2009 жылғы көктемгі егістік жұмыстарын жүргізудің мерзімін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 5 мамырдағы N 188 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 8 мамырда N 13-11-150 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2012 жылғы 22 маусымдағы N 02.10-07-02-542 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2012.06.22 N 02.10-07-02-542 хаты)
«Агроөнеркәсіптік кешен мен селолық аумақтардың дамуын мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 87 қаулысымен бекітілген 2009 жылғы көктемгі егістік және күзгі жиын-терім жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауарлы-материалдық құндылықтардың бағасын арзандатуға ауылшаруашылық тауарөндірушілеріне субсидия төлеу Ережелерінің 12 тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі ғылыми-өндірістік орталығының ұсынымы негізінде аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тайынша ауданы бойынша 2009 жылғы субсидияланатын приоритеттік ауылшаруашылық дәнді-дақылдардың түрлері бойынша көктемгі егістік жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімі келесі тәртіпте белгіленсін:
1) жаздық бидай – 15 мамырдан 30 мамыр аралығында;
2) (орташа кеш сұрыпты) арпа – 25 мамардан 30 мамыр аралығында;
3) (орташа пісетін сұрыпты) арпа – 30 мамардан 5 маусым
аралығында;
4) (орташа кеш сұрыпты) сұлы – 25 мамардан 30 мамыр аралығында;
5) (орташа пісетін сұрыпты) сұлы – 27 мамырдан 30 мамыр
аралығында;
6) асбұршақ – 25 мамырдан 30 мамыр аралығында;
7) қарақұмық – 20 мамырдан 25 мамыр аралығында;
8) тары – 28 мамырдан 5 маусым аралығында;
9) рапс – 6 мамырдан 20 мамыр аралығында;
10) зығыр, қыша – 15 мамырдан 20 мамыр аралығында;
11) майлы дақылдар тұқымына күнбағыс – 10 мамырдан 18 мамыр аралығында;
12) біржылдық шөптер – 1 маусымнан 10 маусым аралығында;
13) картоп – 15 мамырдан 20 мамыр аралығында;
14) көкөністер – 27 сәуірден 11 маусым аралығында;
15) сүрлемге жүгері – 17 мамырдан 25 мамыр аралығында.
2. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                    А. Маковский

Об определении оптимальных сроков проведения весенне-полевых работ на 2009 год
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 5 мая 2009 года N 188. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 8 мая 2009 года N 13-11-150. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 22 июня 2012 года N 02.10-07-02-542)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 22.06.2012 N 02.10-07-02-542)
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 66 «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», пунктом 12 Правил выплаты субсидий сельскохозяйственным товаропроизводителям на удешевление стоимости горюче–смазочных материалов и других товарно–материальных ценностей, необходимых для проведения весеннее–полевых и уборочных работ на 2009 год, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 января 2009 года № 87, на основании рекомендаций научно– производственного центра Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки проведения весенне–полевых работ по следующим видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Тайыншинскому району на 2009 год:
1) яровая пшеница – с 15 мая по 5 июня;
2) ячмень (среднепоздние сорта) – с 25 мая по 30 мая;
3) ячмень (среднеспелые сорта) – с 30 мая по 5 июня;
4) овес (среднепоздние сорта) – с 25 мая по 30 мая;
5) овес (среднеспелые сорта) – с 27 мая по 30 мая;
6) горох – с 25 мая по 30 мая;
7) гречиха – с 20 мая по 25 мая;
8) просо – с 28 мая по 5 июня;
9) рапс – с 6 мая по 20 мая;
10) лен, горчица – с 15 мая по 20 мая;
11) подсолнечник на маслосемена – с 10 мая по 18 мая;
12) однолетние травы – с 1 июня по 10 июня;
13) картофель – с 15 мая по 20 мая;
14) овощные – с 27 апреля по 11 июня;
15) кукуруза на силос – с 17 мая по 25 мая.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Маковский