2010-2012 жылдары Тимирязев ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 8 желтоқсандағы N 234 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 21 желтоқсанда N 13-12-98 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігінің 2011 жылғы 27 сәуірдегі N 109 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігінің 2011.04.27 N 109 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына 1-тармағына 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20-бабына 5-тармағына 2) тармақшасы, 7-бабына 5) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес (одан әрі Тізбе) 2010-2012 жылға қоғамдық жұмыстардың түрлері бойынша еңбекақы мөлшері және көлемдері, түрлері, ұйымдардың Тізбесі бекітілсін.
2. «Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесіне:
қоғамдық жұмыстарды өткізуіне аудан бюджетінде қарастырылған қаражаттың шегінде бекітілген Тізбеге сәйкес қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды жіберуін жүзеге асырылсын;
«Жұмыспен қамту. Қоғамдық жұмыстар» 451-002-100 бюджеттік бағдарлама бойынша мемлекеттік органның қарастырылған стратегиялық жоспарымен шаралардың орындалуы қамтамасыз етілсін.
3. Тізбеге енгізілген ұйымдарға бекітілген Тізбеге сәйкес жұмыс түрлері бойынша және көлемдегі қоғамдық жұмыстарға жұмыссыздарды тартуы қамтамасыз етілсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары И.В.Циммерманға жүктелсін.
5. Осы қаулы 2010 жылғы 10 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ.Қасенов
Келісілген:
«Тимирязев аудандық мұрағат»
мемлекеттік мекемесінің директоры
Бағытжан Түлеубайқызы Мұсаева
2009 жылғы 8 желтоқсан
Тимирязев ауданының әділет Басқармасы
бастығының міндетін атқарушы
Татьяна Юрьевна Пухова
2009 жылғы 8 желтоқсан
Тимирязев ауданының әкімдігінің
2009 жылғы 8 желтоқсандағы № 234
қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері бойынша еңбекақы мөлшері және көлемдері, түрлері, ұйымдардың Тізбесі
Ұйымдардың атауы
Жұмыс орын-дары
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Мамандығы
Разряд
Коэффи
циенті
«Тимирязев ауданының әкімі аппараты» мемлекет-
тік мекемесі
1
1
1

Об организации общественных работ в Тимирязевском районе в 2010-2012 годах
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 8 декабря 2009 года N 234. Зарегистрировано Управлением юстиции Тимирязевского района Северо-Казахстанской области 21 декабря N 13-12-98. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 27 апреля 2011 года N 109
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 27.04.2011 N 109
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7, подпунктом 2) пункта 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Перечень организаций, виды, объемы и размеры оплаты труда по видам общественных работ (далее – Перечень) согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района»:
осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем в пределах средств, предусмотренных в бюджете района на проведение общественных работ;
обеспечить выполнение мероприятий, предусмотренных стратегическим планом государственного органа по бюджетной программе 451-002-100 «Программа занятости. Общественные работы».
3. Организациям, включенным в Перечень, обеспечить привлечение безработных к общественным работам в объемах и по видам работ согласно утвержденному Перечню.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Циммерман И.В.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 10 января 2010 года.
Аким района                                К. Касенов
Согласовано:                          Директор государственного                                     учреждения «Тимирязевский районный                                    архив» Мусаева Багитжан Тулеубаевна
8 декабря 2009 год
Исполняющая обязанности начальника                                      Управления юстиции Тимирязевского                                          района Пухова Татьяна Юрьевна
8 декабря 2009 год
Приложение
к постановлению акимата
Тимирязевского района
8 декабря  2009 года № 234
Перечень
организаций, виды, объемы и размеры оплаты труда по видам общественных работ
Наименование организа-
ции
Рабо-чих мест
Вид общественных работ
Профессия
Разряд
Коэффи циент
Государственное учреж дение «Аппарат акима Тимирязевского района»
1
1
1

1. Қысқа дайындық бойынша көмек көрсету, коммуналды меншік болып табылатын білім беру және әлеуметтік-мәдениет тағайындау обьектілерінде және басқа да бюджеттік ұйымдарда құрылыс жұмыстарын орындау, егер бұл мақсатқа жергілікті бюджетте қаражат қарастырылмаған болса, немесе олар тиісті күй-жағдайда обьектілерді ұстану үшін жетіспейді.
2. Елді мекендердің аумақтарын көгалдандыру және көркейту (оның ішінде аумақтарда қоқымдарды жинау, жусандарды кесу, қардан тазарту, ағаш отырғызу, гүл отырғызатын алаңдарды бөлу).
3. Компьютерлік техниканы қызмет көрсету (бағдарлама
лар).
Ғимараттарды, құрылымдарды және жабдықтарды ағымды жөндеу және қызмет көрсету бойынша жұмысшы
Көркейту жөніндегі жұмысшы
Компьютерлік техника жөніндегі оператор
III-IV
III-IV
G-14
1,59-
1,70
1,59-
1,70

