Облыстық мәслихаттың Х сессиясының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 137-IV "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2009 жылғы 3 шілдедегі N 237-IV шешімі Атырау облыстық Әділет департаментінде 2009 жылғы 10 тамызда N 2550 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011 жылғы 3 қазандағы № 275/1711/-МШ хатымен.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011.10.03 № 275/1711/-МШ хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95 Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және облыстық әкімияттың 2009 жылғы облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарай отырып, облыстық мәслихат ХVІ сессиясында ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 137-IV "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2540 рет санымен тіркелген, 2009 жылғы 22 қаңтарда "Атырау" газетінде N 8 жарияланған), облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 14 қаңтардағы N 149-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2543 рет санымен тіркелген, 2009 жылғы 26 ақпанда "Атырау" газетінде N 23 жарияланған), облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 17 сәуірдегі N 175-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2547 рет санымен тіркелген, 2009 жылғы 26 мамырдағы "Атырау" газетінде N 61 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"96 789 507" деген цифрлар "99 855 473" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"47 377 687" деген цифрлар "49 944 232" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"49 055 667" деген цифрлар "49 555 088" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"79 673 115" деген цифрлар "81 884 089" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"-1 466 324" деген цифрлар "-1 516 324" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"429 000" деген цифрлар "379 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"17 956 354" деген цифрлар "18 845 044" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"17 959 260" деген цифрлар "18 847 950" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"626 362" деген цифрлар "642 664" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"-626 362" деген цифрлар "-642 664" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 3-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
3. Атырау қаласы мен аудандар бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2009 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Махамбет аудандарына және  меншікті облыстық бюджетке 100%;
Мақат ауданына - 50%;
Атырау қаласына – 23 %:
Жылыой ауданына - 0%;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет аудандарына және меншікті облыстық бюджетке 100%;
Атырау қаласына - 50%;
Жылыой ауданына - 0%;
бір реттік талон бойынша, кәсіпкерлік қызметпен айналысатын жеке тұлғаның жеке табыс салығы бойынша:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет, Жылыой аудандарына, Атырау қаласына - 100%;
шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша төлем көзінен ұсталатын:
меншікті облыстық бюджетке 100%;
шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша төлем көзінен ұсталмайтыннан:
меншікті облыстық бюджетке 100%;
әлеуметтік салық бойынша:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет аудандарына және меншікті облыстық бюджетке -100%;
Атырау қаласына - 23%;
Жылыой ауданына - 0%.

О внесении изменений и дополнений в решение Х сессии областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 137-IV "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение Атырауского областного маслихата от 3 июля 2009 года N 237-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 августа 2009 года за N 2550. Утратило силу - письмом Атырауского областного маслихата от 3.10.2011 года № 275/1711/-МШ.
Сноска. Утратило силу - письмом Атырауского областного маслихата от 3.10.2011 275/1711/-МШ.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2009 год, областной маслихат на ХVІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 137-IV "Об областном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2540, опубликовано 20 января 2009 года в газете "Прикаспийская коммуна" N 7), решение областного маслихата от 14 января 2009 года N 149-IV (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2543, опубликовано 26 февраля 2009 года в газете "Прикаспийская коммуна" N 23), решение областного маслихата от 17 апреля 2009 года N 175-IV (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2547, опубликовано 28 мая 2009 года в газете "Прикаспийская коммуна" N 61) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "96 789 507" заменить цифрами "99 855 473";
цифры "47 377 687" заменить цифрами "49 944 232";
цифры "49 055 667" заменить цифрами "49 555 088";
цифры "79 673 115" заменить цифрами "81 884 089";
цифры "-1 466 324" заменить цифрами "-1 516 324";
цифры "429 000" заменить цифрами "379 000";
цифры "17 956 354" заменить цифрами "18 845 044";
цифры "17 959 260" заменить цифрами "18 847 950";
цифры "626 362" заменить цифрами "642 664";
цифры "-626 362" заменить цифрами "-642 664";
2) пункт 3 изложить в следующей редакции:
3. Утвердить на 2009 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в бюджеты районов и города Атырау в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Махамбетскому районам и собственно-областному бюджету 100%;
Макатскому району– 50%;
городу Атырау – 23%;
Жылыойскому району - 0%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому районам и собственно-областному бюджету 100%;
городу Атырау – 50%;
Жылыойскому району - 0%;
по индивидуальному подоходному налогу с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам и городу Атырау 100%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты:
собственно-областному бюджету 100%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
собственно-областному бюджету 100%;
по социальному налогу:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому районам и собственно-областному бюджету 100%;
городу Атырау – 23%;
Жылыойскому району - 0%.