Мағжан Жұмабаев ауданының жер учаскелері үшін салық салу мақсатында базалық төлем ставкаларына түзету коэффиценттері және жер аймақтарының шекаралары туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі N 15-6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 5 маусымда N 13-9-95 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2017 жылғы 2 маусымдағы № 11-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 02.06.2017 № 11-8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi)
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бап 1-тармағының 13-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы № 442-11 Жер кодексінің 11-бап 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-ІV "Салықтар мен бюджетке түсетін басқа да міндетті төлемдер туралы" кодексінің (Салық кодексі) 387-бап 1-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Мағжан Жұмабаев ауданының жер учаскелері үшін салық салу мақсатында базалық төлем ставкаларына және кадастрлық тоқсандар мен елді мекендер бойынша аймақтарының шекараларына түзету коэффициенттері 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Аудандық мәслихаттың 2006 жылғы 24 наурыздағы № 28-4 "Жер салығының ставкаларына түзету енгізу туралы" (мемлекеттік тізілімде 2006 жылғы 14 сәуірде № 13-9-24 тіркелген, аудандық "Вести" газетінің 2006 жылғы 28 шілдедегі № 30 санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім мемлекеттік тіркелген кезден күшіне енеді және бірінші ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы З.Харченко
Мәслихат хатшысы В.Гюнтнер
Аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 27 сәуірдегі
15-6 шешіміне № 1 қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданының селолық елді мекендеріндегі жер аймақтарының шекаралары
Аймақтың №
Аймаққа кіретін селолық елді мекендердің атаулары
1
Александров с/о
15-221-111 Алуа с
Бастомар с/о
15-221-085 Екатериновка с
Булаев қ/о
15-221-036 Медвежка с
Гаврин с/о
15-221-001 Гаврино с
Конюхов с/о
15-221-009 Куломзино с
Лебяжье с/о
15-221-016 Лебяжье с
15-221-014 Круглое с
15-221-017 Құралай а
Майбалық с/о
15-221-096 Сейфуллин с
15-221-097 Летовка с
Молодая гвардия с/о
15-221-117 Молодая гвардия
Ұзынкөл с/о

О поправочных коэффициентах к базовым ставкам платы за земельные участки для целей налогообложения и границах зон земель района Магжана Жумабаева
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 27 апреля 2009 года N 15-6. Зарегистрировано Управлением юстиции района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области 5 июня 2009 года N 13-9-95. Утратило силу - решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 2 июня 2017 года № 11-8
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 02.06.2017 № 11-8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 1 статьи 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года № 442-II, пункта 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс) от 10 декабря 2008 года № 99-IV районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки для целей налогообложения и границы зон земель района Магжана Жумабаева по кадастровым кварталам и населенным пунктам, согласно приложениям 1, 2, 3.
2. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 24 марта 2006 года № 28-4 "О корректировке ставок земельного налога" (зарегистрировано в государственном реестре за № 13-9-24 от 14 апреля 2006 года, опубликовано в районной газете "Вести" № 30 от 28 июля 2006 года).
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней с момента первого дня официального опубликования.
Председатель сессии З. Харченко
Секретарь маслихата В. Гюнтнер
Приложение № 1
к решению районного районного маслихата
от 27 апреля 2009 года № 15-6
Границы зон земель сельских населенных пунктов района Магжана Жумабаева
зоны
Наименование сельских населенных пунктов входящих
в зону
1
Александровский с/о
15-221-111 с.Альва
Бастомарский с/о
15-221-085 с.Екатериновка
Булаевский г/о
15-221-036 с.Медвежка
Гавринский с/о
15-221-001 с.Гаврино
Конюховский с/о
15-221-009 с.Куломзино
Лебяжинский с/о
15-221-016 с.Лебяжье
15-221-014 с.Круглое
15-221-017 а.Қуралай
Майбалыкский с/о
15-221-096 с.Сейфуллино
15-221-097 с.Летовка
Молодогвардейский с/о
15-221-117 Молодогвардейский
Узункольский с/о

