"2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" 2008 жылғы 25 желтоқсандағы Шал ақын ауданы мәслихатының N 11/2 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2009 жылғы 26 қарашадағы N 19/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 желтоқсанда N 13-14-88 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2013 жылғы 9 қазандағы N 02-04/195 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 09.10.2013 N 02-04/195 хаты)
Қазақстан Республикасындағы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-11 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» Шал ақын ауданы мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы ХІ сессиясының № 11/2 шешіміне (2009 жылғы 30 қаңтардағы № 5 «Парыз» аудандық газетінде және 2009 жылғы 30 наурыздағы № 5 «Новатор» аудандық газетінде жарияланған, 2009 жылғы 22 қаңтардағы № 13-14-69 нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген) «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» Шал ақын ауданы мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/2 шешіміне өзгертулер енгізу туралы» аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 31 наурыздағы ХІІІ сессиясының № 13/2  шешімімен(2009 жылғы 10 сәуірдегі № 13-14-74 нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 17 «Парыз» аудандық газетінде және 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 17 «Новатор» аудандық газетінде жарияланған) енгізілген, «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» Шал ақын ауданы мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/2 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 28 сәуірдегі ХІV сессиясының № 14/1 шешімімен (2009 жылғы 19 мамырдағы № 13-14-76 нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 29 мамырдағы № 22 «Парыз» аудандық газетінде және 2009 жылғы 29 мамырдағы № 22 «Новатор» аудандық газетінде жарияланған) енгізілген өзгертулерді ескере отыра, «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» Шал ақын ауданы мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/2 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 27 шілдедегі ХVІІ сессиясының № 17/3 шешімімен (2009 жылғы 17 тамыздағы № 13-14-80 нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 4 қыркүйектегі № 35 «Парыз» аудандық газетінде және 2009 жылғы 4 қыркүйектегі № 36 «Новатор» аудандық газетінде жарияланған) енгізілген өзгертулерді ескере отыра, «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» Шал ақын ауданы мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/2 шешіміне өзгертулер енгізу туралы» аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 26 қазандағы ХVІІІ сессиясының № 18/3 шешімімен (2009 жылғы 17 қарашадағы № 13-14-87 нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 27 қарашадағы № 47 «Парыз» аудандық газетінде және 2009 жылғы 27 қарашадағы № 48 «Новатор» аудандық газетінде жарияланған) енгізілген өзгертулерді ескере отыра, келесі өзгертулер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада

О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына от 25 декабря 2008 года N 11/2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 26 ноября 2009 года N 19/1. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 20 декабря 2009 года N 13-14-88. Утратило силу (письмо маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области 9 октября 2013 года N 02-04/195)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области 09.10.2013 N 02-04/195)
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148-II, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХI сессии маслихата района Шал акына от 25 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-14-69 от 22 января 2009 года, опубликовано в районной газете «Парыз» от 30 января 2009 года № 5 и районной газете «Новатор» от 30 января 2009 года № 5) с учетом изменений, внесенных решением ХIII сессии районного маслихата от 31 марта 2009 года № 13/2 «О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына от 25 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-14-74 от 10 апреля 2009 года, опубликовано в районной газете «Парыз» от 24 апреля 2009 года № 17 и районной газете «Новатор» от 24 апреля 2009 года № 17) с учетом изменений, внесенных решением ХIV сессии районного маслихата от 28 апреля 2009 года № 14/1 «О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Шал акына от 25 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-14-76 от 19 мая 2009 года, опубликовано в районной газете «Парыз» от 29 мая 2009 года № 22 и районной газете «Новатор» от 29 мая 2009 года № 22) с учетом изменений, внесенных решением XVII сессии районного маслихата от 27 июля 2009 года № 17/3 «О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Шал акына от 25 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-14-80 от 17 августа 2009 года, опубликовано в районной газете «Парыз» от 4 сентября 2009 года № 35 и районной газете «Новатор» от 4 сентября 2009 года № 36) с учетом изменений, внесенных решением XVIII сессии районного маслихата от 26 октября 2009 года № 18/3 «О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына от 25 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-14-87 от 17 ноября 2009 года, опубликовано в районной газете «Парыз» от 27 ноября 2009 года № 47 и районной газете «Новатор» от 27 ноября 2009 года № 48), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункте 1)

«1269904» сандары «1267907» сандарымен ауыстырылсын;
«1076842» сандары «1074845» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«1273538,3» сандары «1271541,3» сандарымен ауыстырылсын.
Берілген шешімге 1, 4, 6-қосымшалар жаңа басылымда жариялансын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан іске енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен              Аудандық мәслихаттың
тыс ХІХ сессиясының төрағасы               хатшысы
Қ. Байзақов                                Н. Дятлов
Шал ақын ауданы мәслихатының
2009 жылғы 26 қарашадағы

цифры «1269904» заменить цифрами «1267907»;
цифры «1076842» заменить цифрами «1074845»;
подпункте 2)
цифры «1273538,3» заменить цифрами «1271541,3»;
Приложения 1,4,6 к указанному решению изложить в новой редакции (прилагаются).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель ХIХ внеочередной              Секретарь
сессии районного маслихата                 районного маслихата
К. Байзаков                                Н. Дятлов
Приложение 1
к решению сессии маслихата