1. Оказание помощи по подготовке к зиме, ремонту и выполнение строительных работ на объектах социально-
культурного назначения и образования, являющихся коммунальной собственностью, и других бюджетных организаций, если на эти цели не предусмотрены средства в местных бюджетах или их недостаточно для поддержки объектов в надлежащем состоянии.
2. Озеленение и благоустройство территорий населенных пунктов (в т.ч. уборка территорий от мусора, вырубка полыни, очистка от снега, посадка деревьев, разбивка цветников).
3. Обслуживание компьютерной техники (программ)
Рабочий по обслуживанию и текущему ремонту зданий, сооружений и оборудования
Рабочий по благоустрой-ству
Оператор компьютерной техники
III-IV
III-IV
G-14
1,59- 1,70
1,59-
1,70

1,43
«Тимирязев ауданының мәслихаты» мемлекет-
тік мекемесі
1
1. Қысқа дайынық бойынша көмек көрсету, коммуналды меншік болып табылатын білім беру және әлеуметтік-мәдениет тағайындау обьектілерінде және басқа да бюджеттік ұйымдарда құрылыс жұмыстарын орындау, егер бұл мақсатқа жергілікті бюджетте қаражат қарастырылмаған болса, немесе олар тиісті күй-жағдайда обьектілерді ұстану үшін жетіспейді.
Ғимараттарды, құрылымдарды және жабдықтарды ағымды жөндеу және қызмет көрсету бойынша жұмысшы
ІІІ-IV
1,59-
1,70
«Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекет-
тік мекемесі

1,43
Государственное учрежде-
ние «Маслихат Тимирязевского района»
Государственное учрежде-
ние «Отдел занятости и соци-
альных программ Тимирязевского района»
1
1
1
1
1
1. Оказание помощи по подготовке к зиме, ремонту и выполнение строительных работ на объектах социально-
культурного назначения и образования, являющихся коммунальной собственностью, и других бюджетных организаций, если на эти цели не предусмотрены средства в местных бюджетах или их недостаточно для поддержки объектов в надлежащем состоянии.

1. Құжаттамаларды сақтауға даярлық және өңдеу жұмыстарына көмек көрсету.
2. 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға және жұмыспен қамту сұрақтары бойынша көмек көрсету.
3. Жастар тәжірибесі мен әлеуметтік жұмыс орны бойынша қажетті құжаттарды жинауға және жұмыспен қамту сұрақтары бойынша көмек көрсету.
4. Қысқа дайындық бойынша көмек көрсету, коммуналды меншік болып табылатын білім беру және әлеуметтік-мәдениет тағайындау обьектілерінде және басқа да бюджеттік ұйымдарда құрылыс жұмыстарын орындау, егер бұл мақсатқа жергілікті бюджетте қаражат қарастырылмаған болса, немесе олар тиісті күй-жағдайда обьектілерді ұстану үшін жетіспейді.
Мұрағатшы
ассистент (маман көмекшісі)
ассистент (маман көмекшісі)
Ғимараттарды, құрылымдарды және жабдықтарды ағымды жөндеу және қызмет көрсету бойынша жұмысшы
G-14
G-13
G-13
III-IV
1,43
1,68
1,68
1,59-
1,70
«Тимирязев ауданы селолық округ әкімдері-
нің аппаратта-ры» мемлекет-
тік мекемелер
224
1. Жолдардың ағымды жөндеу жұмыстар (ойлармен шұңқырларды жабу, кірме жолдарды жөндеу, жол жиектерін, орман алқабын қоқымнан тазалау және тағы басқалар).
2. Күздік-көктемгі cу тасулармен бойланысты сондай-ақ мелиоративтік жұмыстарын өткізу.
3. Құрылыста, тұрғын үйлерді қайта жаңарту және күрделі жөндеуде қатысу. Мәдени тағайындау және әлеуметтік обьектілерінде құрылыс жұмыстарын орындау және жөндеу, қысқа дайындау бойынша көмек көрсету (аурухана, фелдшерлік-
акушерлік пунктер) және коммуналды меншік болып табылатын білім беру, селолық округ әкімдерінің аппараттарына және басқа да ұйымдар үшін жалға алған ғимараттар, егер бұл мақсатқа жергілікті бюджетте қаражат қарастырылмаған болса, немесе ол тиісті күй-жағдайда обьектілерді ұстану үшін жетіспейді.
4. Елді мекендердің аумақтарын көгалдандыру және көркейту (оның ішінде аумақтарда қоқымдарды жинау, жусандарды кесу, қардан тазарту, ағаш отырғызу, гүл отырғызатын алаңдарды бөлу), орман бағы шаруашылығын дамыту және сақтау, кезбе мал-хайуандарды ұстау және басқалар).
5. Спорттық шаралар дайындығына қатысу, оның ішінде құрылыста қосалқы жұмыстарды орындау және мұзды қалашықты және спорттық құрылысты жөндеу
6. Республикалық және аймақтық қоғамдық компанияларды жүргізуге қатысу (көпшілік пікірлерін сұрау, халықты әлеуметтік қорғау және жұмыспен қамту бойынша статистикалық тексеру елді-мекеннің санағын жүргізу.
7. Аз қамтылған тұрғындарға, жалғыз тұратын қарттарға және жаңа келген оралмандарға отын-көмір түсіруге және әкелуге көмектесу, отын дайындау, сонымен қатар коммуналдық меншіктегі кәсіпорындарға және аудандағы мәдени-әлеуметтік саладағы объектілерге.

1. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
2. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.
3. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов по Молодежной практике и социальным рабочим местам.
4. Оказание помощи по подготовке к зиме, ремонту и выполнение строительных работ на объектах социально- культурного назначения, являющихся коммунальной собственностью, и других бюджетных организаций, если на эти цели не предусмотрены средства в местных бюджетах или их недостаточно для поддержки объектов в надлежащем состоянии.
Рабочий по обслуживанию и текущему ремонту зданий, сооружений и оборудования
архивариус
ассистент (помощник специалиста)
ассистент (помощник специалиста)
Рабочий по обслуживанию и текущему ремонту зданий, сооружений и оборудования
III-IV
G-14
G-13
G-13
III-IV
1,59- 1,70
1,43
1,68
1,68
1,59-
1,70
Государственные учрежде-
ния «Аппараты
акимов сельских округов Тимирязевского района»
224
1. Текущий ремонт дорог (засыпка ям и выбоин, ремонт подъездных путей, санитарная очистка вдоль дорог, лесополос и др.).
2. Проведение мелиоративных работ, а также работ связанных с весенне-осенними паводками.
3. Участие в строительстве, реконструкции и капитальном ремонте жилья. Оказание помощи по подготовке к зиме, ремонт и выполнение строительных работ на объектах социального и культурного назначения (больницы, фельдшерско-
акушерские пункты) и образования, являющихся коммунальной собственностью, арендованные здания для аппаратов акимов сельских округов и других бюджетных организаций, если на эти цели не предусмотрены средства в местных бюджетах или их недостаточно для поддержки объектов в надлежащем состоянии.
4. Озеленение и благоустройство территорий населенных пунктов (в т.ч. уборка территорий от мусора, вырубка полыни, очистка от снега, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, отлов бродячих животных и др.
5. Участие в подготовке спортивных мероприятий, в том числе выполнение подсобных работ в строительстве и ремонте спортивных сооружений и ледовых городков.
6. Участие в проведении республиканских и региональных общественных кампаний (опрос общественного мнения, статистическое обследование по вопросам занятости и социальной защиты населения, переписи населения).
7. Заготовка дров, помощь в доставке и разгрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одинокопроживаю- щих престарелых, вновь прибывших оралманов, а также предприятий коммунальной собственности и объектов социально-
культурного назначения района.

