Шал ақын ауданының аумағында 2010 жылдың қаңтар-наурыз айларында 1993 жылғы және жастары үлкен, бұрын тіркеуден өткізілмеген азаматтарды әскерге шақыру учаскесінде тіркеуден өткізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің 2009 жылғы 24 қарашадағы N 20 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 желтоқсанда N 13-14-89 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің 2011 жылғы 7 қазандағы N 22 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің 2011.10.07 N 22 Шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-11 Заңы 33-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, «Әскери міндет және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74-111 Заңы 17-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасындағы әскери міндеттілер мен әскерге шақырылатындардың әскери есебін жүргізу тәртібі туралы Ережеге сәйкес, аудан әкімі ШЕШТІ:
1. Шал ақын ауданының аумағында 2010 жылдың қаңтар-наурыз айларында 1993 жылғы және жастары үлкен, бұрын тіркеуден өткізілмеген азаматтар әскерге шақыру учаскесінде тіркеуден өткізілсін.
2. Селолық округ әкімдеріне:
1) ауданның қорғаныс істері бойынша Біріккен бөліміне әскерге шақырылатын жасөспірімдердің тізімін ұсынсын;
2) әскери есепті жүргізетіндердің басшылығымен әскерге шақырылатын жасөспірімдердің жиналу пунктісіне белгіленген мерзімде әскер қатарына шақырылатындардың келуін қамтамасыз етсін.
3. Ауданның қаржы бөлімі әскерге шақыру учаскесінде азаматтардың тіркеуін өткізу үшін, қажетті техникалық жұмысшыларды күту үшін қаржы қаражатының уақытылы бөлінуін қамтамасыз етсін.
4. Орталық аудандық ауруханаға (келісім бойынша):
1) кеуде жасушалар ағзаларының флюорографиялық зерттеуін, группасын және резусын анықтаумен қан анализін, белокқа несептің зерттеуін, жүректің электрокардиограммасын жасауды қамтамасыз етсін;
2) әскерге шақыру учаскесін керекті дәрі-дәрмекпен, медициналық жабдықтармен толықтырсын.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Елена Петровна Кузичеваға жүктелсiн.
6. Осы шешім бірінші ресми жарияланғанынан кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Аудан әкiмi                                А. Әмрин
«КЕЛІСІЛДІ»
Орталық аудандық                           Б.Ә. Әбдімәлікұлы
аурухананың бас дәрігері
Шал ақын ауданының                         Л.М. Мұқамеджанова
қаржы бөлiмiнiң бастығы
Шал ақын ауданының қорғаныс істері         Р.Р. Мұратбеков
бойынша Біріккен бөлімінің бастығы

О проведении приписки к призывному участку граждан 1993 года рождения и старших призывных возрастов, ранее не прошедших приписку на территории района Шал акына в январе-марте 2010 года
Решение акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 24 ноября 2009 года N 20. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 20 декабря 2009 года N 13-14-89. Утратило силу - решением акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 7 октября 2011 года N 22
Сноска. Утратило силу - решением акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 07.10.2011 N 22
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74-III «О воинской обязанности и воинской службе», Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371, аким района РЕШИЛ:
1. Провести приписку к призывному участку граждан мужского пола 1993 года рождения и старших призывных возрастов, ранее не прошедших приписку, на территории района Шал акына в январе-марте 2010 года.
2. Акимам сельских округов:
1) представить в Объединенный отдел по делам обороны района списки допризывников, подлежащих приписке к призывному участку;
2) для проведения приписки обеспечить в установленные сроки организованное прибытие допризывников на пункт сбора, под руководством лиц, ответственных за ведение воинского учета.
3. Отделу финансов района обеспечить своевременное выделение денежных средств для проведения приписки граждан к призывному участку, содержания необходимого количества технических работников.
4. Центральной районной больнице (по согласованию):
1) обеспечить флюорографическое исследование органов грудной клетки, анализ крови, с определением группы и резуса принадлежности, общий анализ мочи, произвести электрокардиографическое исследование;
2) укомплектовать призывной участок необходимыми медикаментами, медицинскими инструментами.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Кузичеву Елену Петровну.
6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Амрин
«СОГЛАСОВАНО»
Главный врач                               Б.Ә. Әбдімәлік
центральной районной больницы
Начальник отдела                           Л.М. Мухамеджанова
финансов района Шал акына
Начальник Объединенного отдела по          Р.Р. Муратбеков
делам обороны района Шал акына