Тимирязев ауданы шақыру учаскесінде тіркеу өткізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 20 қаңтардағы N 5 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Тимирязев ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 қаңтарда N 13-12-83 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 14 қазандағы N 257 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2011.10.14 N 257 Қаулысымен
2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 31-бабындағы 1-тармақ 8) тармақшасына, 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының «Әскери міндет және әскери қызмет туралы» (одан әрі-Заң) Заңының 1718-баптарына сәйкес, әскерге дейінгі шақырылатындарды әскери есебіне алу мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Тимирязев ауданы аймағында тұратын 1992 жылы туған ер азаматтарды және бұрын тіркеуден өтпеген ересек жастағы азаматтарды 2009 жылдың қаңтар-наурызында шақыру учаскесінде әскери есепке тіркелуі өткізілсін.
2. Селолық округ әкімдері:
1) қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің сұранысына сәйкес, шақыру учаскеде тіркеуге жататын жасөспірімдердің тізімдері аудан қорғаныс істері жөніндегі бөлімге берілсін;
2) тіркеу өткізу үшін шақыру учаскеге азаматтардың дер кезінде келуі туралы оларға хабар жеткізілсін.
3. 2009 жылдың қаңтар-наурызында азаматтарды шақыру учаскесінде тіркеу өткізілу кезеңге тіркеу өткізу жөнінде аудандық комиссия келесі құрамында құрылсын:
комиссия төрағасы - Константинов Александр Николаевич аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлім бастығы (келісу бойынша)
комиссия төрағасының орынбасары - Шаяхметова Алма Ахметбекқызы аудандық ішкі саясат бөлімінің бастығы;
комиссия мүшелері:
Рамазанов Марат Қойшыбайұлы - аудандық ішкі істер бөлімі бастығының орынбасары (келісу бойынша);
Мұстафина Айман Қажытайқызы - медицина қызметкерлері құрамының жұмысын басқаратын аудандық емхана дәрігері - медициналық комиссия төрағасы (келісу бойынша);
Қалкенова Сара Шабданқызы - аудан емханасы психиатриялық кабинетінің мейірбикесі -комиссия хатшысы (келісу бойынша).
4. Аудандық емхананың бас дәрігері Сәбира Науқанқызы Даироваға (келісу бойынша):
1) қорғаныс істері жөніндегі бөлім бастығының мәлімдемесі бойынша тіркеуге жататын азаматтарды дәрігерлік куәландіру үшін дәрігерлер мамандарды атап берсін;
2) дәрігерлік комиссияны қажетті медициналық-санитарлық жабдықтармен және дәрі-дәрмектермен қамтамасыз етсін

О проведении приписки к призывному участку в Тимирязевском районе
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 20 января 2009 года N 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Тимирязевского района Северо-Казахстанской области 28 января 2009 года N 13-12-83. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 14 октября 2011 года N 257
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 14.10.2011 N 257
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», со статьями 17,  18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе» (далее – Закон), в целях принятия на воинский учет допризывников акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Провести в январе-марте 2009 года приписку к призывному участку граждан Республики Казахстан мужского пола, проживающих на территории Тимирязевского района, 1992 года рождения и старших возрастов, ранее не прошедших приписку.
2. Акимам сельских округов:
1) представить в отдел по делам обороны района списки юношей, подлежащих приписке к призывному участку, согласно запросу отдела по делам обороны;
2) для проведения приписки обеспечить своевременное оповещение граждан об их явке на призывной участок.
3. На период проведения приписки граждан к призывному участку в январе – марте 2009 года образовать районную комиссию по проведению приписки в составе:
председатель комиссии – Константинов Александр Николаевич, начальник районного отдела по делам обороны (по согласованию)
заместитель председателя комиссии – Шаяхметова Алма Ахметбековна, начальник отдела внутренней политики;
члены комиссии:
Рамазанов Марат Койшибаевич, заместитель начальника районного отдела внутренних дел (по согласованию);
Мустафина Айман Кажатаевна, врач районной поликлиники, руководящий работой медицинского персонала – председатель медицинской комиссии (по согласованию);
Калькенова Сара Шабдановна - секретарь комиссии, медсестра районной поликлиники (по согласованию).
4. Главному врачу районной поликлиники Даировой Сабире Наукановне (по согласованию):
1) по заявке начальника отдела по делам обороны выделить врачей-специалистов для медицинского освидетельствования граждан, подлежащих приписке;
2) обеспечить медицинскую комиссию необходимым медико-санитарным оборудованием и медикаментами;

3) әскер қатарына шақырылғандардың дәрігерлік куәландыру бойынша тәжірибесі бар үш мейірбике бөлінсін.
5. Ауданның экономика және бюджетті жоспарлау бөліміне шақыру учаскесіне әскери есепке тіркелуді өткізу үшін ақшалай қаражат бөлуді уақытында өндірсін.
6. Селолық округ әкімдеріне осы жұмысқа жауапты адаммен алыс жерде тұратын әскер қатарына шақырылғандарды тұратын орынынан шақыру учаскесіне дейін және қайта тұратын жеріне дейін жеткізуді қамтамасыз етсін.
7. «Тимирязев ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі тіркеу өткізу уақытына әскер қатарына шақырылғандарға техникалық жұмыстарды өткізу үшін құжаттарды ресімдеу екі адам санында техникалық қызметкерлермен еңбектік шарттарды бекітсін, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1400 «Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» қаулысына сәйкес еңбекақы төленсін.
8.Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л. В. Ганжаға, Тимирязев ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің бастығы А. Н. Константиновқа жүктелсін.
9. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                      Б. Жұмабеков

3) выделить три медсестры, имеющих опыт работы по медицинскому освидетельствованию допризывников.
5. Отделу экономики и бюджетного планирования района обеспечить своевременное выделение денежных средств для проведения приписки граждан к призывному участку.
6. Акимам сельских округов обеспечить доставку  допризывников, проживающих в отдаленной местности, на  комиссию по приписке от места жительства до призывного участка и обратно до места жительства с сопровождающим лицом, ответственным за эту работу.
7. Государственному учреждению «Аппарат акима Тимирязевского района» заключить  трудовые договоры с техническими работниками в количестве двух человек для выполнения технической работы по оформлению документов на допризывников на время проведения приписки,  с оплатой труда согласно  Постановлению Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года N 1400 «О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий».
8. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ганжа Л.В., начальника отдела по делам обороны Тимирязевского района Константинова А.Н.
9. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования.
Аким района                                     Б. Жумабеков