"2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 91 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 шілдедегі N 133 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 4 қыркүйекте N 13-11-155 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2012 жылғы 16 қазандағы N 05-20-149 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2012.10.16 N 05-20-149 хаты)
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 91 шешіміне (Мемлекеттік тізілім тіркеуінде 2009 жылғы 4 ақпанда тіркелген № 13-11-137, «Тайынша таңы» 2009 жылғы 20 ақпан, «Тайыншинские вести» 2009 жылғы 20 ақпан), оның 2009 жылғы 2 наурызда аудандық мәслихаттың «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 91 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» № 106 (Мемлекеттік тізілім тіркеуінде 2009 жылғы 20 наурызда тіркелген тіркеу № 13-11-144, «Тайынша Таңы – 2009 жылғы 10 сәуір, «Тайыншинские вести» - 2009 жылғы 10 сәуір), «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 91 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» № 124 (Мемлекеттік тізілім тіркеуінде 2009 жылғы 8 маусымда тіркелген тіркеу № 13-11-151, «Тайынша Таңы – 2009 жылғы 26 маусым, «Тайыншинские вести» - 2009 жылғы 26 маусым), шешімдерімен нақтыланғанын есепке ала отырып, келесі өзгерістер енгізілсін:
1. 1 тармақта:
1) тармақшада
«2 429 619» саны «2 433 620» санымен ауыстырылсын;
«1 693 242» саны «1 697 243» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«2 456 126» саны «2 459 627» санымен ауыстырылсын;
4) тармақшада
«0» саны «500» санымен ауыстырылысын;
5) тармақшада
«0» саны «-26507» санымен ауыстырылысын;
6) тармақшада
«0» саны «26507» санымен ауыстырылсын;
2) 10-1 тармақта:
«47 691» саны «52 191» санымен ауыстырылсын:
«13 098» саны «17 598» санымен ауыстырылсын;
3) 11-4 тармақта:
«36141» саны «35 642» санымен ауыстырылсын;
«9 041» саны «8 542» санымен ауыстырылсын;
4) Осы шешімге 1, 2, 3, 4-қосымшалар көрсетілген шешімге 1, 2, 4, 5-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 91 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 27 июля 2009 года N 133. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 4 сентября 2009 года N 13-11-155. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16 октября 2012 года N 05-20-149)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16.10.2012 N 05-20-149)
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан « О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 91 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации за № 13-11-137 от 4 февраля 2009 года, «Тайынша-Таны» от 20 февраля 2009 года, «Тайыншинские вести» от 20 февраля 2009 года) с учетом его уточнения решением районного маслихата от 2 марта 2009 года № 106 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года №91 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации за № 13-11-144 от 20 марта 2009 года, «Тайынша-Таны» от 10 апреля 2009 года, «Тайыншинские вести» от 10 апреля 2009 года), решением районного маслихата от 27 апреля 2009 года № 124 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 91 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации за № 13-11-151 от 8 июня 2009 года, «Тайынша-Таны» от 26 июня 2009 года, «Тайыншинские вести» от 26 июня 2009 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры «2 429 619» заменить цифрами «2 433 620»;
цифры «1 693 242» заменить цифрами «1 697 243»;
в подпункте 2)
цифры «2 456 126» заменить цифрами «2 459 627»;
в подпункте 4)
цифры «0» заменить цифрами «500»;
в подпункте 5)
цифры «0» заменить цифрами «-26507»;
в подпункте 6)
цифры «0» заменить цифрами «26507»;
2) в пункте 10-1:
цифры «47 691» заменить цифрами «52 191»;
цифры «13 098» заменить цифрами «17 598»;
3) в пункте 11-4:
цифры «36 141» заменить цифрами «35 642»;
цифры «9 041» заменить цифрами «8 542»;
4) приложения 1, 2, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2, 3, 4 к настоящему решению;

81531
Инвестициялық жобалар
81231
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
81231
458
Ауданның тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобильдік жолдар бөлімі (облыстық маңызы бар қаланың)
33101
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
1600
оның ішінде:
Тайынша қаласы "Железнодорожный" шағын ауданында су жеткізу желісін қайта құруға жоба-сметалық құжаттар әзірлеуге
1600
032
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымды және елді мекендерді көркейтуді дамыту
31501
оның ішінде:
Тайынша ауданы Тайынша қаласында "Железнодорожный" шағын ауданы аймағында су құбыры тарату желісін қайта құру
31501
467
Ауданның құрылыс бөлімі (облыстық маңызы бар қаланың)
48130
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
13030
оның ішінде:
Тайынша ауданының Амандық селосында жер асты локалдық сумен жабдықтау жүйесінің құрылысы
10374
Тайынша ауданы Теңдік селосында Азиат даму банкі займы бойынша технологиялық сүйемелдеуге және сумен жабдықтау жүйесінің құрылысына авторлық қадағалау
656
Тайынша ауданы Тайынша қаласында жер асты көздерінен (локалды сумен жабдықтау) екі скважинаны қайта құруға
2000
007
Қалалар мен елді мекендерді көркейтуді дамыту
35100
оның ішінде:
Тайынша қаласында электр желісінің құрылысы
11500
Тайынша қаласының аудандық аурухана мен емханасының аумағын көркейту
20000
Тайынша қаласының № 3 ОМ-тің аумағын көркейту
2300
Тайынша қаласы мәдениет үйіне жататын аумақты көркейту

81531
Инвестиционные проекты
81231
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
81231
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского ранспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
33101
029
Развитие системы водоснабжения
1600
в том числе:
Изготовление проектно-сметной документации на реконструкцию разводящей сети водопровода в зоне микрорайона "Железнодорожный" г. Тайынша Тайыншинского района
1600
032
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
31501
в том числе:
Реконструкция разводящей сети водопровода в зоне микрорайона "Железнодорожный" г. Тайынша Тайыншинского района
31501
467
Отдел строительства района (города областного значения)
48130
006
Развитие системы водоснабжения
13030
в том числе:
Строительство локального водоснабжения из подземных вод в с. Амандык Тайыншинского района
10374
Технологическое сопровождение и авторский надзор за строительством системы водоснабжения по займу Азиатского банка развития в с. Тендык Тайыншинского района
656
Реконструкция двух скважин из подземных источников (локальное водоснабжение) в г. Тайынша Тайыншинского района
2000
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
35100
в том числе:
Строительство электролиний г. Тайынша
11500
Благоустройство прилегающей территории районной больницы и поликлиники в г. Тайынша
20000
Благоустройство прилегающей территории СШ № 3 в г. Тайынша
2300
Благоустройство территории прилегающей к зданию Дома культуры г. Тайынша

019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде кешендер, ауылдар (селолар), ауылдық (селолық) округтарда әлеуметтік басым жобаларды қаржыландыру
10000
12
Көлік және коммуникациялар
132691
123
Қаладағы аудан әкімі аппараты, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округі әкімі аппараты
132691
013
Аудандағы қала, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық(селолық) округтарда автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в  рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
10000
12
Транспорт и коммуникации
132691
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
132691
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа