"2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 91 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 қарашадағы N 161 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 желтоқсанда N 13-11-161 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2012 жылғы 16 қазандағы N 05-20-149 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2012.10.16 N 05-20-149 хаты)
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 91 шешіміне (Мемлекеттік тізілім тіркеуінде 2009 жылғы 4 ақпанда тіркелген № 13-11-137, «Тайынша таңы» 2009 жылғы 20 ақпан, «Тайыншинские вести» 2009 жылғы 20 ақпан), оның 2009 жылғы 2 наурызда аудандық мәслихаттың «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 91 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» № 106 (Мемлекеттік тізілім тіркеуінде 2009 жылғы 20 наурызда тіркелген тіркеу № 13-11-144, «Тайынша Таңы – 2009 жылғы 10 сәуір, «Тайыншинские вести» - 2009 жылғы 10 сәуір), «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 91 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 124 (Мемлекеттік тізілім тіркеуінде 2009 жылғы 8 маусымда тіркелген тіркеу № 13-11-151, «Тайынша Таңы – 2009 жылғы 26 маусым, «Тайыншинские вести» - 2009 жылғы 26 маусым), «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 91 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы»2009 жылғы 27 шілдедегі № 133 (Мемлекеттік тізілім тіркеуінде 2009 жылғы 4 қыркүйекте тіркелген тіркеу № 13-11-155, «Тайынша Таңы – 2009 жылғы 2 қазан, «Тайыншинские вести» - 2009 жылғы 2 қазан), «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 91 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 23 қазандағы № 150 (Мемлекеттік тізілім тіркеуінде 2009 жылғы 2 желтоқсан тіркелген тіркеу № 13-11-159) шешімдерімен нақтыланғанын есепке ала отырып, келесі өзгерістер енгізілсін:
1. 1 тармақта:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года N 91 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 25 ноября 2009 года N 161. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 29 декабря 2009 года N 13-11-161. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16 октября 2012 года N 05-20-149)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16.10.2012 N 05-20-149)
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан « О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 91 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации за № 13-11-137 от 4 февраля 2009 года, «Тайынша-Таны» от 20 февраля 2009 года, «Тайыншинские вести» от 20 февраля 2009 года) с учетом его уточнения решением районного маслихата от 2 марта 2009 года № 106 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 91 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации за № 13-11-144 от 20 марта 2009 года, «Тайынша-Таны» от 10 апреля 2009 года, «Тайыншинские вести» от 10 апреля 2009 года), решением районного маслихата от 27 апреля 2009 года № 124 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 91 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации за № 13-11-151 от 8 июня 2009 года, «Тайынша-Таны» от 26 июня 2009 года, «Тайыншинские вести» от 26 июня 2009 года), решением районного маслихата от 27 июля 2009 года № 133 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 91 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации за № 13-11-155 от 4 сентября 2009 года, «Тайынша-Таны» от 2 октября 2009 года, «Тайыншинские вести» от 2 октября 2009 года), решением районного маслихата от 23 октября 2009 года № 150 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 91 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации за № 13-11-159 от 2 декабря 2009 года) следующие изменения: