"Тайынша ауданындағы қоғамдық жұмыстар туралы" аудан әкімдігінің 2003 жылғы 30 қаңтардағы N 19 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 27 наурыздағы N 131 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 сәуірде N 13-11-146 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 26 мамырда N 201 қаулысымен
Күші жойылды - Тайынша ауданы әкімдігінің 2009.05.26 N 201 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 2-тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 28-бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Тайынша ауданындағы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» аудан әкімдігінің 2003 жылғы 30 қаңтардағы № 19 қаулысына (Мемлекеттік тіркелім тізілімінде 2003 жылғы 5 наурызда № 846 тіркелді, 2003 жылғы 28 наурыздағы «Тайыншинские вести» газетінде жарияланған), «Тайынша ауданындағы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» аудан әкімдігінің 2003 жылғы 30 қаңтардағы № 19 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» аудан әкімдігінің 2003 жылғы 19 мамырдағы № 115 (Мемлекеттік тіркелім тізілімінде 2003 жылғы 30 мамырда № 933 тіркелді, 2003 жылғы 27 маусымдағы «Тайыншинские вести» газетінде жарияланған), «Тайынша ауданындағы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» аудан әкімдігінің 2003 жылғы 30 қаңтардағы № 19 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» 2005 жылғы 9 желтоқсандағы № 560 (Мемлекеттік тіркелім тізілімінде 2006 жылғы 13 қаңтардағы № 13-11-19 тіркелді, 2006 жылғы 17 наурыздағы «Тайыншинские вести» газетінде жарияланған), «Тайынша ауданындағы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» аудан әкімдігінің 2003 жылғы 30 қаңтардағы № 19 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» 2006 жылғы 16 мамырдағы № 160 қаулыларына енгізілген толықтырулармен (Мемлекеттік тіркелім тізілімінде 2006 жылғы 2 маусымдағы № 13-11-42 тіркелді, 2006 жылғы 14 шілдедегі «Тайыншинские вести» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
ақылы қоғамдық жұмыстардың Тізбесіндегі 14 тармақ шығарылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен он күнтізбелік
күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а.                             И. Турков

О внесении изменения в постановление акимата района от 30 января 2003 года N 19 "Об организации общественных работ в Тайыншинском районе"
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 27 марта 2009 года N 131. Зарегистрировано управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 23 апреля 2009 года N 13-11-146. Утратило силу - постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 26 мая 2009 года N 201
Утратило силу - постановлением акимата Тайыншинского района от 26.05.2009 N 201
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 30 января 2003 года № 19 «Об организации общественных работ в Тайыншинском районе» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации № 846 от 5 марта 2003 года, опубликовано в газете «Тайыншинские вести» от 28 марта 2003 года), с дополнениями, внесенными постановлениями акимата района от 19 мая 2003 года № 115 «О внесении дополнения в постановление акимата района от 30 января 2003 года № 19 «Об организации общественных работ в Тайыншинском районе» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации № 933 от 30 мая 2003 года, опубликовано в газете «Тайыншинские вести» от 27 июня 2003 года), от 9 декабря 2005 года № 560 «О внесении дополнения в постановление акимата района от 30 января 2003 года № 19 «Об организации общественных работ в Тайыншинском районе» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации № 13-11-19 от 13 января 2006 года, опубликовано в газете «Тайыншинские вести» от 17 марта 2006 года), от 16 мая 2006 года № 160 «О внесении дополнения в постановление акимата района от 30 января 2003 года № 19 «Об организации общественных работ в Тайыншинском районе» (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации № 13-11-42 от 2 июня 2006 года, опубликовано в газете «Тайыншинские вести» от 14 июля 2006 года) следующее изменение:
в Перечне оплачиваемых общественных работ пункт 14 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима района           И. Турков