8. Шаруашылық кітабін құрастыруға және үй шаруашылығының санағына көмек беру.
9. Коммуналды өз меншігіндегі сондай-ақ түскен бос ғимараттарды, әлеуметтік-мәдениетті тағайындалған обьектілерді күзету.
10. Селолық елді мекендерде қоғамдық тәртіп сақтау үшін құқық қорғау органдарына көмек көрсету үшін қатысу.
11. Үйінділерді, зираттарды жинау, соның ішінде қалдықтарды жинауын ұйымдастыру.
12. Бюджетті ұйымдарда және мемлекеттік мекемелерде қысқы маусымда от жағушы ретінде жұмыс істеу.
13. Оралмандарды қабылдау және орналастыру бойынша тапсырманы орындау.
14. Мемлекеттік тілде іс жүргізуге көмек көрсету.
15. Құжаттамаларды сақтауға даярлық және өңдеу жұмыстарына көмек көрсету.
Ғимараттарды, құрылымдарды және жабдықтарды ағымды жөндеу және қызмет көрсету бойынша жұмысшы
гидротехника-лық құрылыстарды қараушы
Ғимараттарды, құрылымдарды және жабдықтарды ағымды жөндеу және қызмет көрсету бойынша жұмысшы
Көркейту жөніндегі жұмысшы
Спорт құрылыстарын жөндеуші
санақшы
Жұмысшы
Тіркеуші
Күзетші
Күзет
Көркейту жөніндегі жұмысшы
От жағушы
Іс жүргізуші
Аудармашы
Мұрағатшы
III-IV
III-IV
III-IV
III-IV
III-IV
G-14
I
G-14
I-II
G-14
III
I-II
G-14
G-13
G-14
1,59-
1,70
1,59-
1,70
1,59-
1,70
1,59-
1,70
1,59-
1,70
1,43
1,39
1,43
1,39-
1,49
1,43
1,59
1,39-
1,49
1,43
1,68
1,43
«Тимирязев ауданының Сулы-
Элеватор негізгі мектебі» мемлекет-
тік мекемесі
4
1. Қысқа дайынық бойынша көмек көрсету, коммуналды меншік болып табылатын білім беру және әлеуметтік-мәдениет тағайындау обьектілерінде және басқа да бюджеттік ұйымдарда құрылыс жұмыстарын орындау, егер бұл мақсатқа жергілікті бюджетте қаражат қарастырылмаған болса, немесе олар тиісті күй-жағдайда обьектілерді ұстану үшін жетіспейді.
Ғимараттарды, құрылымдарды және жабдықтарды ағымды жөндеу және қызмет көрсету бойынша жұмысшы
III-IV
1,59-
1,70
«Кемпір қосақ» бала бақшасы коммуналды қазыналы мемлекет-
тік кәсіпорны
4
1. Қысқа дайындық бойынша көмек көрсету, коммуналды меншік болып табылатын білім беру және әлеуметтік-мәдениет тағайындау обьектілерінде және басқа да бюджеттік ұйымдарда құрылыс жұмыстарын орындау, егер бұл мақсатқа жергілікті бюджетте қаражат қарастырылмаған болса, немесе олар тиісті күй-жағдайда обьектілерді ұстану үшін жетіспейді.
Ғимараттарды, құрылымдарды және жабдықтарды ағымды жөндеу және қызмет көрсету бойынша жұмысшы
III-IV
1,59-
1,70
«Тимирязев ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» мемлекет-
тік мекемесі
1
1
1. Қысқа дайынық бойынша көмек көрсету, коммуналды меншік болып табылатын білім беру және әлеуметтік-мәдениет тағайындау обьектілерінде және басқа да бюджеттік ұйымдарда құрылыс жұмыстарын орындау, егер бұл мақсатқа жергілікті бюджетте қаражат қарастырылмаған болса, немесе олар тиісті күй-жағдайда обьектілерді ұстану үшін жетіспейді.
2. Құжаттамаларды сақтауға даярлық және өңдеу жұмыстарына көмек көрсету.
Ғимараттарды, құрылымдарды және жабдықтарды ағымды жөндеу және қызмет көрсету бойынша жұмысшы
мұрағатшы
III-IV
G-14
1,59-
1,70
1,43
«Тимирязев аудандық мұрағат» мемлекет-
тік мекемесі
2

8. Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг.
9. Охрана значимых объектов социально-
культурного назначения, а также пустующих зданий, находящихся в коммунальной собственности.
10. Участие в отрядах содействия правоохранительным органам для обеспечения общественного порядка в сельских населенных пунктах.
11.Благоустройство кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов.
12. Работа в качестве истопника на период отопительного сезона бюджетных организаций и государственных учреждений.
13. Выполнение поручений по приему и обустройству оралманов.
14. Оказание помощи в ведении делопроизводства на государственном языке.
15.Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
Рабочий по обслуживанию и текущему ремонту зданий, сооружений и оборудования
Осмотрщик гидротехни-
ческих сооружений
Рабочий по обслуживанию и текущему ремонту зданий, сооружений и оборудования
Рабочий по благоустрой-ству
Ремонтиров-
щик спортивных сооружений
статистик
рабочий
регистратор
сторож
охранник
Рабочий по благоустрой-ству
истопник
делопроизво-дитель
переводчик
архивариус
III-IV
III-IV
III-IV
III-IV
III-IV
G-14
I
G-14
I-II
G-14
III
I-II
G-14
G-13
G-14
1,59- 1,70
1,59- 1,70
1,59- 1,70
1,59-
1,70
1,59-
1,70
1,43
1,39
1,43
1,39-
1,49
1,43
1,59
1,39-
1,49
1,43
1,68
1,43
Государственное учрежде-
ние «Сулы-Элеваторная основная школа Тимирязевского района»
4
1. Оказание помощи по подготовке к зиме, ремонту и выполнение строительных работ на объектах социально- культурного назначения и образования, являющихся коммунальной собственностью, если на эти цели не предусмотрены средства в местных бюджетах или их недостаточно для поддержки объектов в надлежащем состоянии.
Рабочий по обслуживанию и текущему ремонту зданий, сооружений и оборудования
III-IV
1,59-
1,70
Коммунальное казенное государственное предприя-тие «Детский сад «Радуга»
4
1. Оказание помощи по подготовке к зиме, ремонту и выполнение строительных работ на объектах социально- культурного назначения и образования, являющихся коммунальной собственностью, если на эти цели не предусмотрены средства в местных бюджетах или их недостаточно для поддержки объектов в надлежащем состоянии.
Рабочий по обслуживанию и текущему ремонту зданий, сооружений и оборудования
III-IV
1,59-
1,70
Государственное учрежде-
ние «Отдел экономики и бюджетно-го планирования Тимирязевского района»
1
1
1. Оказание помощи по подготовке к зиме, ремонту и выполнение строительных работ на объектах социально- культурного назначения являющихся коммунальной собственностью, если на эти цели не предусмотрены средства в местных бюджетах или их недостаточно для поддержки объектов в надлежащем состоянии.
2. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
Рабочий по обслуживанию и текущему ремонту зданий, сооружений и оборудования
архивариус
III-IV
G-14
1,59-
1,70
1,43
Государственное учрежде-
ние «Тимирязевский районный архив»
2
1

1. Қысқа дайынық бойынша көмек көрсету, коммуналды меншік болып табылатын білім беру және әлеуметтік-мәдениет тағайындау обьектілерінде және басқа да бюджеттік ұйымдарда құрылыс жұмыстарын орындау, егер бұл мақсатқа жергілікті бюджетте қаражат қарастырылмаған болса, немесе олар тиісті күй-жағдайда обьектілерді ұстану үшін жетіспейді.
2. Құжаттамаларды сақтауға даярлық және өңдеу жұмыстарына көмек көрсету.
Ғимараттарды, құрылымдарды және жабдықтарды ағымды жөндеу және қызмет көрсету бойынша жұмысшы
мұрағатшы
III-IV
G-14
1,59-
1,70
1,43
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша әділет Департаменті Тимирязев ауданының әділет басқармасы
2

1. Оказание помощи по подготовке к зиме, ремонту и выполнение строительных работ на объектах социально- культурного назначения, являющихся коммунальной собственностью, других бюджетных организаций, если на эти цели не предусмотрены средства в местных бюджетах или их недостаточно для поддержки объектов в надлежащем состоянии.
2.Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
Рабочий по обслуживанию и текущему ремонту зданий, сооружений и оборудования
архивариус
III-IV
G-14
1,59-
1,70
1,43
Управле-
ние юстиции Тимирязевского района Департа-
мента юстиции по Севе-ро-Казах-станской области
2

250
Ескерту:
1. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1400 «Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражат есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» 2, 3 қосымшалары Қаулысына сәйкес анықталады.
2. Белгіленген жұмыстар ұйымдардың штат кестесінде тиісті бірлік қатыспаған жағдайда және осы мақсатта жергілікті бюджетте қаржы қаралмаса қолданылады.

250
Примечание:
1. Оплата труда, безработных участвующих в общественных работах определяется в соответствии с Постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий» приложение 2,3.
2. Указанные работы применяются в случае отсутствия соответствующих единиц в штатных расписаниях организаций и если на эти цели не предусмотрены средства в местных бюджетах.