15-221-101 Қоскөл с
15-221-103 Шаңдақ с
2
Авангард с/о
15-221-050 Полтавка с
15-221-051 Хлеборобное с
Александровский с/о
15-221-111 Алуа с
15-221-110 Григорьевка с
Булаев қ/о
15-221-(066-071) Булаев қ
Возвышен с/о
15-221105 Малая Возвышенка с
15-221-106 Изобильное с
Гаврин с/о
15-221-002 Зарослое с
Золотая нива с/о
15-221-115 Золотая Нива с
Қарақоға с/о
15-221-028 Ноғайбай а
Конюхов с/о
15-221-010 Воскресенка с
15-221-012 Камышлово с
Майбалық с/о
15-221-099 Майбалық с
Молодежный с/о
15-221-053 Сарытомар с
Надеждин с/о
15-221-061 Бинәш с
15-221-062 Еремеевка с
15-221-063 Дүйсеке а
Октябрь с/о
15-221-004 Суворовка с
Писарев с/о
15-221-078 Байшілік а
15-221-079 Веселовка с
Полудин с/о
15-221-039 Ганькино с
15-221-048 Скворцовка с
Пролетар с/о
15-221-019 Барашки с
15-221-020 Моховое с
Совет с/о
15-221-091 Придорожное с
15-221-094 Селекты с
Таман с/о
15-221-088 Пулеметовка с
Ұзынкөл с/о
15-221-102 Ұзынкөл с
Успенка с/о
15-221-056 Рощино с
Фурманов с/о
15-221-041 Рявкино с
15-221-042 Новый Быт с
Чистов с/о
15-221-032 Тищенко с
15-221-033 Украинка с
15-221-034 Урожайное с
3
Бастомар с/о
15-221-086 Бастомар с
Возвышен с/о
15-221-(107-108) Возвышен с
Қарағанды с/о
15-221-(082-083) Қарағанды с
Қарақоға с/о
15-221-024 Чистое с
15-221-029 Образец с
Конюхов с/о
15-221-011 Конюхово с
Молодежный с/о
15-221-054 Молодежное с
Надеждин с/о
15-221-064 Надежка с
Октябрь с/о
15-221-007 Хлебороб с
15-221-006 Мичурино с
Писарев с/о
15-221- 080 Писаревка с
Полудин с/о
15-221-039 Ганькино с
Пролетар с/о
15-221-022 Тельман с
Совет с/о
15-221-(092-093) Совет с
Таманов с/о
15-221-089 Таманское с
Успенка с/о
15-221-058 Сулышоқ с
15-221-059 Уваков с
15-221-059 Қоскөл с
Фурманов с/о
15-221-038 Новотроицкое с
4
Қарақоға с/о
15-221-(025-026) Қарақоға с
Октябрь с/о
15-221-005 Октябрьское с
Полудин с/о
15-221-(045-046) Полудин с
Пролетар с/о
15-221-021 Пролетарка с
Успенка с/о
15-221-057 Успенка с
Фурманов с/о
15-221-043 Фурмановка с
Чистов с/о
15-221-031 Чистов с
Аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 27 сәуірдегі
№ 5-6 шешіміне № 2 қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданының ауылшаруашылық мақсаттағы
жер аймақтарының шекаралары
Аймақтың
Аймаққа кіретін кадастрлық тоқсандардың атауы және нөмірі
1
15-221-003 Булаев
2
15-221-116 Золотая Нива
15-221-009 Конюхов
15-221-100 Булаев
15-221-098 Восточный
15-221-118 Молодая гвардия
3
15-221-113 Александров
15-221-109 Возвышен
15-221-084 Қарағанды
15-221-018 Красная Крепость

15-221-101 с.Косколь
15-221-103 с.Шандак
2
Авангардский с/о
15-221-050 с.Полтавка
15-221-051 с.Хлеборобное
Александровский с/о
15-221-111 с.Альва
15-221-110 с.Григорьевка
Булаевский г/о
15-221-(066-071) г.Булаево
Возвышенский с/о
15-221105 с.Малая Возвышенка
15-221-106 с.Изобильное
Гавринский с/о
15-221-002 с.Зарослое
Золотонивский с/о
15-221-115 с.Золотая Нива
Каракогинский с/о
15-221-028 а.Ногайбай
Конюховский с/о
15-221-010 с.Воскресенка
15-221-012 с.Камышлово
Майбалыкский с/о
15-221-099 с.Майбалык
Молодежный с/о
15-221-053 а.Сарытомар
Надеждинский с/о
15-221-061 а.Беняш
15-221-062 с.Еремеевка
15-221-063 а.Дюсеке
Октябрьский с/о
15-221-004 с.Суворовка
Писаревский с/о
15-221-078 а.Байшилик
15-221-079 с.Веселовка
Полудинский с/о
15-221-039 с.Ганькино
15-221-048 с.Скворцовка
Пролетарский с/о
15-221-019 с.Барашки
15-221-020 с.Моховое
Советский с/о
15-221-091 с.Придорожное
15-221-094 с.Селекты
Тамановский с/о
15-221-088 с.Пулеметовка
Узункольский с/о
15-221-102 с.Узунколь
Успенский с/о
15-221-056 с.Рощино
Фурмановский с/о
15-221-041 с.Рявкино
15-221-042 с.Новый Быт
Чистовский с/о
15-221-032 с.Тищенка
15-221-033 с.Украинка
15-221-034 с.Урожайное
3
Бастомарский с/о
15-221-086 с.Бастомар
Возвышенский с/о
15-221-(107-108) с.Возвышенка
Карагандинский с/о
15-221-(082-083) с.Карагандинское
Каракогинский с/о
15-221-024 с.Чистое
15-221-029 с.Образец
Конюховский с/о
15-221-011 с.Конюхово
Молодежный с/о
15-221-054 с.Молодежное
Надеждинский с/о
15-221-064 с.Надежка
Октябрьский с/о
15-221-007 с.Хлебороб
15-221-006 с.Мичурино
Писаревский с/о
15-221-080 с.Писаревка
Полудинский с/о
15-221-039 с.Ганькино
Пролетарский с/о
15-221-022 с.Тельманово
Советский с/о
15-221-(092-093) с.Советское
Тамановскийс/о
15-221-089 с.Таманское
Успенский с/о
15-221-058 с.Сулушок
15-221-059 с.Уваковское
15-221-059 с. Коскуль
Фурмановский с/о
15-221-038 с. Новотроицкое
4
Каракогинский с/о
15-221-(025-026) с. Каракога
Октябрьский с/о
15-221-005 с. Октябрьское
Полудинский с/о
15-221-(045-046) с. Полудино
Пролетарский с/о
15-221-021 с.Пролетарка
Успенский с/о
15-221-057 с. Успенка
Фурмановский с/о
15-221-043 с. Фурмановка
Чистовский с/о
15-221-031 с. Чистовское
Приложение № 2
к решению районного районного маслихата
от 27 апреля 2009 года № 15-6
Границы зон земель сельскохозяйственного назначения района Магжана Жумабаева
№ зоны
Номер и название кадастровых кварталов, входящих
в зону
1
15-221-003 Булаевское
2
15-221-116 Золотая Нива
15-221-009 Конюховский
15-221-100 Булаевский
15-221-098 Восточный
15-221-118 Молодогвардейский
3
15-221-113 Александровский
15-221-109 Возвышенский
15-221-084 Карагандинский
15-221-018 Красная Крепость