсін.
2. Осы бірлесіп қабылданған қаулы мен шешім ресми жарияланған күннен соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Пшенбаев
Мәслихат сессиясының төрағасы,
мәслихат хатшысы А. Молдахметова

Об изменении границ села Бесколь Бескольского сельского округа Кызылжарского района
Совместное постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 14 октября 2009 года N 311 и решение маслихата Кызылжарского района от 27 октября 2009 года N 18/5. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылжарского района Северо-Казахстанской области 12 ноября 2009 года N 13-8-111.
Сноска. По всему тексту слова "Бишкуль", "Бишкульского" заменены словами "Бесколь", "Бескольского" совместным постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 31.01.2019 № 22 и решением Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 31.01.2019 № 38/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, со статьями 6, 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 3 статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" от 08 декабря 1993 года, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ, маслихат района принимает РЕШЕНИЕ:
1. Изменить границы села Бесколь Бескольского сельского округа Кызылжарского района.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким района К. Пшенбаев
Председатель сессии маслихата,
секретарь маслихата А. Молдахметова