Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы N 13-2 "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 қарашадағы N 19-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 желтоқсанда N 13-9-109 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2012 жылғы 14 маусымдағы N 01-15/60 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2012.06.14 N 01-15/60 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджеттік кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағы 1-тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 13-2 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 27 қаңтарда № 13-9-85 тіркелген, аудандық «Вести» газетінің 2009 жылғы 27 наурыздағы арнайы шығарылымында жарияланған) шешіміне аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 15-1 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 13-2 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 14 мамырда № 13-9-91 тіркелген, аудандық «Вести» газетінің 2009 жылғы 29 мамырдағы № 22, «Мағжан жұлдызы» газетінің 2009 жылғы 29 мамырдағы № 22 сандарында жарияланған), 2009 жылғы 29 шілдедегі № 17-2 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 13-2 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 10 қыркүйекте № 13-9-102 тіркелген, аудандық «Вести» газетінің 2009 жылғы 18 қыркүйектегі № 38 санында, «Мағжан Жұмабаев» газетінің 2009 жылғы 18 қыркүйектегі № 38 санында жарияланған), 2009 жылғы 20 қазандағы № 18-1 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 13-2 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 24 қарашада № 13-9-106 тіркелген, аудандық «Вести» газетінің 2009 жылғы 4 желтоқсандағы № 49 санында, «Мағжан Жұмабаев» газетінің 2009 жылғы 4 желтоқсандағы № 49 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта
1-тармақша келесі редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2008 года N 13-2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 25 ноября 2009 года N 19-1. Зарегистрировано Управлением юстиции района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области 20 декабря 2009 года N 13-9-109. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 14 июня 2012 года N 01-15/60)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 14.06.2012 N 01-15/60)
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95- IY, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148-II, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 13-2 «О бюджете района на 2009 года» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 января 2009 года, № 13-9-85, опубликовано в районной газете «Вести», специальный выпуск от 27 марта 2009 года), с учетом внесенных изменений и дополнений решением районного маслихата от 27 апреля 2009 года № 15-1 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 13-2 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 мая 2009 года, № 13-9-91, опубликовано в районных газетах «Вести» № 22 от 29 мая 2009 года, «Мағжан Жұлдызы» № 22 от 29 мая 2009 года), от 29 июля 2009 года № 17-2 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 13-2 «О бюджете района на 2009 год»» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 сентября 2009 года, № 13-9-102, опубликовано в районных газетах «Вести» № 38 от 18 сентября 2009 года, «Мағжан Жұлдызы» № 38 от 18 сентября 2009 года), от 20 октября 2009 года № 18-1 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 13-2 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 ноября 2009 года, № 13-9-106, опубликовано в районных газетах «Вести» № 49 от 4 декабря 2009 года, «Мағжан Жұлдызы» № 49 от 4 декабря 2009 года), следующие изменения:
В пункте 1.
Подпункт 1 изложить в следующей редакции:

1) кірістер
«1996671» саны «1995584» санымен ауыстырылсын
«1667900» саны «1666813» санымен ауыстырылсын
2-тармақша келесі редакцияда жазылсын:
2) шығындар
«1999471,1» саны «1998384,1» санымен ауыстырылсын
Нұсқалған шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қоса берілген).
2. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Мәслихат хатшысы
А. Штах                                    В. Гюнтнер
Аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 25 қарашадағы
№ 19-1 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2008 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 13-2 шешіміне 1-қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданының 2009 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы
мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Кірістер
1995584
1
Салықтық түсімдер

1) доходы:
Цифру «1996671» заменить цифрой «1995584»
Цифру «1667900» заменить цифрой «1666813»
Подпункт 2 изложить в следующей редакции
2) затраты
Цифру «1999471,1» заменить цифрой «1998384,1»
Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1, 2 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вступает  в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата
А. Штах                                    В. Гюнтнер
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 25 ноября 2009 года № 19-1
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 25 декабря 2008 года № 13-2
Бюджет района Магжана Жумабаева на 2009 год
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы
1 995 584,0
1
Налоговые поступления